пн-пт 8:00 - 19:00 9:00 - 16:00
нд 9:00 - 15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн-пт 8:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Скарги або симптоми, які свідчать про наявність варикозу вен:

 • Поверхневі «павутинки»;
 • Судинні «зірочки»;
 • Тяжкість і «печіння» в ногах;
 • Періодичні почервоніння шкіри ніг;
 • Болісні відчуття в ногах;
 • Щоденні набряки ніг до вечора;
 • Поява плям синьо-бордового кольору;
 • Судоми в ногах;
 • Випирання синіх покручених вен над шкірою ніг.

Якщо у Вас відсутні виражені скарги, однак Ви підозрюєте, наявність проблем, зверніться до наших досвідчених флебологів в Києві. Мінімальне за часом і повне за змістом обстеження позбавить Вас від тривалих і фінансово затратних проблем зі здоров’ям ніг.

ПРИДІЛІТЬ ЧАС ЗДОРОВ’Ю СВОЇХ НІЖОК ТА НАЗАВЖДИ
ЗАБУДЬТЕ СТРАШНІ СЛОВА

«... У мене варикоз вен»

Приклади робіт наших лікарів-флебологів

Потягніть білу смужку вліво, щоб побачити результат

До
Після

* Результат індивідуальний і залежить від індивідуальних особливостей організму

ПРОБЛЕМА
У всіх членів моєї сім'ї варикоз. Моя бабуся і мама довго страждали цією проблемою. У бабусі навіть був тромбоз. Відкинувши всі сумніви, я довірився лікарям, яких рекомендували знайомі
РЕЗУЛЬТАТ
Операція тривала близько години. Побачивши свої ноги через тиждень, я не можу повірити, що лазер зміг настільки добре прибрати весь мій варикоз. Дуже вдячний лікарям «Здоров'я родини TreeAmed»
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта
ЕТАПИ ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗУ
1
Консультація з досвідченим флебологом (відповіді на питання фахівця)
2
УЗД вен нижніх кінцівок
3
Постановка правильного діагнозу
4
Визначення тактики лікування
5
Аналізи (за потребою)
6
Лікування варикозу
7
Рекомендації лікаря
8
Контроль лікування (гарантія)
Подивіться

Процедура мікросклеротерапії

Ми застосовуємо тільки останні, кращі методи лікування, а саме методики безшовного видалення варикозних вен і малотравматичні операції:

 • Мікросклеротерапія;
 • Ендовазальной лазерна коагуляція;
 • Пінне склерозування;
 • Мініфлебектомія;
 • Радикальна малоінвазивна флебектомія.

Вибір методу лікування вен здійснює лікар тільки після проведення повного обстеження.

ЩО ТАКЕ ВАРИКОЗНО-РОЗШИРЕНІ ВЕНИ?

Варикозна хвороба, варикоз, варикозно-розширені вени – це все синоніми неспроможності або слабкості клапанного апарату вен нижніх кінцівок, що призводить до їх розширення.

З кожним роком хвороба варикозно-розширених вен молодшає, тому її можна зустріти не тільки у людей похилого віку, а й у людей молодого та середнього віку. «Сидяча робота», «робота на ногах», зайва вага, малоактивний спосіб життя, куріння – все це вагомі провокуючі фактори варикозної хвороби. Варікозна хвороба вважається підступним і небезпечним захворюванням.

РІЗНОВИДИ ВАРИКОЗУ

На сьогоднішній день існує сучасна класифікація варикозної хвороби вен. Її назва СЕАР.

Кожна буква має своє значення.

 • С – клініка;
 • Е – етіологія;
 • А – анатомія;
 • Р – патологічний процес.

Зупинимося на букві С. Саме ця буква вказує на симптоматику характерну в тій чи іншій стадії варикозу.

С-0 – характеризується відсутністю будь-яких клінічних проявів захворювання.

С-1 – характеризується появою судинних зірочок, які в основному приносять косметичні дефекти. Але, нерідко, пацієнтів може турбувати свербіж, почервоніння і навіть печіння в області ретикулярного варикозу.

С-2 – характеризується наявністю варикозно-розширених вен, які, в свою чергу, викликають тяжкість, біль і судоми в ногах. До того ж, це викликає невдоволення косметичним видом ніг. Також пацієнтів турбують незначні набряки гомілок і стоп.

