пн,ср,пт 9:00-18:00 10:00-16:00
нд 9:00-15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн, ср, пт 9:00 - 18:00 10:00 - 16:00

Ерозія шийки матки виникає і протікає безсимптомно – тому тільки регулярний огляд лікаря гінеколога дозволить своєчасно виявити і попередити розвиток ускладнень даного захворювання.

Ерозія шийки матки може зустрічатися у жінок різного віку. При цьому до 21 року діагноз звичайної ерозії у дівчат вимагає спостереження і може проходити самостійно, будучи просто етапом формування гормонального фону. Вже після 21 року ерозія вважається патологічним процесом і вимагає діагностики та лікування.

Як правило, виявивши почервоніння на шийці матки, лікар-гінеколог ставить діагноз «ерозія» – це найбільш часта патологія шийки матки. Але під ерозією може ховатися й інша патологія матки, зокрема, передракові та онкологічні захворювання, які вимагають негайного лікування.

Медичний центр «Здоров ‘я родини» пропонує якісну діагностику і лікування ерозія шийки матки.

Для лікування ми застосовуємо лазерну вапоризацію і радіохвильову ексцизію. Ці методи, добре зарекомендували себе та дозволяють успішно здійснювати ерозія шийки матки лікування і є найбільш оптимальними для збереження природної репродуктивної функції жінки.

Суть методів полягає в прицільної деструкції або ексцизії (під контролем відеокольпоскопа при 8-20-кратному збільшенні) змінених ділянок шийки матки.

Алгоритм лікування ерозія шийки матки, лікування в медичному центрі «Здоров’я родини»:

 • Консультація гінеколога – 825 грн.
 • Розширена відеокольпоскопія – 500 грн.
 • Цитологія – 275 грн.
 • Мазок – 155 грн.
 • Біопсія – 770 грн.
 • Лазерна, радіохвильова деструкція ерозії шийки матки – 3 960 грн.

Переваги ерозія лікування шийки матки в медичному центрі «Здоров’я родини»:

 • Гарантія позитивного результату – ми проводимо лікування до зняття діагнозу «ерозія шийки матки симптоми». Підтвердженням результату лікування є протокол розширеної відеокольпоскопії з фотографією здорової («чистої») шийки матки.
 • Величезний досвід – ми безперечно є лідерами в лікуванні патології шийки матки в Києві, що підтверджується численними позитивними відгуками наших пацієнтів і регулярними направленнями на лікування з інших лікувальних установ.
 • Особистий контроль – від етапу діагностики і до повного одужання у Вас є можливість особистого візуального контролю патологічного ділянки на кожному етапі.
 • Прицільне лікування – доктор виконує деструкцію змінених ділянок шийки матки без пошкодження здорових тканин, при цьому зберігається здатність шийки матки до розкриття під час пологів.
 • Ціна професійної допомоги – вартість ерозія лікування 3 960 грн.
 • Позбавлення від ерозії шийки матки за 1 годину – візит в клініку для проведення лазерної вапоризації і/або радіохвильової ексцизії займе у Вас не більше 1 години.
 • Швидке загоєння і збереження природної структури шийки матки.

Порівняння методів лікування ерозії шийки матки

Назва методуЯк проходить лікуванняТермін загоєнняРекомендація жінкам, що не народжувалиПереваги методуНедоліки методу
Хімічна коагуляціяПрипікання ерозії кислотовмісних препаратами5-7 тижнів+Ця процедура не відноситься до дорогих. Дозволяє позбутися від ерозії на ранніх стадіях. Як правило, непогано переноситися пацієнткою.Метод застосуємо тільки на ранніх стадіях. Необхідно здійснити не одну процедуру. Можливі рецидиви.
ДіатермокоагуляціяПрипікання ерозії струмом6-8 тижнівМетод досить дешевий метод. До появи альтернативних методів видалень ерозії, широко використовувався в лікувальній практиці.Після операції часто утворюються рубці, які перешкоджають нормальному розкриттю під час пологів. Процедура досить болюча.
КріодеструкціяЗаморожування ерозії рідким азотом6-8 тижнівШвидкість виконання (близько 10 хвилин) і дешевизна. Широко використовується у всьому світі, доступний в районних поліклініках.Складно контролювати глибину «проморожування», часто виникають рубці на шийці, що загрожує розривами під час пологів.
Лазерна вапоризаціяВплив на ерозію лазером4-6 тижнів+Лікар може повністю контролювати глибину впливу лазера. Мінімальна крововтрата. Утворення рубців практично виключене. Швидке загоєння.Вимагає високої кваліфікації фахівця. Відповідна апаратура є далеко не в кожному медичному закладі.
Радиоволнова деструкціяВплив струмами радіохвильової частоти4-6 тижнів+Вважається найбільш ефективним і зручним способом. Дозволяє прискорити повне відновлення, обмеження фізичної та статевої активності, запобігти рецидив.Вимагає високої кваліфікації фахівця. Відповідна апаратура є далеко не в кожному медичному закладі.
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта
Подивіться

Рання діагностика і лікування ерозії шийки матки в медичному центрі "Здоров'я родини"

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЛІКУВАННЯ ЕРОЗІЇ ШИЙКИ МАТКИ

Лазерна вапорізація і радіохвильова ексцизія шийки матки проводиться з 6 по 10 день менструального циклу. Обов’язковою умовою для лікування ерозії є наявність наступного переліку обстежень, які гарантують відсутність запальних процесів в організмі і безпеку проведення процедури:

 • цитоморфологічне дослідження (цитологія);
 • мікроскопія урогенітальних виділень (мазок);
 • група крові та резус-фактор (за наявності відмітки в паспорті – не потрібно);
 • RW;
 • коагулограма (аналіз крові на згортання).

