пн-пт 8:00 - 19:00 9:00 - 16:00
нд 9:00 - 15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн-пт 8:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Часто ми можемо спостерігати цілі конгломерати кондилом, які часом навіть закривають собою отвір ануса, подібно геморою. Але в більшості випадків – це окремі скупчення, між якими знаходяться неуражені шкірні покриви.

До появи гострих кондилом в періанальної області призводить папіломавірусна інфекція. Раніше вважалося, що захворювання може передаватися тільки статевим шляхом, але після поширення в практиці полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) з’явилися дані, що свідчать про можливість передачі збудника хвороби від матері до дитини під час пологів і в період вагітності. Так само не виключається ймовірність передачі вірусу побутовим шляхом, або через кров. Але все ж, основний шлях зараження – статевий акт.

В організмі людини, вірус поширюється по кровоносних судинах, закріплюючись на клітинах епітелію області заднього проходу і промежини. Після цього папіломовірус проникає в клітку епітелію і вбудовується в її ДНК, це змушує клітину функціонувати по-іншому. Заражена клітина  починає активно рости і ділиться, через що з’являється типове для захворювання розростання.

Переваги лікування кондилом в клініці «Здоров’я Родини TreeAmed»

  • Операцію виконує кваліфікований лікар – хірург-проктолог I категорії
  • Час необхідний для видалення кондиломи 20-40 хвилин
  • Висока ефективність методу
  • Відсутність крововтрати
  • Короткий період часу відновлення

ТРИ ПРИЧИНИ ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ДО ЛІКАРЯ

 

Повна вартість лазерного видалення шпилястих кондилом періанальної області (Київ)

/МІСЦЕВЕ ЗНЕБОЛЕННЯ/*

Послуга Тривалість Вартість
1. Консультація проктолога 60 хвилин 550 грн У вас немає діагнозу:

базова вартість

3 660 грн

2. Аноскопія (330 грн.) або ректоскопія (450 грн.) 5-7 хвилин 330 грн
3. Забір крові 15 хвилин 50 грн У вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість

2 780 грн

4. Загальний аналіз крові 185 грн
5. Глюкоза крові 135 грн
6. Часткова коагулограма (ПЧ, ПТІ, INR) 175 грн
7. Загальний аналіз сечі 145 грн
8. Алергопроби (безпосередньо перед операцією) 10 хвилин 0 грн У вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість

2 090 грн

9. Місцеве знеболення 3-5 хвилин 390 грн
10. Лазерне видалення шпилястих кондилом періанальної ділянки до 2 кв.см (незалежно від кількості) 30 хвилин 1 700 грн

 

*Дані ціни актуальні і наведені з метою ознайомлення. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

 

Повна вартість лазерного видалення шпилястих кондилом періанальної області (Київ)

/Загальний наркоз/*

Послуга Тривалість Вартість
1. Консультація проктолога 60 хвилин 550 грн У вас немає діагнозу:

базова вартість

6 590 грн

2. Аноскопія (330 грн.) або ректоскопія (450 грн.) 5-7 хвилин 330 грн
3. Доопераційний пакет аналізів + забір крові 15 хвилин 1 730 грн У вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість

5 710 грн

4. Доопераційна консультація оперуючого проктолога та анестезіолога 30 хвилин 300 грн У вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість

3 980 грн

5. Алергопроби (безпосередньо перед операцією) 10 хвилин 0 грн
6. Внутрішньовенний наркоз 1 730 грн
7. Лазерне видалення шпилястих кондилом періанальної ділянки до 2 кв.см (незалежно від кількості) 30 хвилин 1 700 грн
8. Перебування в післяопераційній палаті 60-120 хвилин від 250 грн

 

*Дані ціни актуальні і наведені з метою ознайомлення. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта

ПРОЦЕДУРА ЛІКУВАННЯ

В даний час існує багато способів консервативного лікування гострих періанальних кондилом. Застосування медикаментозних засобів для місцевого лікування гострих кондилом найбільш ефективне на початкових стадіях захворювання. При досить великих розмірах кондилом – їх видаляють під місцевою анестезією за допомогою лазерної та радіохвильової хірургії, що на сьогоднішній день є «золотим стандартом».

Видалення методом радіохвильової хірургії передбачає наступне: тканини організму піддаються впливу високочастотних хвиль, при цьому виділяється пар низької температури, який утворюється при випаровуванні клітин, що сприяє коагуляції необхідних кровоносних судин. Таким чином, радіохвильові процедури проводяться безболісно, ​​не пошкоджуючи здорові тканини і, головне, без крововтрати. Слід так само відзначити – видалена тканина практично не пошкоджується, це дозволяє уникнути появи рубців. Методика оптимальна для лікування гострих кондилом без госпіталізації і  мінімізує ймовірність появи ускладнень.

