пн,ср,пт 9:00-18:00 10:00-16:00
нд 9:00-15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн, ср, пт 9:00 - 18:00 10:00 - 16:00

Скарги або симптоми, які свідчать про наявність варикозу вен:

 • Поверхневі «павутинки»;
 • Судинні «зірочки»;
 • Тяжкість і «печіння» в ногах;
 • Періодичні почервоніння шкіри ніг;
 • Болісні відчуття в ногах;
 • Щоденні набряки ніг до вечора;
 • Поява плям синьо-бордового кольору;
 • Судоми в ногах;
 • Випирання синіх покручених вен над шкірою ніг.

Якщо у Вас відсутні виражені скарги, однак Ви підозрюєте, наявність проблем, зверніться до наших досвідчених флебологів в Києві. Мінімальне за часом і повне за змістом обстеження позбавить Вас від тривалих і фінансово затратних проблем зі здоров’ям ніг.

 

Перевір ступінь свій ступінь ризику онлайн

ПРИДІЛІТЬ ЧАС ЗДОРОВ’Ю СВОЇХ НІЖОК ТА НАЗАВЖДИ
ЗАБУДЬТЕ СТРАШНІ СЛОВА

«... У мене варикоз вен»

Приклади робіт наших лікарів-флебологів

Потягніть білу смужку вліво, щоб побачити результат

До
Після

* Результат індивідуальний і залежить від індивідуальних особливостей організму

ПРОБЛЕМА
У всіх членів моєї сім'ї варикоз. Моя бабуся і мама довго страждали цією проблемою. У бабусі навіть був тромбоз. Відкинувши всі сумніви, я довірився лікарям, яких рекомендували знайомі
РЕЗУЛЬТАТ
Операція тривала близько години. Побачивши свої ноги через тиждень, я не можу повірити, що лазер зміг настільки добре прибрати весь мій варикоз. Дуже вдячний лікарям «Здоров'я родини TreeAmed»
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта
ЕТАПИ ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗУ
1
Консультація з досвідченим флебологом (відповіді на питання фахівця)
2
УЗД вен нижніх кінцівок
3
Постановка правильного діагнозу
4
Визначення тактики лікування
5
Аналізи (за потребою)
6
Лікування варикозу
7
Рекомендації лікаря
8
Контроль лікування (гарантія)
Подивіться

Процедура мікросклеротерапії

Ми застосовуємо тільки останні, кращі методи лікування, а саме методики безшовного видалення варикозних вен і малотравматичні операції:

 • Мікросклеротерапія;
 • Ендовазальной лазерна коагуляція;
 • Пінне склерозування;
 • Мініфлебектомія;
 • Радикальна малоінвазивна флебектомія.

Вибір методу лікування вен здійснює лікар тільки після проведення повного обстеження.

ЩО ТАКЕ ВАРИКОЗНО-РОЗШИРЕНІ ВЕНИ?

Варикозна хвороба, варикоз, варикозно-розширені вени – це все синоніми неспроможності або слабкості клапанного апарату вен нижніх кінцівок, що призводить до їх розширення.

З кожним роком хвороба варикозно-розширених вен молодшає, тому її можна зустріти не тільки у людей похилого віку, а й у людей молодого та середнього віку. «Сидяча робота», «робота на ногах», зайва вага, малоактивний спосіб життя, куріння – все це вагомі провокуючі фактори варикозної хвороби. Варікозна хвороба вважається підступним і небезпечним захворюванням.

РІЗНОВИДИ ВАРИКОЗУ

На сьогоднішній день існує сучасна класифікація варикозної хвороби вен. Її назва СЕАР.

Кожна буква має своє значення.

 • С – клініка;
 • Е – етіологія;
 • А – анатомія;
 • Р – патологічний процес.

Зупинимося на букві С. Саме ця буква вказує на симптоматику характерну в тій чи іншій стадії варикозу.

С-0 – характеризується відсутністю будь-яких клінічних проявів захворювання.