С-3 – характеризується наявністю вираженого набряку, який приносить чималий дискомфорт пацієнту. Нога, а особливо гомілка, стає хворобливою у вечірній час.

С-4а – пацієнт виявляє у себе темні сині та фіолетові плями, безболісні при пальпації, без чітких контурів. Це вказує на початкові прояви ураження шкіри при хронічної венозної недостатності.

С-4б виявляються плями темно жовтого та коричневого кольору, шкіра над плямами має вигляд папірусному паперу, схильна до травматизму.

С-5 – проявляються трофічні язви, які піддаються стандартному консервативного лікування і мають тенденцію до загоєння.

С-6 – трофічні язви не мають динаміки до загоєнню, навіть за умови медичного супроводу.

Провокуючі фактори розвитку варикозу:

 • Вагітність
 • Фізіологічні пологи
 • Прийом гормональних препаратів
 • Сидяча робота (особливо при закиданні нога на ногу)
 • Важке статичне навантаження
 • Закрепи
 • Часте використання незручного взуття на високих підборах
 • Зайва маса тіла (ожиріння)

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ НЕБЕЗПЕКА ВАРИКОЗНО-РОЗШИРЕНИХ ВЕН?

Кров по венах рухається знизу вгору, від ніг до легень. У нормі, кожна вена має клапани, які перешкоджають поверненню крові вниз. Як вже зазначалося неспроможність клапанного апарату вен нижніх кінцівок – основа розвитку варикозу.

Отже, при неспроможності клапанного апарату, відбувається повернення крові в нижні відділи, як наслідок, застій в венах. Стінка вен, фізіологічно тонка і не має вираженого еластичного шару, тож застій крові створює тиск на саму стінку вени, що веде до формування венозного нефізіологічного випинання – варикозного розширення. У цих «варикозних кишенях» спостерігається ще більший застій крові, що безпосередньо веде до формування тромбів. Саме тромби несуть найбільшу небезпеку для людини, ризик їх відривання і «небезпечної подорожі» судинами може привести до емболії – закупорки артерії і вен тромбом, в результаті чого порушується трофіка тканини, відбувається омертвіння ділянки тканини внутрішніх органів. Тромбоемболія може привести до до летальному наслідку.

ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗНО-РОЗШИРЕНИХ ВЕН В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «ЗДОРОВ’Я РОДИНИ TREEAMED»

Фахівці медичного центру «Здоров’я родини TreeAmed» протягом більше 13 років успішно займаються лікуванням варикозно-розширених вен. Ми практикуємо різні методи лікування такого захворювання, в залежності від стадії і анатомічної особливості варикозу.

Сьогодні до ефективних, сучасних і перевірених методик лікування варикозно-розширених вен відносяться: пінне склерозування, мініфлебектомія, ендовазальной лазерна облітерація (ЕВЛО), радикальна малоінвазивна флебектомія.

 • Мікросклеротерапія – метод, який застосовується для лікування телеангіоектазій і дрібного ретикулярного варикозу. Основою даного методу є введення склерозанта в дрібні судини, за допомогою тоненької голочки. Процедура має виключно косметичний ефект. Проводиться тільки під контролем спеціального апарату VenoVisor для максимальної точності і естетичності процедури.
 • Ендовазальной лазерна коагуляція (ЕВЛК) – безопераційна методика кардинального лікування варикозу. Суть якої полягає в лазерному впливі на внутрішню оболонку ураженої вени в результаті чого внутрішня поверхня вени коагулюється, і вена спадає, склеюється зсередини.
 • Пінне склерозування – застосовується при ретикулярному варикозі, коли спостерігається ураження дрібних поверхневих підшкірних вен. Суть методики полягає в високоточному введенні в тонкі поверхневі вени розчину, який склеює вени.
 • Мініфлебектомія – використовується, коли у пацієнта зафіксовано ураження великих підшкірних вен. Суть методу полягає у видаленні ділянки ураженої вени. Найчастіше цей метод використовується в поєднанні з ЕВЛО.
 • Радикальна малоінвазивна флебектомія – операція порятунку після тромбозу поверхневих вен, коли пацієнту з технічних причин неможливо виконати ЕВЛК. Під місцевою анестезією пацієнтові через мінідоступ видаляють підшкірну вену разом з тромбом.

ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ, ЩОБ УНИКНУТИ ВАРИКОЗУ?