Лазеротерапія (видалення кондилом за допомогою лазера) є другим за популярністю і ефективностю методом видалення кондилом. Впливаючи на кондилому сукупністю лазерних променів вдається домогтися її випаровування. На місці освіти залишається підсохла кірка – струп. На протязі декількох днів після процедури відбувається повне відновлення тканин.

МЕТОДИ ВИДАЛЕННЯ КОНДИЛОМ І ПАПІЛОМ

У медичному центрі «Здоров’я родини TreeAmed» виконується видалення кондилом, прижигання кондилом і папілом методом лазерної або радіохвильової деструкції. Вибір методу залежить від величини, форми і місця розташування новоутворень. Як правило, дрібні кондиломи і кондиломи великих розмірів на широкій основі, великі кондиломи і папіломи на тонкійоснові спочатку висікають радіохвильовим ножем, а потім основу обробляють лазером. Видалення кондилом лазером проводиться для запобігання рецидивам, з одного боку, а з іншого – після лазерної деструкції, в післяопераційному періоді болю в місцях видалення практично немає.

ЯК ПРОЯВЛЯЄТЬСЯ ЗАХВОРЮВАННЯ?

Період інкубації вірусу папіломатозу людини найчастіше триває 2-3 місяці, але за певних умов тривалість періоду може різниться (іноді до року). Після інкубаційного етапу на тілі виникають характерні розростання. Розмір кондилом не перевищує декількох міліметрів, але кількість може варіюватися від однієї до кількох десятків і навіть сотень. Як і для більшості вірусних захворювань, прояви папілломатоза щільно пов’язані з тим, в якому стані знаходиться імунітет людини. При високому імунітет інкубаційний період може затягуватися, а прояви захворювання будуть незначними. При цьому тривалий вплив вірусу з великою ймовірністю може підірвати роботу навіть дуже міцного організму, зачепивши місцевий імунітет органів малого таза. З огляду на це носій інфекції більшою мірою схильний до зараження всіма іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом. З цієї причини папіломавірусна інфекція нерідко супроводжуються іншими захворюваннями статевих органів.

Гострі кондиломи викликані вірусом папіломи людини. До теперішнього часу встановлено близько 100 серологічних типів вірусу папіломи людини, причому різні типи вірусу папіломи людини викликають різні, але в той же час і специфічні для даного типу вірусу захворювання – родимки, бородавки, папіломи, ділянки підвищеного зроговіння (гіперкератози), маленькі виразки слизових (ерозії). Гострі кондиломи викликаються тільки вірусом папіломи людини 6 і 11 серотипів, інші захворювання цей тип вірусу не викликає.

Вірус папіломи людини, що викликає гострі кондиломи, відноситься до вірусів низькою онкогенности, тобто практично не переходить в онкозахворювання, але все ж ризик розвитку раку не виключений: при так званих гострих кондиломах Бушко-Левенштейна (гігантських конділоматозних розростаннях існуючих більше декількох років).

Інфікування відбувається переважно статевим шляхом, але також не виключений контактно-побутовий шлях передачі – через предмети особистої гігієни. Однак контакт з хворим гострими кондиломами не завжди веде до інфікування – зараження відбувається приблизно в 30-70% випадків, при цьому, чим довше час контакту, тим вище ризик зараження. Зараженню сприяють мікротравми шкіри і слизових в місці контакту на фоні зниженого імунітету. Вірус папіломи людини не призводить до формування стійкого імунітету, тобто ризик повторного зараження залишається завжди. Вірус знаходиться не тільки на шкірі і секреті слизової, але може бути і в спермі, сечі і слині.

До групи ризику зараження гострими кондиломами можна віднести практично всіх людей, що живуть статевим життям, адже використання презерватива для профілактики зараження не грає ніякої ролі – пори в латексі набагато більші, ніж розмір вірусу. Поява гострих кондилом в області заднього проходу не завжди пов’язана з анальними статевими контактами – вірус папіломи людини, розмножуючись в шкірі, може захоплювати інші ділянки – промежину, пах, в тому числі і шкіру навколо заднього проходу.

Слід пам’ятати, що прояв вірусу знаходиться в тісному зв’язку зі станом імунітету. Потрапивши в організм, вірус локалізується в глибоких шарах клітин шкіри, де під контролем імунної системи може перебувати в «сплячому» періоді довгий час і ніяк себе не проявляти. Це є особливістю цієї інфекції – так званий інкубаційний період може становити від декількох тижнів до декількох років. Після зараження вірус залишається в шкірі і слизових, в інші органи і кров він не потрапляє. При ослабленні імунітету, клітини шкіри і слизової, починають розмножуватися з вірусом. По мірі дозрівання, уражені клітини поступово переміщуються до поверхні, де починають формувати характерні утворення. З цього моменту  вірус може потрапити в навколишнє середовище, а пацієнт стає заразним для оточуючих.