С-1 – характеризується появою судинних зірочок, які в основному приносять косметичні дефекти. Але, нерідко, пацієнтів може турбувати свербіж, почервоніння і навіть печіння в області ретикулярного варикозу.

С-2 – характеризується наявністю варикозно-розширених вен, які, в свою чергу, викликають тяжкість, біль і судоми в ногах. До того ж, це викликає невдоволення косметичним видом ніг. Також пацієнтів турбують незначні набряки гомілок і стоп.

С-3 – характеризується наявністю вираженого набряку, який приносить чималий дискомфорт пацієнту. Нога, а особливо гомілка, стає хворобливою у вечірній час.

С-4а – пацієнт виявляє у себе темні сині та фіолетові плями, безболісні при пальпації, без чітких контурів. Це вказує на початкові прояви ураження шкіри при хронічної венозної недостатності.

С-4б виявляються плями темно жовтого та коричневого кольору, шкіра над плямами має вигляд папірусному паперу, схильна до травматизму.

С-5 – проявляються трофічні язви, які піддаються стандартному консервативного лікування і мають тенденцію до загоєння.

С-6 – трофічні язви не мають динаміки до загоєнню, навіть за умови медичного супроводу.

Провокуючі фактори розвитку варикозу:

 • Вагітність
 • Фізіологічні пологи
 • Прийом гормональних препаратів
 • Сидяча робота (особливо при закиданні нога на ногу)
 • Важке статичне навантаження
 • Закрепи
 • Часте використання незручного взуття на високих підборах
 • Зайва маса тіла (ожиріння)

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ НЕБЕЗПЕКА ВАРИКОЗНО-РОЗШИРЕНИХ ВЕН?

Кров по венах рухається знизу вгору, від ніг до легень. У нормі, кожна вена має клапани, які перешкоджають поверненню крові вниз. Як вже зазначалося неспроможність клапанного апарату вен нижніх кінцівок – основа розвитку варикозу.

Отже, при неспроможності клапанного апарату, відбувається повернення крові в нижні відділи, як наслідок, застій в венах. Стінка вен, фізіологічно тонка і не має вираженого еластичного шару, тож застій крові створює тиск на саму стінку вени, що веде до формування венозного нефізіологічного випинання – варикозного розширення. У цих «варикозних кишенях» спостерігається ще більший застій крові, що безпосередньо веде до формування тромбів. Саме тромби несуть найбільшу небезпеку для людини, ризик їх відривання і «небезпечної подорожі» судинами може привести до емболії – закупорки артерії і вен тромбом, в результаті чого порушується трофіка тканини, відбувається омертвіння ділянки тканини внутрішніх органів. Тромбоемболія може привести до до летальному наслідку.

ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНО-РОЗШИРЕНИХ ВЕН В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ЗДОРОВ’Я РОДИНИ TREEAMED»

Фахівці медичного центру «Здоров’я родини TreeAmed» протягом більше 13 років успішно займаються лікуванням варикозно-розширених вен. Ми практикуємо різні методи лікування такого захворювання, в залежності від стадії і анатомічної особливості варикозу.

Сьогодні до ефективних, сучасних і перевірених методик лікування варикозно-розширених вен відносяться: пінне склерозування, мініфлебектомія, ендовазальной лазерна облітерація (ЕВЛО), радикальна малоінвазивна флебектомія.

