пн,ср,пт 9:00-18:00 10:00-16:00
нд 9:00-15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн, ср, пт 9:00 - 18:00 10:00 - 16:00

Коротка вуздечка – це патологічний стан, при якому довжина вуздечки закоротка, а її еластичності і довжини недостатньо для нормального, фізіологічного статевого акту. Під час статевого збудження, головка статевого члена збільшується і вуздечка натягується. При наявності короткої вуздечки, її довжини не вистачає і перше, що відчуває чоловік – це неприємний натяг і біль, в деяких випадках навіть кровотеча при надриві шкірної складки вуздечки.

ЯК РОЗПІЗНАТИ І ПРАВИЛЬНО ДІАГНОСТУВАТИ КОРОТКУ ВУЗДЕЧКУ?

Коротка вуздечка – це аномалія розвитку статевого органу, яка вражає 7% чоловіків. Як правило, про наявність даної проблеми стає відомо тільки після досягнення репродуктивного віку, після початку статевого життя чоловіка. В юному віці, зіткнувшись з болем і дискомфортом в зоні інтимного органу, у парубка може з’явитись психоемоційний негативний фон. У разі виникнення болю в області крайньої плоті під час ерекції чи статевого акту – потрібно пам’ятати про ймовірність короткої вуздечки, не затягувати і прийняти рішення зробити візит у лікаря уролога.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНА КОРОТКА ВУЗДЕЧКА?

Ступінь розвитку захворювання залежить від довжини вуздечки, і чим коротше сама вуздечка, тим більше виражений біль, тому візит до уролога за допомогою в даному випадку не варто відкладати. Якщо довжина вуздечки не дуже вкорочена і статевий акт не викликає різких болів, найчастіше «сильна стать» вибирає тактику «потерплю». Коротка вуздечка під час статевого акту травмується і це може викликати формування рубців, а з часом може призвести до розвитку фімозу. Особливо, потрібно бути уважним, якщо є підвищення рівня глюкози в крові або на тлі цукрового діабету створюються передумови для активізації кандидозної і бактеріальної інфекцій, що в свою чергу веде до появи запальних процесів.

Етапи загострення стану при короткій вуздечці

 • Статевий акт завдає болю
 • Вуздечка надривається або розривається
 • Починається кровотеча
 • Відбувається формування рубців в місцях розриву
 • Якщо коротка вуздечка перешкоджає повному оголення голівки статевого члена, під крайньою плоттю накопичується смегма – секрет залоз крайньої плоті, що є сприятливим середовищем для розмноження бактерій
 • Коротка вуздечка сприяє передчасній еякуляції
 • Психологічний дискомфорт (аж до імпотенції)

Повна вартість подовження короткої вуздечки статевого члена (Київ) /ЗАГАЛЬНИЙ НАРКОЗ/*

ПослугаТривалістьВартість
1.Консультація лікаря-уролога60 хвилин825 грнУ вас немає діагнозу:

базова вартість – 11 241 грн

2.Доопераційний пакет аналізів + забір крові15 хвилин1 986 грнУ вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість – 10 416 грн

3.Забір урогенітальний5 хвилин50 грн
4.Мікроскопія урогенітальних виділень у чоловіків1 роб.день155 грн
5.Доопераційна консультація оперуючого уролога та анестезіолога30 хвилин500 грнУ Вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість – 8 225 грн

6.Алергопроби (безпосередньо перед операцією)10 хвилин0 грн
7.Внутрішньовенний наркоз2 670 грн
8.Операція подовження короткої вуздечки статевого члена60 хвилин4 445 грн
9.Перебування в післяопераційній палаті60-120 хвилинвід 250 грн
10.Перев’язка30 хвилин180 грн
11.Перев’язка30 хвилин180 грн

Повна вартість подовження короткої вуздечки статевого члена (Київ) /МІСЦЕВА АНЕСТЕЗІЯ/*

ПослугаТривалістьВартість
1.Консультація лікаря-уролога60 хвилин825 грнУ вас немає діагнозу:

базова вартість – 9 471 грн

2.Доопераційний пакет аналізів + забір крові15 хвилин1 986 грнУ вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість – 8 646 грн

3.Забір урогенітальний5 хвилин50 грн
4.Мікроскопія урогенітальних виділень у чоловіків1 роб.день155 грн
5.Доопераційна консультація оперуючого уролога30 хвилин500 грнУ Вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість – 6 455 грн

