пн,ср,пт 9:00-18:00 10:00-16:00
нд 9:00-15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн, ср, пт 9:00 - 18:00 10:00 - 16:00

Багато пацієнтів пам’ятають ще з часів радянської хірургії, що операція на венах дуже травматична і вимагає госпіталізації в хірургічний стаціонар. Розповіді про жахливі післяопераційні болі, тривалий реабілітаційний період, а також необхідність використання наркозу, часто викликають сумніви щодо прийняття рішення на користь такої операції.

Саме тому медицина не стоїть на місці і стає все менш травматичною та більш ефективною. Саме цими принципами і керується клініка «Здоров’я родини TreeAmed». Тому, замість «застарілого» оперативного прийому, ми пропонуємо сучасну методику, яка повністю безпечна, безболісна, але ефективна. Вона називається ЕВЛК, що розшифровується як ендовенозная лазерна коагуляція вен нижніх кінцівок.

Дана методика полягає в коагуляції стінок варикозно-зміненої вени лазерним випромінюванням, що призводить до «злипання» стінок і закриття просвіту вени. Вся процедура виконується під контролем високоточного УЗ-апарату, що дозволяє виключити помилки її проведення і максимально ефективно вирішити проблему. Надалі вена перетворюється в сполучнотканинний тяж.

ЯК ПРОХОДИТЬ ЕНДОВЕНОЗНАЯ ЛАЗЕРНА КОАГУЛЯЦІЯ ВЕН?

Показанням до проведення ЕВЛК є наявність варикозної хвороби вен ніг в стадії С1-С3, в рідкісних випадках вона може бути застосована і до пацієнтів зі стадією С4.

Процедура не вимагає супроводу анестезіологічної бригади, абсолютна безболісна, так як проходить під модифікацією місцевої анестезії – «тунельною» анестезією. Такий спосіб знеболення передбачає створення “футляра”, що складається з місцевого анестетика, який крім анестезіологічного впливу оберігає навколишні тканини від травматичного фактора лазерного випромінювання.

Хід проведення операції підбирається строго індивідуально після проведення УЗ-дослідження, оскільки необхідно враховувати варіації анатомії вен, яких в нижніх кінцівках налічується більше сотні. Під час операції пацієнт може слухати музику, грати на мобільному телефоні або читати книгу.

Операція проводиться без єдиного розрізу, всі маніпуляції з пошкодженими венами виробляються через проколи. ЕВЛК триває від 1,5 до 2 годин в залежності від обсягу оперативного втручання.

В післяопераційному періоді, пацієнту необхідно здійснити прогулянку тривалістю не менше 2 годин, оскільки саме вона є профілактикою післяопераційних ускладнень і запорукою гарного результату оперативного втручання.

Наша команда лікарів-флебологов контролює результат на всіх етапах. На безоплатній основі ми проводимо контроль післяопераційного періоду через 7 днів після процедури, через 3 місяці, 6 місяців і 12 місяців. При наявності рецидивів, ми проводимо безкоштовну корекційну процедуру.

Повна вартість Ендовенозної лазерної коагуляції радіальним світловодом в Києві*

ПослугаТривалістьВартість
1.Консультація хірурга-флеболога, ультразвукове дуплексне ангіосканування глибоких і поверхневих вен нижніх кінцівок, складання плану лікування30 хвилин1 200 грнУ вас немає діагнозу:

базова вартість – 36344 грн

2.Доопераційний флебологічний пакет аналізів + забір крові15 хвилин3 104 грнУ вас є діагноз, є компресійний трикотаж, але немає аналізів:

базова вартість – 35144 грн

3.Тумесцентна місцева анестезія60 хвилин0 грнУ вас є діагноз, є компресійний трикотаж, є аналізи:

базова вартість – 32040 грн

4.Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) радіальним світловодом, одна кінцівка60 хвилин32 040 грн
5.Зняття післяопераційної пов’язки (через 7 днів)30 хвилин0 грн
6.Контроль лікування (через 1 місяць)30 хвилин0 грн
7.Контроль лікування (через 3 місяці)30 хвилин0 грн
8.Контроль лікування (через 6 місяців)30 хвилин0 грн
9.Контроль лікування (через 1 рік)30 хвилин0 грн
*Дані ціни актуальні і наведені з метою ознайомлення. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта.