 • Мікросклеротерапія – метод, який застосовується для лікування телеангіоектазій і дрібного ретикулярного варикозу. Основою даного методу є введення склерозанта в дрібні судини, за допомогою тоненької голочки. Процедура має виключно косметичний ефект. Проводиться тільки під контролем спеціального апарату VenoVisor для максимальної точності і естетичності процедури.
 • Ендовазальной лазерна коагуляція (ЕВЛК) – безопераційна методика кардинального лікування варикозу. Суть якої полягає в лазерному впливі на внутрішню оболонку ураженої вени в результаті чого внутрішня поверхня вени коагулюється, і вена спадає, склеюється зсередини.
 • Пінне склерозування – застосовується при ретикулярному варикозі, коли спостерігається ураження дрібних поверхневих підшкірних вен. Суть методики полягає в високоточному введенні в тонкі поверхневі вени розчину, який склеює вени.
 • Мініфлебектомія – використовується, коли у пацієнта зафіксовано ураження великих підшкірних вен. Суть методу полягає у видаленні ділянки ураженої вени. Найчастіше цей метод використовується в поєднанні з ЕВЛО.
 • Радикальна малоінвазивна флебектомія – операція порятунку після тромбозу поверхневих вен, коли пацієнту з технічних причин неможливо виконати ЕВЛК. Під місцевою анестезією пацієнтові через мінідоступ видаляють підшкірну вену разом з тромбом.

ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ, ЩОБ УНИКНУТИ ВАРИКОЗУ?

Будь-яку хворобу легше попередити, ніж лікувати, тим більше таку небезпечну і постійно прогресуючу, як варикозно-розширені вени.

Профілактика варикозного розширення вен:

 • намагайтеся якомога менше сидіти в позі «нога на ногу», так як в цьому положенні передавлюються судини і порушується нормальний кровотік – одна з головних причин появи варикозу;
 • при сидячій роботі потрібно якомога частіше вставати і ходити. Так як при тривалому сидінні, судини стискаються, і тиск на стінки вен починає наростати, що також провокує процес розширення вен;
 • правильно харчуйтеся, надавайте перевагу корисним продуктам – жирні і ненатуральні продукти провокують відкладення шкідливих речовин на стінках судин;
 • намагайтеся менше ходити на високих підборах. Краще оберіть комфортне взуття на низькому або середньому підборі;
 • під час сну корисно класти ноги на м’яке підняття, щоб кут між ліжком і ногами становив хоча б 15%. В такому положенні кров по венах слідує від п’ят до таза, що допомагає їй не застоюватися. При постійному відтоку крові напруга венозної стінки зникає;
 • вкрай корисно підтримувати здоровий спосіб життя – займатися аеробікою, бігати, плавати, ходити по сходах;
 • варто відмовитися від паління – воно викликає спазм дрібних судин, які живлять саму вену;
 • необхідно пити більше рідини (як мінімум, 1,5- 2 літри в день) – це профілактика згущення крові. Густа кров важче перекачується і ризик виникнення тромбів в судинах збільшується в рази;
 • якщо маєте проблеми зі згортанням крові – обов’язково сходіть на прийом до гематолога;
 • під час вагітності обов’язково знаходите час (10-15 хвилин) для прийняття горизонтального положення тіла, бажано з піднятими ногами.

Запишіться на прийом

Дані не будуть передані третім особам

Запорукою успішного лікування є використання ультразвукового сканера експертного класу від передового виробника з світовим ім'ям в медицині - General Electric Logiq P6

Будь-яка методика вимагає багаторічної практики реального лікування пацієнтів. Досвідчені лікарі флебологи нашої клініки Здоров'я родини TreeAmed - Ваші надійні провідники в боротьбі з варикозним розширенням вен нижніх кінцівок.