6.Алергопроби до препарату для місцевого знеболення (безпосередньо перед операцією)10 хвилин0 грн
7.Місцеве знеболення3-5 хвилин900 грн
8.Операція подовження короткої вуздечки статевого члена60 хвилин4 445 грн
9.Перебування в післяопераційній палаті60-120 хвилинвід 250 грн
10.Перев’язка30 хвилин180 грн
11.Перев’язка30 хвилин180 грн

 

*Дані ціни актуальні і наведені з метою ознайомлення. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта.
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта
Подивіться

ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ ПЛАСТИКА КОРОТКОЇ ВУЗДЕЧКИ

ЯК ЛІКУВАТИ КОРОТКУ ВУЗДЕЧКУ У ЧОЛОВІКА?

На сьогодні єдиний і результативний метод лікування укороченою вуздечки – це оперативне лікування. Пластика короткої вуздечки дозволять раз і назавжди вирішити це питання. Зробивши круговий висічення крайньої плоті – Ви повернете насолоду в сексуальне життя.

У медичному центрі «Здоров’я родини TreeAmed» операція по круговому видаленню крайньої плоті виконується в умовах операційної, висококваліфікованим фахівцем лікарем урологом з 25-річним стажем. Операція триває від 15 до 30 хвилин. Найчастіше, ця процедура проводиться під місцевою анестезією, проте, якщо у пацієнта є потреба, дуже загострене відчуття болю і страх – ми можемо запропонувати загальний наркоз.

ОПЕРАТИВНЕ ЛІКУВАННЯ КОРОТКУ ВУЗДЕЧКУ В КЛІНІЦІ «ЗДОРОВ’Я РОДИНИ TREEAMED»

 • Безболісне круговий висічення лазером і радіохвильовим ножем
 • Тривалість операції – 60 хвилин
 • Відсутність необхідності госпіталізації в стаціонарне відділення
 • Операція виконується під місцевою анестезією. За необхідності і за бажанням пацієнта оперативна процедура може виконуватися під загальним наркозом.
 • Немає обмежень у пересуванні.
 • Тривалість статевого акту після висічення короткої вуздечки збільшується, а сексуальні відчуття стають яскравішими
 • Вартість операції 4 445 грн.

У медичному центрі «Здоров’я родини TreeAmed» операція по висіченню короткої вуздечки виконується за унікальною технологією з використанням лазерної та радіохвильової хірургії, що забезпечує точність, безкровність і ефективність проведення процедури. Ушивання шкіри виконується спеціальним стерильним шовним матеріалом. Після операції пацієнт переводиться в палату для післяопераційного перебування і спостереження. Лікар-уролог здійснить огляд для підтвердження, що операція пройшла успішно та всі післяопераційні ускладнення відсутні, після чого пацієнт може покинути клініку. В ході лікування короткої вуздечки обов’язкові перев’язки здійснюються протягом декількох днів після операції. Повне загоєння відбувається протягом двох – трьох тижнів. Відновлення статевого життя можливий через 2-3 тижні

При бажанні пацієнта, операція по лікуванню короткої вуздечки може бути виконана під загальним наркозом. Вартість загального наркозу оплачується додатково. Досвідчений анестезіолог, сучасне анестезіологічне обладнання виключать напругу і нервозність, які досить часто присутні під час операції.

Своєчасне звернення до лікаря-уролога дозволить уникнути ускладнень і повернути гостроту і яскравість в чоловічу сексуальне життя.

ЯКЕ ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНЕ ОБСТЕЖЕННЯ НЕОБХІДНО ВИКОНАТИ ПЕРЕД ОПЕРАЦІЄЮ КРУГОВОГО ВИСІЧЕННЯ КОРОТКОЇ ВУЗДЕЧКИ?

Для виконання операції по висіченню короткої вуздечки кожному пацієнту потрібно виконати передопераційне обстеження: загальний аналіз крові, глюкоза крові, коагулограма, група крові і резус-фактор, обстеження крові на гепатит В, С, обстеження на сифіліс. При виборі анестезії у вигляді загального наркозу додатково необхідно обстеження крові на ниркові, а так само печінкові проби, ЕКГ.