Будь-яку хворобу легше попередити, ніж лікувати, тим більше таку небезпечну і постійно прогресуючу, як варикозно-розширені вени.

Профілактика варикозного розширення вен:

 • намагайтеся якомога менше сидіти в позі «нога на ногу», так як в цьому положенні передавлюються судини і порушується нормальний кровотік – одна з головних причин появи варикозу;
 • при сидячій роботі потрібно якомога частіше вставати і ходити. Так як при тривалому сидінні, судини стискаються, і тиск на стінки вен починає наростати, що також провокує процес розширення вен;
 • правильно харчуйтеся, надавайте перевагу корисним продуктам – жирні і ненатуральні продукти провокують відкладення шкідливих речовин на стінках судин;
 • намагайтеся менше ходити на високих підборах. Краще оберіть комфортне взуття на низькому або середньому підборі;
 • під час сну корисно класти ноги на м’яке підняття, щоб кут між ліжком і ногами становив хоча б 15%. В такому положенні кров по венах слідує від п’ят до таза, що допомагає їй не застоюватися. При постійному відтоку крові напруга венозної стінки зникає;
 • вкрай корисно підтримувати здоровий спосіб життя – займатися аеробікою, бігати, плавати, ходити по сходах;
 • варто відмовитися від паління – воно викликає спазм дрібних судин, які живлять саму вену;
 • необхідно пити більше рідини (як мінімум, 1,5- 2 літри в день) – це профілактика згущення крові. Густа кров важче перекачується і ризик виникнення тромбів в судинах збільшується в рази;
 • якщо маєте проблеми зі згортанням крові – обов’язково сходіть на прийом до гематолога;
 • під час вагітності обов’язково знаходите час (10-15 хвилин) для прийняття горизонтального положення тіла, бажано з піднятими ногами.

Запишіться на прийом
Дані не будуть передані третім особам
Запорукою успішного лікування є використання ультразвукового сканера експертного класу від передового виробника з світовим ім'ям в медицині - General Electric Logiq P6

Будь-яка методика вимагає багаторічної практики реального лікування пацієнтів. Досвідчені лікарі флебологи нашої клініки Здоров'я родини TreeAmed - Ваші надійні провідники в боротьбі з варикозним розширенням вен нижніх кінцівок.