Схожi статті
Вартість послуг
Надія, 45 років У цій клініці пройшла процедуру склеротерапії майже рік тому у Кабаченка. Результатом дуже задоволена. Тепер періодично показуюся лікарю для профілактики, щоб не дай бог знову не з'явився варикоз. Життя без варикозу – набагато яскравіше. Наталя, 29 років Велика подяка Владиславу Кабаченко! Мініфлебектомії пройшла добре, шрамів не залишилось! Усім задоволена Людмила, 43 роки Дуже вдячна за порятунок від варикозу — мало того, що постійно бентежилася цього косметичного дефекту, то ще й ноги набрякати стали вечорами після роботи. Була щиро вражена наскільки швидко та результативно пройшла флебектомія. Велике спасибі, тепер можу хизуватися в короткій сукні не соромлячись зовнішнього вигляду своїх ніг! Ольга К., 29 років У мене досить рано почала розвиватися варикозна хвороба вен - мабуть спадковість. Пробувала консервативне лікування, але не допомагало. Тоді за порадою подруги і звернулася до цієї клініки. Процедура пройшла успішно і незабаром я змогла повною мірою насолоджуватися результатами, дякую! Наталія, 37 років Розвинувся варикоз, запропонували зробити венектомію. Дуже боялася, що залишаться шрами на ногах, тож почала шукати альтернативні варіанти. Після тривалих пошуків та консультацій знайшла свого лікаря та відповідний метод лікування. У "Здоров'я родини" мені провели лазерну коагуляцію. Слідів ні від операції, ні від варикозу не лишилося. Я дуже задоволена! Вікторія, 29 років Нещодавно звернулася до цієї клініки із проблемою варикозу. Процедура здалася набагато простішою і безболіснішою, ніж я того очікувала. Ціни тут середні, обслуговування хороше, лікар сподобався:) Пацієнт Задоволені консультацією і рекомендаціями лікаря-флеболога, велике спасибі. Пацієнтка Н. Велике дякую справжнім професіоналам. Ноги були у страшному стані. Боялася, що ось-ось відкриється виразка. Завдяки чудо-лікарям усі страхи позаду. Та й вени не висять, як грона винограду. Ви чудові. Дуже уважне та доброзичливе ставлення всього персоналу. Щастя, здоров'я та удачі у вашій великій добрій справі. Лариса та Оксана Ми вам віримо! Хочемо подякувати лікарям Владиславу Валеріановичу та Антону Вадимовичу за професійність у своїй справі і головне за терпіння та людяність, що надзвичайно важливо для хворої людини. Бажаємо вам, молоді лікарі, насамперед, здоров'я та шани від ваших пацієнтів, яким ви даруєте нове життя. Висловлюємо вдячність всьому персоналу за теплий прийом та бажаємо всім кар'єрного зростання при бажанні. Валентина Від щирого серця дякую лікарю-флебологу за ваше чуйне відношення, поради щодо лікування варикозної хвороби ніг. Бажаю міцного здоров’я, щастя і успіхів у роботі. Настя Доброго дня, мене звуть Обідьонова Настя. Як лікар розповів, перенесла операцію і справді різниця очевидна між першою стандартною процедурою і ось як яка зараз була сучасна, з використанням лазера. По-перше, вона абсолютно, ця процедура з лазером, безболісна, тобто максимальний дискомфорт, який був це як біль від стандартного уколу і все. Ну і, напевно, найжахливіше - це було носити два дні панчохи. Що я можу порадити? Не треба боятися лікувати своєї хвороби, не треба вважати, що там немає ніякого методу і там слухати якісь історії і вірити, що медицина залишилася на місці, а вона зробила крок далеко вперед. Спасибі велике вам. Анонімний пацієнт Дякую лікарю Кабаченко В.В. за фахову і якісну консультацію. Таня Хочу подякувати лікарю судинному-хірургу Кабаченку В.