Ви можете прийти до нас з готовими результатами обстеження або пройти дане обстеження в нашому медичному центрі.

Медичний центр «Здоров’я родини» пропонує якісну діагностику та лікування ерозії та інших захворювань захворювань шийки матки. Ми застосовуємо найсучасніші методи лікування – лазерну вапоризацію і радіохвильову деструкцію. Ці методи дозволяють успішно здійснювати лікування ерозії шийки матки.

Суть методів полягає в прицільній деструкції (під контролем відеокольпоскопа при 8-20-кратному збільшенні) змінених ділянок шийки матки. Як результат, використання якісного обладнання і професіоналізм доктора дозволяють протягом 1 години позбутися діагнозу – ерозія шийки матки.

Симптоми і наслідки захворювання також лікуються застосовуваними процедурами. При цьому лікування патологічної ділянки відбувається без пошкодження здорових тканин.

СИМПТОМИ ПОЯВИ ЕРОЗІЇ

Ерозія страшна тим, що практично ніяк не проявляє себе і виявляється тільки при профілактичному візиті до гінеколога.

Але в разі, коли ерозія накладається на вагітність, вона може проявити себе гнійними або слизовими виділеннями, болем при статевому акті, а також виділяється сукровицею після статевого акту.

Лікар оглядає шийку матки за допомогою гінекологічного дзеркала (абсолютно безболісна процедура) і бере мазок на цитологію. Завдяки цьому мазку визначається наявність дисплазії.

Якщо з аналізами все в порядку, але є ерозія лікування не проводиться, тому що у кожної потенційної матері на шийці матки є невелике почервоніння. Воно утворюється через те, що матка розтягується в силу розвитку всередині плоду. У цьому випадку лікування не потрібно, почервоніння проходить саме по закінченні пологів і післяпологового періоду.

ЩО ТАКЕ ЕРОЗІЯ? СИМПТОМИ, ПРИ ЯКИХ ВАРТО ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ?

Що таке ерозія? Це патологічний процес, під час якого пошкоджується епітелій шийки матки. На питання – що таке ерозія – можна відповісти, що це утворення рани на поверхні шийки матки і подальший розвиток запального процесу.

Найчастіше ерозія бессимптомна – саме тому ерозія вимагає не тільки обов’язкового лікування у лікаря, але і регулярних оглядів у фахівця.

Щоб визначити симптоми ерозії, необхідно взяти мазки з поверхні шийки матки.

Якщо за результатами аналізів виявляється рак, все залежить від того, на якому терміні знаходиться жінка. У першому триместрі лікарі одноголосно рекомендують переривати вагітність.

Вагітність погіршує прояви ерозії шийки матки за рахунок гормонального збою. У разі визначення ерозії матки при вагітності необхідно проконсультуватися з лікарем. Сама по собі ерозія під час вагітності нічим не загрожує плоду, але коли ерозія при вагітності посилюється дисплазією, можливий букет неприємних наслідків.

Також якщо ерозія і вагітність почалися разом, тобто, ерозія утворилася саме за рахунок гормонального збою, є шанс, що при належному зверненні вона зійде нанівець після пологів. Але шанс даного результату дуже невеликий, а за умов ігнорування ерозія шийки матки симптоми поступово приведуть до раку.

НАШІ МЕТОДИ ЛІКУВАННЯ

Методи лікування ерозії, що застосовуються в клініці гарантують збереження природної структури шийки матки. При використанні даних методів загоєння відбувається дуже швидко, але найголовніше – абсолютно повністю зберігається здатність шийки до розкриття під час пологів.

Саме тому, в клініці «Здоров’я родини» застосовуються методи лікування патології шийки матки, які є найбільш оптимальними для збереження природної репродуктивної функції жінки.

Заморожування ерозії (кріодеструкція) – один з найбільш сприятливих і практично безболісних операційних методів. Заморожування ерозії проводиться за допомогою рідкого азоту.

При вагітності не використовуються методи, пов’язані з припіканням ерозії, щоб уникнути появи рубців, що може викликати труднощі пологового процесу.

Дуже важливо, якщо ви плануєте вагітність, пройти обстеження на наявність ерозії заздалегідь. Ерозія лікування діє набагато краще, якщо пролікована задовго до пологів.

Ерозія і вагітність погана тим, що в 40% випадків інфекція через поверхні рани призводить до передчасних пологів.

Ерозія лікування часто буває комплексним і визначається безпосередньо на консультації у фахівця.