Схожi статті
Вартість послуг
Кабаченко Владислав Валеріанович Лікар – судинний хірург, флеболог, лікар УЗД Стаж роботи 23 роки https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/10/kabachenko_2.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/10/kabachenko_2-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/kabachenko-vladislav-valerianovich-2/ Семенов Антон Вадимович Лікар хірург, судинний хірург, флеболог, лазерний хірург, лікар УЗД СТАЖ РОБОТИ 5 РОКІВ https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/10/av_sajt_popytka.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/10/av_sajt_popytka-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/semenov-anton-vadimovich/ https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/02/treatment-of-varicose-veins-at-home.jpg «Як позбутися від варикозу вдома?» - це ключове питання, яким задаються багато людей, коли помічають на ногах синюватого кольору сіточку або великі вени, що випирають над шкірою. Сьогодні будемо говорити про те "Як вилікувати варикоз вдома" - правда це чи міф? https://familyhealth.ua/ua/content/yak-vilikuvati-varikoz-vdoma-ta-inshi-poshireni-mifi_ua/ «Як вилікувати варикоз вдома» та інші поширені міфи https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/9002685_s.jpg Кількість людей, які страждають від варикозної хвороби ніг, стає дедалі більше. Причиною тому найчастіше - сидячий спосіб життя. https://familyhealth.ua/ua/content/varikozna-hvoroba-nizhnih-kintsivok/ Варикозна хвороба нижніх кінцівок https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/varicose-veins.jpg Ретикулярний варикоз – це різновид простого варикозного розширення вен нижніх кінцівок, при якому відбувається розширення дрібних вен. https://familyhealth.ua/ua/content/retikulyarnyj-varikoz-2/ Ретикулярний варикоз https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/kushat-frukti.jpg З самого раннього дитинства ми чули від дорослих, що необхідно їсти багато вітамінів. Але мало хто з батьків пояснював, як правильно і для чого їх вживати. https://familyhealth.ua/ua/content/vitamin-s-i-jogo-vpliv-na-sudini/ Вітамін С і його вплив на судини https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/01/treatment-of-varicose-veins-patient-2-before-treatment.jpg Західні флебологи опублікували перші результати дослідження на тему того, чи впливає коронавірус на перебіг варикозу та яким чином. І результати виявилися вельми невтішними. https://familyhealth.ua/ua/content/koronavirus-i-varikoz-grimucha-sumish/ Коронавірус і варикоз - гримуча суміш? https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/04/crop-medic-with-arms-crossed-scaled.jpg Судинний хірург і флеболог клініки "Здоров'я родини TreeAmed" розповідає про рідкісну вроджену патологію. Симптоми, діагностика та методи лікування. https://familyhealth.ua/ua/content/sindrom-klippelya-trenone-yak-ridkisna-patologiya-z-yakoyu-likari-gotovi-borotisya/ Синдром Кліппеля-Треноне як рідкісна патологія, з якою лікарі готові боротися https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/12/veins.jpg Якщо є патологія - напрямок кровотоку змінюється, в венах і капілярах підвищується внутрішньосудинний тиск, вони розширюються, що в результаті проявляється як варикозне розширення вен і телеангіектазії (судинні зірочки). https://familyhealth.ua/ua/content/shho-mi-zna%d1%94mo-pro-veni-i-yak-voni-praczyuyut/ Що ми знаємо про вени і як вони працюють? https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/09/UZI-sosudov-i-ven-nog-759x500.jpg Доплерографія є однією з найбільш поширених та інформативних методик діагностики варикозної хвороби вен нижніх кінцівок. У чому ж суть даного методу, який грунтується на ефекті Доплера? https://familyhealth.ua/ua/content/uzd-ven-nizhnih-kinczivok-osoblivosti-proczeduri/ УЗД вен нижніх кінцівок: особливості процедури https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/young-man-has-pain-his-leg-he-massages-one-leg_99043-1444.jpg Люди, які страждають варикозом, відкладають візит до лікаря моменту, коли хвороба вже пристойно прогресувала і потягнула за собою неприємні ускладнення. https://familyhealth.ua/ua/content/osnovni-uskladnennya-varikozu/ Основні ускладнення варикозу https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/20x05-2.jpg у пацієнтів виникають больові відчуття від уколів, які роблять при процедурі. Тому, ми впровадили два простих і, в той же час ефективних, методи анестезії https://familyhealth.ua/ua/content/zastosuvannya-misczevo%d1%97-anestezi%d1%97-v-flebologi%d1%97-2/ Застосування місцевої анестезії в флебології https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/medical-massage-leg-physiotherapy-center_1139-1148.jpg Дуже часто можна почути від пацієнтів питання - як самостійно можна провести діагностику проблем з венами на ногах? https://familyhealth.ua/ua/content/samodiagnostika-problem-z-venami-na-nogah/ Самодіагностика проблем з венами на ногах https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/close-up-female-athlete-s-foot-having-pain_23-2147888986.jpg Багатьох хвороб можна уникнути, якщо звернути увагу на їх профілактику. Пропонуємо 14 простих правил запобігання розвитку варикозу вен на ногах. https://familyhealth.ua/ua/content/profilaktika-varikozu-14-pravil-zdorovya-vashih-nig/ Профілактика варикозу: 14 правил здоров'я Ваших ніг https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/lazer-evlk.jpg В даний час, лазерні технології є трендом в медичній практиці. Цей факт не обійшов і флебологічні стандарти. https://familyhealth.ua/ua/content/perevagi-evlk/ Переваги ЕВЛК https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/12/statya_tip6.jpg Які причини виникнення варикозу ніг, основні симптоми та сучасні підходи в лікуванні. Лікар флеболог склав для Вас ТОП-7 причин розвитку варикозу. https://familyhealth.ua/ua/content/faktori-riziku-rozvitku-varikozu/ Фактори ризику розвитку варикозу https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/04/vv.jpg В умовах воєнного стану лікарі-флебологи помітили тенденцію зростання випадків тромбофлебітів вен нижніх кінцівок на тлі гіподинамії. https://familyhealth.ua/ua/content/tromboflebit-ta-gipodinamiya-v-umovah-vijni-znizhennya-fizichno%d1%97-aktivnosti-i-naslidki-dlya-sudin/ Тромбофлебіт та гіподинамія в умовах війни. Зниження фізичної активності і наслідки для судин.

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.