В. за проведену докладну консультацію та операцію. Операції з видалення вен дуже боялася, тягнула 3 роки, в неті перелопатила купу інформації про лікарів, відгуки, методи і ціну на ці послуги. Вирішила, піду на узі, ознайомлюся з тим, які методи використовує лікар і вирішу готова робити чи ні. Після УЗД та консультації у мене не було сумнівів, я готова йому довірити свої вени))) - не пошкодувала. У клініку звернулася саме за рекомендацією про доктора Кабаченка Владислава Валеріановича та залишилася всім задоволена – починаючи від організації роботи клініки до проведення операції. Дякую!!! Н. М. Дякуємо величезне лікареві Кабаченку Владиславу Валеріановичу. Дуже професійний та добрий душевний лікар. Від щирого серця слухає скарги, призначаючи лікування. На жаль, таких лікарів замало. Я хочу звернутися до дирекції: бережіть і цінуйте таких фахівців. Від себе особисто бажаю Владиславу Валеріановичу міцного здоров'я! І ще раз велике спасибі! Хай береже вас Господь!!! Раїса Мене звуть Раїса, я була на операції у Владислава Валер'яновича. Я робила лазерну операцію на венах – вени були дуже опуклі, негарні. Але операція пройшла успішно, і я дуже задоволена результатом. Наталі, 29 років Тут з'явилась вільна хвилинка: я пишу відгук від вдячності до Владіслава Кабаченко!;) Цього літа мої ноги були бездоганними завдяки вам! Шрамів з проколів з мініфербектомією не видно, одна краса 🙂 Шкода, що літо закінчується, дай боже вибратись ще кудись - похизувати свома двома 🙂 Катя, 24 роки У моєї мами на обох ногах дуже багато варикозних розширень. Для лікаря це напевно був як Білий Кіт Варикоза)) Застосовували для лікування комбіновану техніку - лазер і медикаменти. Через 2 місяці можу сказати, що ми в принципі не очікували «дівочих» ніжок, але отримане перевищило очікуване. У мами перестали втомлюватися ноги і пройшли вічні вечірні набряки. Для здоров'я не шкода жодних грошей. Будьте здорові! Настя, 36 років Навесні лазером лікувала вени під контролем узд та з усіма прибамбасами. Не боляче, немає рубців, ні швів. Скажу чесно, такого результату не чекала! Дуже добре! Таня H. Хочу подякувати лікару судинному хірургу Кабаченко ВВ. Рекомендую всім. Ноги тепер не болять! Павло, анонімний пацієнт  Після операції хочеться залишити відгук про чудову роботу Владислава Валеріановича. Довго обирав спеціаліста, готуючись до оперативного втручання, і вибором клініки і лікаря задоволений на 100 відсотків. Операція пройшла майже безболісно. Більше хвилювався ніж боліло. Та і зразу після неї можна ходити. Тому додому, приблизно чотири кілометри, пройшов пішки. Ранки навіть не кровили. Минуло вже одинадцять днів, виконуючи усі рекомендації лікаря, відзначаю стрімку тенденцію до повного відновлення. Також дякую лікарю за супроводження після операції, можливість написати і зателефонувати з питаннями по відновленню підкреслює його відповідальне і турботливе ставлення. Оля, 19 років У мене була кіста молочної залози. Клініку знайшла через Інтернет. Робили склерозування, як і обіцяли – без болю та слідів) Дякуємо команді лікарів та медсестер за якісні та відносно недорогі послуги! Пацієнтка, Наталія Валеріївна Бажаю висловити вдячність лікарю Антону Семенову за чудове відношення та професійний підхід при обстеженні та якісну і грунтовно консультацію з наданням кваліфікованих висновків, порад та інформативних відповідей на всі поставлені запитання. Чудове та професійне відношення до пацієнта відчувається з перших хвилин спілкування. Всім рекомендую саме цього лікаря!!! Дуже вдячна за таку змістовну консультацію! Окремо хочу висловити подяку адміністратору клініки за додаткове нагадування про встановлений час для обстеження та гарне медобслуговування клінікою. Тетяна, 18 квітня Була на обстеженні 12 квітня 2023 р. у Семенова Антона Вадимовича. Дуже задоволена обстеженням. Уважний, досвідчений лікар. Зрозуміло та доступно роз‘яснив суть варікозу та його лікування. Дякую за корисну інформацію та за корисні поради. Бажаю лікарю здоров‘я та успіхів! Клініці - процвітання! Дорученко Валентина Євгеніївна Висловлюю щиру подяку лікарю Антону Вадимовичу! Прийшла на діагностику вен і консультацію лікаря флеболога по акції. Мало того, що це було безкоштовно, за що окрема подяка адміністрації. Привітно зустріли дівчата на рецепції. Лікар не заставив чекати, а навпаки запросив навіть раніше призначеного часу. Все розпитав, уважно вислухав, зробив УЗД і детально розповів, які перспективи здоров’я і про варіанти лікування або оперування. Дуже чуйна, інтелігентна людина і професіонал своєї справи! Успіхів клініці «Здоров’я Родини», і миру нашій Україні. 