При відсутності ускладнень можна обійтися без операції. Нариклад, молодим жінками, які не народжували, операція небажана по ряду причин, пов’язаних з потенційними пологами.

У такому випадку лікування проводиться за допомогою лікарських препаратів, свічок, ванночок з травами і антибіотиків.

Ознайомтесь з найпопулярнішими статтями по темі «Ерозія шийки матки»:

1. Симптоми ерозії шийки матки.

2. Лікування ерозії шийки матки: радіохвильової метод.

3. Лазерна вапоризация.

4. Припікання шийки матки.

5. Наслідки ерозії.

6. Ерозія. Загальний огляд проблеми.

Запишіться на прийом

Дані не будуть передані третім особам

Схожi статті
Вартість послуг
Ольга, 26 років Робила лазерне припікання у Аблялімової. Лікарем та клінікою залишилася загалом задоволена. Привітне ставлення персоналу на рецепції, ціни не вищі за дах. Лікаря рекомендуватиму подругам)) Єва, 24 роки Лікувала лазером у цій клініці ерозію шийки) Дуже позитивне враження! Лікарі хороші фахівці, апаратура сучасна, чистенько, ввічливо) Після державних установ - просто рай))) Ана, 25 років Даа, ерозія - це звичайно зовсім не боляче, але коли знаєш, що вона є і нікуди не подінеться - начебто її відчуваєш(( Я вже боролася з ерозією за допомогою Солковагіна- виявилося не ефективно у моєму випадку. Покопалася в інтернеті - купу відгуків) по темі і не тільки перечитала - і зробила свій вибір.Прийшла до «Здоров'я родини» до лікаря Аблялімової Альбіни - видалила та забула) Всім здоров'я! Ірина, 27 років Я дуже вдячна лікарю Семеновій Аліні! Ерозію шийки у мене виявили давно, десь два чи три роки тому. Але я все відкладала - то грошей нема, то часу... Ростила-вирощувала і виростила... Так от, саме цей лікар пояснила, у що можуть вилитися мої сумніви і саме цей лікар провела видалення лазером моєї ерозії (дуже швидко і ретельно). Ось уже пів року минуло – кольпоскопія не бреше – у мене здорова шийка матки! Ще раз дякую. Тетяна, 32 роки Добридень! Спасибі велике Семеновій Аліні Олегівні! Лікар чудовий, від Бога, дуже уважна! Лікувала ерозію шийки матки. Швидко та якісно! Відповідає на всі питання, дає хороші поради! Все дуже сподобалося, персонал дуже ввічливий! Рекомендую всім лікаря та клініку! Аліса 26 років Ми записали бабусю до Альбіни Шевкетівни. І вся родина все ще в приємному шоці. Ми ще не зустрічали такого уважного і, справді зацікавленого найкращим результатом, лікаря. Бабусі була проведена операція якомога скоріше, і вона почуває себе добре. Альбіна дуже легко знайшла спільну мову, як із бабусею, так і з супроводом, і завоювала нас своїм професіоналізмом та людяністю, тому було вирішено - всі покоління жінок в нашій родині будуть звертатись до неї. Дякую, Альбіна! Відгук пацієнтки Світлани Я хочу привітати центр з восьмою річницею їхнього існування !!! Побажати, щоб вони надалі допомагали людям. Я хочу побажати всім працівникам щастя, здоров’я. Щоб вони завжди посміхалися і щоб в їх житті все було добре! Людмила 48 років Вже двічі була у клініці "Здоров'я родини". Приємне враження і від самої клініки, від милих привітних дівчаток на ресепшен та, звичайно, від лікаря акушера-гінеколога Семенову Аліну Олегівну. Аліна Олегівна - грамотна, уважна і сучасна лікарка і, що не мало важливо, чуйна, делікатна людина. Вона ретельно вивчила мою проблему зі здоров'ям, провівши всю необхідну діагностику і детально розписала схему необхідного лікування. Дохідливо відповіла на всі мої запитання та розвіяла мій страх щодо проблем зі здоров'ям. Дякую Вам величезне за небайдужість та професіоналізм! Наталія Звернулася за допомогою до лікарні до лікаря Альбіни Шевкетівни, і залишилася дуже задоволена. Просто неймовірна жінка та прекрасний лікар. Дуже чемне ставлення. Спасибі вам! Лікувальні маніпуляції та операції 3 360 грн. Лазерна, радіохвильова деструкція ерозії шийки матки (до 4 кв.см) Аблялімова Альбіна Шевкетівна Лікар - акушер-гінеколог, лікар УЗД Стаж роботи 16 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/09/al3.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/09/al3-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/ablyalimova-albina-shevketovna-ua/ https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/11/woman-lies-on-the-couch-and-suffers-from-pain.jpg Статистика непохитна: 50% жінок страждає від ерозії шийки матки. Цифри легко пробігти очима та забути, але… https://familyhealth.ua/ua/content/likuvannya-eroziyi-shijki-matki-radiohvilovoyi-metod/ Лікування ерозії шийки матки: радіохвильовий метод

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.

оберіть мову сайту
x