пн,ср,пт 9:00-18:00 10:00-16:00
нд 9:00-15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн, ср, пт 9:00 - 18:00 10:00 - 16:00

Розширені судини на ногах і тілі – поширене явище, що зустрічається досить часто, і переважно у жінок. Існує безліч факторів, що провокують появу розширених судин. До них відносяться: генетична схильність, захворювання печінки, порушення венозного відтоку. Часто на тлі вагітності відзначається поява нових або збільшення наявних судинних сіточок. До зовнішніх факторів появи судинних патологій можна віднести хірургічні травми, надмірне перебування на сонці, обмороження шкіри, прийом гормональних препаратів, глибокий пілінг шкіри.

Процедура КЛаКС (CLaCS) дозволяє видалити дрібні капіляри на ногах, судині зірочки, фіолетову венозну сітку та ретикулярні вени, зробивши ноги знову красивими і здоровими.

КЛАКС (CLaCS) = ЛАЗЕРНА КОАГУЛЯЦІЯ + СКЛЕРОТЕРАПІЯ

ретикулярний варикоз та судинна сітка на ногах

Показання до проведення процедури:

 • Наявність ретикулярного варикозу;
 • Наявність телеангіоектазій;
 • Косметичний дефект судинної сіточки.

 

Як проходить процедура КЛаКС (CLaCS)

1 ЕТАП. Перед процедурою лікар проводить діагностику за допомогою веновізора, щоб візуалізувати ретикулярні вени, які викликають появу нової сіточки. Такий підхід знижує можливість рецидиву після процедури.

2 ЕТАП. Лазерна коагуляція дрібних судин. Під впливом лазерного проміння відбувається «склеювання» стінок розширеної судини. Дрібні судини видаляються безслідно, великі судинні плями бліднуть і значно зменшуються в розмірах. Після лазерної дії оброблена судина спочатку змінює колір на більш темний (що свідчить про позитивний результат), а через 2-3 тижні повністю зникає.

ВАЖЛИВО! Процедура лазерного видалення вен відбувається без анестезії з використанням сучасного обладнання кріо-охолодження Fotona Dynamics SP. Завдяки безконтактному охолоджувачу Zimmer Cryo 6 вона практично безболісна. За рахунок зниження температури в оброблюваній зоні значно мінімізуються ризик травматизації оточуючих тканин. При коагуляції великих судин після процедури на шкірі можуть спостерігатися невеликі скоринки або незначне лущення, які проходять протягом 2 тижнів.

3 ЕТАП. Склеротерапія. Після обробки ретикулярних вен лазером, у вени більшого розміру вводиться спеціальний розчин – склерозант, який використовують для склеювання стінок і перетворює вени на безпросвітні сполучнотканині трубки (тяжі).

Після впливу склерозанту тонкий сполучнотканинний тяж утворюється протягом 2-6 місяців, надалі він розсмоктується і повністю зникає через 1-1,5 роки.

Тривалість процедури КЛаКС (CLaCS) залежить від кількості та діаметру капілярів та вен.

ПОВНА ВАРТІСТЬ CLACs В КИЄВІ*

ПослугаТривалістьВартість
1.Консультація хірурга-флеболога, ультразвукове дуплексне ангіосканування глибоких і поверхневих вен нижніх кінцівок, складання плану лікування30 хвилин 1 200 грнУ вас немає діагнозу:

БАЗОВА ВАРТІСТЬ – 12395 грн

2.Кріоанестезія3-5 хвилин0 грнУ вас є діагноз:

БАЗОВА ВАРТІСТЬ – 11195 грн

3.CLACs Кріолазер і Кріосклеротерапія30-60 хвилин11 195 грн
4.Післяпроцедурний контроль30 хвилин0 грн
5.Контроль лікування (через 1 місяць)30 хвилин0 грн
6.Контроль лікування (через 3 місяці)30 хвилин0 грн
7.Контроль лікування (через 6 місяців)30 хвилин0 грн
*ДАНІ ЦІНИ АКТУАЛЬНІ І НАВЕДЕНІ З МЕТОЮ ОЗНАЙОМЛЕННЯ. У ТАБЛИЦІ ВКАЗАНИЙ БАЗОВИЙ ПАКЕТ ПОСЛУГ ДЛЯ ДАНОЇ ОПЕРАЦІЇ, ЯКИЙ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ В БІЛЬШОСТІ ВИПАДКІВ. ОДНАК, ВІН МОЖЕ ВІДРІЗНЯТИСЯ, В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД СКЛАДНОСТІ ЛІКУВАННЯ ТА ІНДИВІДУАЛЬНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ КОЖНОГО КОНКРЕТНОГО ПАЦІЄНТА.

Приклади робіт наших лікарів-флебологів

Потягніть білу смужку вліво, щоб побачити результат

До
Після

* Результат індивідуальний і залежить від індивідуальних особливостей організму

ПРОБЛЕМА
У всіх членів моєї сім'ї варикоз. Моя бабуся і мама довго страждали цією проблемою. У бабусі навіть був тромбоз. Відкинувши всі сумніви, я довірився лікарям, яких рекомендували знайомі
РЕЗУЛЬТАТ
Операція тривала близько години. Побачивши свої ноги через тиждень, я не можу повірити, що лазер зміг настільки добре прибрати весь мій варикоз. Дуже вдячний лікарям «Здоров'я родини TreeAmed»
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта
Подивіться

ПЕРЕВАГИ CLACs:

 • Абсолютна безпека процедури;
 • Немає необхідності в компресійної терапії;
 • Лазер впливає виключно на стінки судин;
 • Мінімальна травматичність;
 • Час процедури займає від 30 до 60 хвилин;
 • Відсутність ризику рецидиву;
 • Без ускладнень і відновлювального періоду;
 • Процедура виконується в будь-який час року;
 • Строгий контроль глибини впливу лазера;
 • Відсутність побічних ефектів і наслідків;
 • Результати можна побачити відразу після процедури.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ В КЛІНІЦІ «ЗДОРОВ’Я родини TREEAMED» 

 • Досвід роботи флебологів більш ніж 27 років;
 • Контроль лікування і впевненість у позитивному результаті;
 • Використання сучасного обладнання PRO-класу;
 • Відсутність болю в післяопераційний період;
 • Прекрасний косметичний ефект;
 • Під час операції не накладається жодного шва;
 • Лояльна цінова політика;
 • Індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта;
 • Можливість комбінації методик;
 • Високий рівень сервісу і якості послуг.

Запишіться на прийом

Дані не будуть передані третім особам

Етапи лікування
1

Огляд ніг лікарем-флебологом та УЗД діагностика.

2

Діагностику за допомогою веновізора.

3

Лазерна коагуляція дрібних судин.

4

Склеротерапія.

Схожi статті
Вартість послуг
Запитання-Вiдповiдь
Що не можна робити після процедури CLaCS?
+
5 тижнів після процедури CLaCS рекомендовано уникати фізичних навантажень та великих температур, наприклад, відвідувати сауни чи солярії.
Чи можна сидіти після процедури КЛаКС?
+
Після процедури КЛаКС протягом години небажано сидіти і не рухатись через ін’єкцію склерозанта. Одразу після процедури необхідно протягом 60 хвилин ходити.
Коли видно ефект після процедури КЛАКС?
+
Позитивний косметичний результат лікування проявляється через 2-8 тижнів після проведення процедури – терміни варіюють через анатомічні особливості кожного пацієнта.
Настя, 36 років Навесні лазером лікувала вени під контролем узд та з усіма прибамбасами. Не боляче, немає рубців, ні швів. Скажу чесно, такого результату не чекала! Дуже добре! Кабаченко Владислав Валеріанович Лікар – судинний хірург, флеболог, лікар УЗД Стаж роботи 25 роки https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/10/kabachenko_2.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/10/kabachenko_2-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/kabachenko-vladislav-valerianovich-2/ Семенов Антон Вадимович Лікар хірург, судинний хірург, флеболог, лазерний хірург, лікар УЗД СТАЖ РОБОТИ 5 РОКІВ https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/10/av_sajt_popytka.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/10/av_sajt_popytka-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/semenov-anton-vadimovich/ https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/conservative-treatment-of-varicose-veins.jpg «Як позбутися від варикозу вдома?» - це ключове питання, яким задаються багато людей, коли помічають на ногах синюватого кольору сіточку або великі вени, що випирають над шкірою. Сьогодні будемо говорити про те "Як вилікувати варикоз вдома" - правда це чи міф? https://familyhealth.ua/ua/content/yak-vilikuvati-varikoz-vdoma-ta-inshi-poshireni-mifi_ua/ «Як вилікувати варикоз вдома» та інші поширені міфи https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/9002685_s.jpg Кількість людей, які страждають від варикозної хвороби ніг, стає дедалі більше. Причиною тому найчастіше - сидячий спосіб життя. https://familyhealth.ua/ua/content/varikozna-hvoroba-nizhnih-kintsivok/ Варикозна хвороба нижніх кінцівок https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/lechenie_optimizirovano.jpg Ретикулярний варикоз – це різновид простого варикозного розширення вен нижніх кінцівок, при якому відбувається розширення дрібних вен. https://familyhealth.ua/ua/content/retikulyarnyj-varikoz-2/ Ретикулярний варикоз https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/klippel-trenone-syndrome-as-a-ridkishna-pathology.jpg Судинний хірург і флеболог клініки "Здоров'я родини TreeAmed" розповідає про рідкісну вроджену патологію. Симптоми, діагностика та методи лікування. https://familyhealth.ua/ua/content/sindrom-klippelya-trenone-yak-ridkisna-patologiya-z-yakoyu-likari-gotovi-borotisya/ Синдром Кліппеля-Треноне як рідкісна патологія, з якою лікарі готові боротися https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/12/sp-dynamis-pro-label-scaled-in-familyhealth.jpg Новий рівень лікування для наших пацієнтів https://familyhealth.ua/ua/content/novi-lazerni-tehnologi%d1%97-fotona-teper-v-kliniczi-zdorovya-rodini-treeamed/ Нові лазерні технології Fotona тепер в клініці "Здоров'я родини TreeAmed" https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/thin-vessels-appear-on-the-legs-of-a-young-woman.jpg Які причини виникнення варикозу ніг, основні симптоми та сучасні підходи в лікуванні. Лікар флеболог склав для Вас ТОП-7 причин розвитку варикозу. https://familyhealth.ua/ua/content/faktori-riziku-rozvitku-varikozu/ Фактори ризику розвитку варикозу https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/young-man-has-pain-his-leg-he-massages-one-leg.jpg Люди, які страждають на варикоз, відкладають візит до моменту, коли хвороба вже сильно прогресувала і викликала тяжкі ускладнення. https://familyhealth.ua/ua/content/osnovni-uskladnennya-varikozu/ Основні ускладнення варикозу

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.

оберіть мову сайту
x