5 травня 2023 року. Дорученко Валентина Євгеніївна. Черних Нат. Вікторівна 08.05.23. Хочу подякувати лікарю-флебологу Семенову Антону Вадимовичу за такий чудовий огляд! Попала, по акції – безкоштовно. В інших клініках і за гроші не дуже ставлення до пацієнта. А він так чітко і уважно все пояснив. Лікар з великої літери. Всьому персоналу велике дякую!!! Черних Нат. Вікторівна Наталія Іванівна Вітаю. Дуже вдячна за прийом! Антон Вадимович справив чудове враження, він дуже хороший лікар. Отримала багато позитиву і передаю вам. Антон Вадимович порекомендував мамі операцію і коли спаде спека, ми звернемося до вас за вирішенням проблеми. Мені теж потрібно робити, але планую пізніше, поки за рекомендацією лікаря похожу в панчохах. Я вас буду рекомендувати всім знайомим і раджу давати рекламу і заявляти про себе. Вирішувати проблему варикозної хвороби дійсно необхідно, а Антон Вадимович цікаво розповідає і пояснює як легко її можна вирішити. Потрібно й надалі розповідати як це покращує життя. Дякую ще раз і бажаю всього найкращого! Кушнір І.О. Щиро дякую Семенову Антону Вадимовичу, лікарю-флебологу, за гарне відношення, рекомендації, професіоналізм. З повагою, Кушнір І.О. Кабаченко Владислав Валеріанович Лікар – судинний хірург, флеболог, лікар УЗД Стаж роботи 25 роки https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/10/kabachenko_2.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/10/kabachenko_2-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/kabachenko-vladislav-valerianovich-2/ Семенов Антон Вадимович Лікар хірург, судинний хірург, флеболог, лазерний хірург, лікар УЗД СТАЖ РОБОТИ 5 РОКІВ https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/10/av_sajt_popytka.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/10/av_sajt_popytka-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/semenov-anton-vadimovich/ https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/conservative-treatment-of-varicose-veins.jpg «Як позбутися від варикозу вдома?» - це ключове питання, яким задаються багато людей, коли помічають на ногах синюватого кольору сіточку або великі вени, що випирають над шкірою. Сьогодні будемо говорити про те "Як вилікувати варикоз вдома" - правда це чи міф? https://familyhealth.ua/ua/content/yak-vilikuvati-varikoz-vdoma-ta-inshi-poshireni-mifi_ua/ «Як вилікувати варикоз вдома» та інші поширені міфи https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/9002685_s.jpg Кількість людей, які страждають від варикозної хвороби ніг, стає дедалі більше. Причиною тому найчастіше - сидячий спосіб життя. https://familyhealth.ua/ua/content/varikozna-hvoroba-nizhnih-kintsivok/ Варикозна хвороба нижніх кінцівок https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/lechenie_optimizirovano.jpg Ретикулярний варикоз – це різновид простого варикозного розширення вен нижніх кінцівок, при якому відбувається розширення дрібних вен. https://familyhealth.ua/ua/content/retikulyarnyj-varikoz-2/ Ретикулярний варикоз https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/kushat-frukti.jpg З самого раннього дитинства ми чули від дорослих, що необхідно їсти багато вітамінів. Але мало хто з батьків пояснював, як правильно і для чого їх вживати. https://familyhealth.ua/ua/content/vitamin-s-i-jogo-vpliv-na-sudini/ Вітамін С і його вплив на судини https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/treatment-of-varicose-veins-patient.jpg Західні флебологи опублікували перші результати дослідження на тему того, чи впливає коронавірус на перебіг варикозу та яким чином. І результати виявилися вельми невтішними. https://familyhealth.ua/ua/content/koronavirus-i-varikoz-grimucha-sumish/ Коронавірус і варикоз - гримуча суміш? https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/klippel-trenone-syndrome-as-a-ridkishna-pathology.jpg Судинний хірург і флеболог клініки "Здоров'я родини TreeAmed" розповідає про рідкісну вроджену патологію. Симптоми, діагностика та методи лікування. https://familyhealth.ua/ua/content/sindrom-klippelya-trenone-yak-ridkisna-patologiya-z-yakoyu-likari-gotovi-borotisya/ Синдром Кліппеля-Треноне як рідкісна патологія, з якою лікарі готові боротися https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/thin-vessels-appear-on-the-legs-of-a-young-woman.jpg Які причини виникнення варикозу ніг, основні симптоми та сучасні підходи в лікуванні. Лікар флеболог склав для Вас ТОП-7 причин розвитку варикозу. https://familyhealth.ua/ua/content/faktori-riziku-rozvitku-varikozu/ Фактори ризику розвитку варикозу https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/04/vv.jpg В умовах воєнного стану лікарі-флебологи помітили тенденцію зростання випадків тромбофлебітів вен нижніх кінцівок на тлі гіподинамії. https://familyhealth.ua/ua/content/tromboflebit-ta-gipodinamiya-v-umovah-vijni-znizhennya-fizichno%d1%97-aktivnosti-i-naslidki-dlya-sudin/ Тромбофлебіт та гіподинамія в умовах війни. Зниження фізичної активності і наслідки для судин. https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/06/statya.jpg Які ускладнення можуть виникати при ігноруванні варикозу чи неправильно підібраному лікуванні? Рекомендації лікаря про те, як цього уникнути. https://familyhealth.ua/ua/content/uskladnennya-varikozno%d1%97-hvorobi/ Ускладнення варикозної хвороби https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/06/ukr_malenkij.jpg Які переваги лазерного лікування варикозу вен нижніх кінцівок, і як не допустити важких ускладнень? Розповідає лікар-флеболог! https://familyhealth.ua/ua/content/uskladnenij-chi-neuskladnenij-varikoz-os-pitannya/ Ускладнений чи неускладнений варикоз? Ось питання! https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/08/statya.jpg Лікар-флеболог розповідає про види варикозу та різні підходи їх лікування. https://familyhealth.ua/ua/content/yak-flebolog-obira%d1%94-metod-likuvannya-varikozu/ Як флеболог обирає метод лікування варикозу https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/close-up-female-athlete-s-foot-having-pain.jpg Багато хвороб можна уникнути, якщо звернути увагу на їх профілактику. Пропонуємо 14 простих правил запобігання розвитку варикозу вен на ногах. https://familyhealth.ua/ua/content/profilaktika-varikozu-14-pravil-zdorovya-vashih-nig/ Профілактика варикозу: 14 правил здоров'я ваших ніг https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/11/first-symptoms-of-blood-clot-in-calf.jpg Поговорімо про те, що є оновленою класифікацією хронічної венозної недостатності, причиною якої є варикозна хвороба https://familyhealth.ua/ua/content/nova-klasifikacziya-varikoznih-ven/ Нова класифікація варикозних вен https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/medical-massage-leg-physiotherapy-center.jpg Очень часто можно услышать от пациентов вопросы – как самостоятельно можно провести диагностику проблем с венами на ногах? https://familyhealth.ua/ua/content/samodiagnostika-problem-iz-venami-na-nogah/ Самодіагностика проблем із венами на ногах https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/11/thin-red-vessels-on-the-face.jpg Як повернути контроль над тонкими судинами на обличчі та запобігти їх появі. https://familyhealth.ua/ua/content/profilaktika-kuperozu/ Профілактика куперозу https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/endovasal-laser-ablation-surgery.jpg Нині лазерні технології є трендом в медичній практиці. Цей факт не оминув і флебологічних стандартів. https://familyhealth.ua/ua/content/perevagi-evlk/ Переваги ЕВЛК