Видаляти кондиломи необхідно на самому початку їх розвитку. Робити це необхідно тому, що, по-перше, вони схильні до досить швидкого зростання, що ускладнює процес лікування і вимагає більш інвазивних методів лікування. Залежно від характеру захворювання лікування може проводитися або амбулаторно, або в стаціонарних умовах.

По-друге, якщо вчасно не видалити новоутворені на періанальній області кондиломи, вони можуть з’явитися всередині анального каналу, в цьому випадку видалення кондилом вже відбувається хірургічно в умовах стаціонару.

Якщо кондиломи не лікувати, то з часом кількість і площа висипань тільки збільшується, з’являється ризик зараження статевого партнера. У запущених випадках кондиломи можуть займати всю анальну область і переходити навіть на сусідні. У рідкісних випадках кондиломи спонтанно пропадають, що, однак, не завжди означає повне зникнення вірусу з організму. Ослаблення імунітету в силу різних причин може спровокувати повторний спалах латентної папіломавірусної інфекції та рецидив кондилом.

Факт появи кондилом частіше не проходить непоміченим пацієнтом, багато хто приходить з практично вже готовим діагнозом – кондиломи починають намацувати і ускладнювати анальну гігієну, викликати анальний свербіж і кровоточивість, а також викликати психологічний, косметичний і статевий дискомфорт.

Для діагностики кондилом достатньо простого огляду фахівцем області заднього проходу. Для уточнення, лікар може призначити ректороманоскопію і лабораторні дослідження. Обстежитися бажано також і статевим партнерам, так як існує ймовірність його інфікування. У той же час симулювати появу гостриї кондилом можуть інші захворювання шкіри області заднього проходу – від закупорених сальних залоз (атером) періанальної області до плоскоклітинного раку анального каналу.

Лікування кондилом включає три обов’язкові компоненти:

  • Видалення видимих ​​проявів вірусної активності (кондилом) з оточуючими ділянках шкіри.
  • Імунотерапія.
  • Противірусне лікування.

Гарантованого методу довічного лікування від гострих кондилом в даний час, на жаль, немає. У нашій клініці використовуються тільки найбільш надійні, перевірені та ефективні методи лікування кондилом, що дозволяють домогтися найкращих результатів лікування цього захворювання з мінімальним дискомфортом. Висічення кондилом здійснюється найефективнішими на сьогоднішній день способами, які дозволяють, швидко, безкровно і без появи грубих рубців видаляти самі новоутворення.

Видалення кондилом проводиться амбулаторно, а після закінчення процедури пацієнт спокійно залишає клініку. При цьому застосовуються сучасні схеми противірусного і імуномодулюючого лікування після операції, що дозволяють максимально повно видалити вірус з організму. Більшість людей відзначають помірний дискомфорт протягом декількох днів після лікування, проте прийом знеболюючих засобів допоможе з ними впоратися. Деякі люди повертаються на роботу на наступний день, в той час як іншим доводиться залишатися на лікарняному протягом декількох днів після операції. Це залежить від ступеня поширення кондилом та індивідуальної чутливості пацієнта до болю.

Необхідно пам’ятати, що саме хірургічне видалення кондилом, яким би то не було способом, не призводить до повного усунення з організму вірусу папіломи. Тому завжди є ризик рецидиву, який пов’язаний, як правило, з провокуючими факторами, коли відзначається ослаблення імунітету. Саме тому лікування гострих кондилом повинно бути комплексним і включати в себе як хірургічне видалення кондилом, так і консервативне лікування – противірусні препарати, препарати, що покращують імунітет (імуностимулятори).

Якщо у Вас виникли питання, дзвоніть нам 

Оператори контакт-центру нададуть Вам необхідну інформацію за усіма додатковими питаннями.

Також Ви можете скористатися представленими на сайті формами для того, щоб поставити запитання нашому спеціалісту, записатися на прийом в клініку або замовити зворотний дзвінок. Задайте питання або вкажіть проблему, з якою Ви хотіли б до нас звернутися, і в самий найближчий час ми зв’яжемося з Вами для уточнення інформації.

Запишіться на прийом
Дані не будуть передані третім особам
Етапи лікування
1

Консультація проктолога з оглядом

2

Аноскопія, ректоскопія

3

Операція (20-40 хвилин, після якої через півгодини можна вже йти додому)

4

Протягом місяця медикаментозне лікування

Схожi статті
Вартість послуг
Лікувальні маніпуляції та операції 1 700 грн. Видалення шпилястих кондилом лазерним або радіохвильовим методами до 2 см2 (незалежно від кількості) Тарасюк Генадій Пилипович Лікар-хірург, хірург-проктолог вищої категорії Стаж роботи 24 роки https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/0008_DSC_0102.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/0008_DSC_0102-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/tarasyuk-hennadiy-pylypovych/

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.