Операція по висіченню короткої вуздечки під загальним наркозом виконується натщесерце, тобто, перед операцією забороняється приймати будь-яку їжу і пити воду.

Єдиним можливим способом позбавлення від цієї недуги є хірургічне втручання. Пластика короткої вуздечки допоможе значно збільшити довжину вуздечки, тим самим вирішивши проблему назавжди. Операція триває від 15 хвилин до півгодини. Виконується під місцевою анестезією, отже, пацієнт не відчуває болю. Пластика виконується наступним чином: після того, як подіяв знеболюючий засіб, вуздечку крайньої плоті розсікають впоперек; далі шкіра зашивається за допомогою спеціальних тонких ниток в поздовжньому напрямку, що дозволяє збільшити довжину вуздечки аж до 1,5 см. Після операції перебування чоловіка в клініці не потрібне. Рана загоюється без утворення рубців. Можлива поява невеликого кровотечі протягом 2-3 діб після проведеної пластики. Після операції протягом кількох днів рекомендується застосування зволожуючого крему, а також промивання крайньої плоті два рази в день в разі, якщо область вуздечки не розширена. Відновлення статевого життя стає можливим через 2-3 тижні після проведеної операції.

Якщо наявність короткої вуздечки заважає вам вести повноцінне статеве життя, зверніться до фахівців, які обов’язково допоможуть вам вирішити дану проблему.

Запишіться на прийом

Дані не будуть передані третім особам

Етапи лікування
1

КОНСУЛЬТАЦІЯ УРОЛОГА - збір анамнезу, огляд, план обстеження, вибір методу анестезії.

2

ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНЕ ОБСТЕЖЕННЯ - є можливість повного обстеження в стінах клініки.

3

ОПЕРАЦІЯ «КРУГОВЕ ВИСІЧЕННЯ КОРОТКОЇ ВУЗДЕЧКИ» - виконується в операційній з використанням лазерної та радіохвильової апаратури - 30 хвилин.

4

ВІДНОВЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ - переведення в комфортну палату післяопераційного перебування.

Схожi статті
Вартість послуг
Запитання-Вiдповiдь
Як проявляється коротка вуздечка?
+
У стані ерекції, відводячи крайню плоть, Ви не можете повністю оголити головку статевого члена.
Що таке коротка вуздечка?
+
Коротка вуздечка - це стан, при якому еластична складка під головкою статевого члена, яка з'єднує головку і крайню плоть, скорочується і стає менш еластичною.
Чим загрожує коротка вуздечка?
+
Коротка вуздечка обмежує рух крайньої плоті статевого члена, що може приводити до утруднення відкриття головки статевого члена. Часто призводить до розривів самої вуздечки під час статевого акту. Знижує тривалість статевого акту. Може призводити до розвитку диспауренїі (больового відчуття під час статевого акту).
Що робити якщо вуздечка коротка?
+
В цьому випадку необхідно хірургічне лікування - пластика вуздечки. Вона проводиться окремо або разом з видаленням крайньої плоті.
Максим, 29 років Оперувався у Здоров'я родини з приводу короткої вуздечки. Уважне ставлення, все без поспіху та акуратно. Дякую лікарю за те, що допоміг позбутися наболілої проблеми. Олена, 32 роки Чоловік робив операцію на короткій вуздечці ще півтора роки тому. Дякую Вам, Євгене Євгеновичу! Віктор, 33 роки Добрий вечір. Два тижні тому переніс операцію (малоеластична вуздечка). Вже все зажило, дякую Євгену Євгеновичу та окремо медсестрчці Юличці-розумничці. Cергій, 21 рік Ця проблема в мене була скільки себе пам`ятаю. У збудженому стані сильно натягувалася вуздечка, що призводило до незручності і болю. Сексом міг займатися лише в презервативі, інакше боляче! Про пластику вуздечки багато читав - пишуть, що безрезультатно, купа шрамів залишиться. Так от у мене вийшло результатно та й шрамів не видно! Такі проблеми раджу вирішувати якомога раніше. Раджу вам свого лікаря -Сторожев Євген Євгенієвич, він зараз приймає в клініці «Здоров`я родини» Сторожев Євген Євгенович Лікар - уролог-андролог, лікар УЗД Стаж роботи 29 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/0000_DSC_0123.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/0000_DSC_0123-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/storozhev-yevhen-yevhenovych/

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.

оберіть мову сайту
x