https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/local-anesthesia-in-phlebology.jpg У пацієнтів виникають болючі відчуття від уколів, що виробляються при процедурі. Тому ми впровадили два простих і водночас ефективних методи анестезії. https://familyhealth.ua/ua/content/zastosuvannya-misczevo%d1%97-anestezi%d1%97-u-flebologi%d1%97/ Застосування місцевої анестезії у флебології https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/young-man-has-pain-his-leg-he-massages-one-leg.jpg Люди, які страждають на варикоз, відкладають візит до моменту, коли хвороба вже сильно прогресувала і викликала тяжкі ускладнення. https://familyhealth.ua/ua/content/osnovni-uskladnennya-varikozu/ Основні ускладнення варикозу https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/ultrasound-diagnostics-of-legs.jpg Доплерографія є однією з найпоширеніших та інформативних методик діагностики варикозної хвороби вен нижніх кінцівок. У чому суть даного методу, що ґрунтується на ефекті Доплера? https://familyhealth.ua/ua/content/uzd-ven-nizhnih-kinczivok-osoblivosti-proczeduri/ УЗД вен нижніх кінцівок: особливості процедури https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/12/phlebologist-doctor-sitting-in-the-office-of-the-medical-center-familyhealth.jpg Прості профілактичні дії, які збережуть здоров'я ваших судин. Рекомендації лікаря-флеболога на зимовий період. https://familyhealth.ua/ua/content/7-porad-vid-flebologa-vzimku/ 7 порад від флеболога взимку https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/what-do-legs-look-like-with-varicose-veins.jpg Самі собою венозні судини – м'які й еластичні, тому їх стінка легко розширюється і розтягується, але водночас з такою ж легкістю вени можуть і передавлюватися. https://familyhealth.ua/ua/content/shho-mi-zna%d1%94mo-pro-veni-ta-yak-voni-praczyuyut/ Що ми знаємо про вени та як вони працюють? https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2023/01/doctors-face-close-up-during-the-operation-in-the-background-the-monitor-of-the-ultrasound-machine-with-the-image-of-a-blood-clot.jpg Спостереження лікаря флеболога виявили дивну поведінку тромбів у поверхневих венах нижніх кінцівок, та імовірний зв’язок росту випадків прихованих тромбозів із COVID-19. https://familyhealth.ua/ua/content/tihi-vbivczi-yaki-zhivut-u-venah/ «ТИХІ ВБИВЦІ», які живуть у венах https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2023/06/three-examples-of-venous-mesh-on-the-legs.jpg Чи небезпечна судинна сітка на ногах? Про причини появи і як її позбутися. https://familyhealth.ua/ua/content/sudinna-sitka-na-nogah-prichini-ta-metodi-likuvannya/ Судинна сітка на ногах: причини та методи лікування https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2023/11/a-doctors-hand-in-a-medical-glove-holding-a-laser-for-treating-varicose-veins.jpg ЕВЛК - це делікатний метод видалення варикозно розширених вен за допомогою лазерного випромінювання. На сьогоднішній день, цей метод є золотим стандартом лікування варикозу. https://familyhealth.ua/ua/content/chi-zdaten-evlk-vilikuvati-varikoz/ Чи здатен ЕВЛК вилікувати варикоз? https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2023/12/tromboflebit.jpg На жаль, хворобу виявляють за характерними симптомами. Але в багатьох пацієнтів із тромбофлебітом глибоких вен вона протікає безсимптомно. Як бути? https://familyhealth.ua/ua/content/tromboflebit-faktori-riziku-simptomi-diagnostika/ Тромбофлебіт: фактори ризику, симптоми, діагностика https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2024/01/maxresdefault.jpg Для кожного класу компресійного трикотажу, є свої певні покази. Клас трикотажу вказує на ступінь компресії, тобто з якою силою буде стиснення. https://familyhealth.ua/ua/content/kompresijnij-trikotazh-yak-pidibrati-ta-koli-odyagati/ Компресійний трикотаж: як підібрати та коли одягати?

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.

оберіть мову сайту
x