ПРИДІЛІТЬ ЧАС ЗДОРОВ’Ю СВОЇХ НІЖОК ТА НАЗАВЖДИ
ЗАБУДЬТЕ СТРАШНІ СЛОВА

«... У мене варикоз вен»

Приклади робіт наших лікарів-флебологів

Потягніть білу смужку вліво, щоб побачити результат

До
Після

* Результат індивідуальний і залежить від індивідуальних особливостей організму

ПРОБЛЕМА
У всіх членів моєї сім'ї варикоз. Моя бабуся і мама довго страждали цією проблемою. У бабусі навіть був тромбоз. Відкинувши всі сумніви, я довірився лікарям, яких рекомендували знайомі
РЕЗУЛЬТАТ
Операція тривала близько години. Побачивши свої ноги через тиждень, я не можу повірити, що лазер зміг настільки добре прибрати весь мій варикоз. Дуже вдячний лікарям «Здоров'я родини TreeAmed»
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта
ЕТАПИ ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗУ
1
Консультація з досвідченим флебологом (відповіді на питання фахівця)
2
УЗД вен нижніх кінцівок
3
Постановка правильного діагнозу
4
Визначення тактики лікування
5
Аналізи (за потребою)
6
Лікування варикозу
7
Рекомендації лікаря
8
Контроль лікування (гарантія)

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ ВАРИКОЗУ В КЛІНІЦІ «ЗДОРОВ’Я РОДИНИ TREEAMED»

 • Відсутність потреби в наркозі.
 • Для оперативної маніпуляції використовується тільки безпечний радіальний лазер ELVeS Biolitec.
 • Досвід роботи флебологічної команди більше 7 років.
 • Контроль лікування і впевненість у позитивному результаті.
 • Використання для діагностики в час операції сучасної апаратури PRO-класу.
 • Відсутність болю в післяопераційному періоді.
 • Прекрасний косметичний ефект.
 • Під час операції не виконується жодного шва.
 • Лояльна цінова політика.
 • Індивідуальний підхід до лікування захворювання, можливість комбінації методик.

НЕОБХІДНИЙ СПИСОК ДОСЛІДЖЕНЬ ДЛЯ ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ:

 • Загальний аналіз крові;
 • Глюкоза крові;
 • Діагностика сифілісу (RW);
 • HBs ag (гепатит В);
 • HCV (гепатит С);
 • Коагулограма;
 • Печінкові проби;
 • Д-Димер;
 • Специфічний IgE до лідокаїн;
 • Специфічний IgE до артикаїн;
 • Діагностика ВІЛ;
 • Антитіла IgМ до COVID-19.

Запишіться на прийом

Дані не будуть передані третім особам

Запорукою успішного лікування є використання ультразвукового сканера експертного класу від передового виробника з світовим ім'ям в медицині - General Electric Logiq P6
Схожi статті
Вартість послуг
Наталія, 37 років Розвинувся варикоз, запропонували зробити венектомію. Дуже боялася, що залишаться шрами на ногах, тож почала шукати альтернативні варіанти. Після тривалих пошуків та консультацій знайшла свого лікаря та відповідний метод лікування. У "Здоров'я родини" мені провели лазерну коагуляцію. Слідів ні від операції, ні від варикозу не лишилося. Я дуже задоволена! Вікторія, 29 років Нещодавно звернулася до цієї клініки із проблемою варикозу. Процедура здалася набагато простішою і безболіснішою, ніж я того очікувала. Ціни тут середні, обслуговування хороше, лікар сподобався:) Таня Хочу подякувати лікарю судинному-хірургу Кабаченку В.В. за проведену докладну консультацію та операцію. Операції з видалення вен дуже боялася, тягнула 3 роки, в неті перелопатила купу інформації про лікарів, відгуки, методи і ціну на ці послуги. Вирішила, піду на узі, ознайомлюся з тим, які методи використовує лікар і вирішу готова робити чи ні. Після УЗД та консультації у мене не було сумнівів, я готова йому довірити свої вени))) - не пошкодувала. У клініку звернулася саме за рекомендацією про доктора Кабаченка Владислава Валеріановича та залишилася всім задоволена – починаючи від організації роботи клініки до проведення операції. Дякую!!! Раїса Мене звуть Раїса, я була на операції у Владислава Валер'яновича. Я робила лазерну операцію на венах – вени були дуже опуклі, негарні. Але операція пройшла успішно, і я дуже задоволена результатом. Катя, 24 роки У моєї мами на обох ногах дуже багато варикозних розширень. Для лікаря це напевно був як Білий Кіт Варикоза)) Застосовували для лікування комбіновану техніку - лазер і медикаменти. Через 2 місяці можу сказати, що ми в принципі не очікували «дівочих» ніжок, але отримане перевищило очікуване. У мами перестали втомлюватися ноги і пройшли вічні вечірні набряки. Для здоров'я не шкода жодних грошей. Будьте здорові! Таня H. Хочу подякувати лікару судинному хірургу Кабаченко ВВ. Рекомендую всім. Ноги тепер не болять! Павло, анонімний пацієнт  Після операції хочеться залишити відгук про чудову роботу Владислава Валеріановича. Довго обирав спеціаліста, готуючись до оперативного втручання, і вибором клініки і лікаря задоволений на 100 відсотків. Операція пройшла майже безболісно. Більше хвилювався ніж боліло. Та і зразу після неї можна ходити. Тому додому, приблизно чотири кілометри, пройшов пішки. Ранки навіть не кровили. Минуло вже одинадцять днів, виконуючи усі рекомендації лікаря, відзначаю стрімку тенденцію до повного відновлення. Також дякую лікарю за супроводження після операції, можливість написати і зателефонувати з питаннями по відновленню підкреслює його відповідальне і турботливе ставлення. Н. М. Дякуємо величезне лікареві Кабаченку Владиславу Валеріановичу. Дуже професійний та добрий душевний лікар. Від щирого серця слухає скарги, призначаючи лікування. На жаль, таких лікарів замало. Я хочу звернутися до дирекції: бережіть і цінуйте таких фахівців. Від себе особисто бажаю Владиславу Валеріановичу міцного здоров'я! І ще раз велике спасибі! Хай береже вас Господь!!! Анонімний пацієнт Дякую лікарю Кабаченко В.В. за фахову і якісну консультацію. Настя Доброго дня, мене звуть Обідьонова Настя. Як лікар розповів, перенесла операцію і справді різниця очевидна між першою стандартною процедурою і ось як яка зараз була сучасна, з використанням лазера. По-перше, вона абсолютно, ця процедура з лазером, безболісна, тобто максимальний дискомфорт, який був це як біль від стандартного уколу і все. Ну і, напевно, найжахливіше - це було носити два дні панчохи. Що я можу порадити? Не треба боятися лікувати своєї хвороби, не треба вважати, що там немає ніякого методу і там слухати якісь історії і вірити, що медицина залишилася на місці, а вона зробила крок далеко вперед. Спасибі велике вам. Валентина Від щирого серця дякую лікарю-флебологу за ваше чуйне відношення, поради щодо лікування варикозної хвороби ніг. Бажаю міцного здоров’я, щастя і успіхів у роботі. Лариса та Оксана Ми вам віримо! Хочемо подякувати лікарям Владиславу Валеріановичу та Антону Вадимовичу за професійність у своїй справі і головне за терпіння та людяність, що надзвичайно важливо для хворої людини. Бажаємо вам, молоді лікарі, насамперед, здоров'я та шани від ваших пацієнтів, яким ви даруєте нове життя. Висловлюємо вдячність всьому персоналу за теплий прийом та бажаємо всім кар'єрного зростання при бажанні. Пацієнтка Н. Велике дякую справжнім професіоналам. Ноги були у страшному стані. Боялася, що ось-ось відкриється виразка. Завдяки чудо-лікарям усі страхи позаду. Та й вени не висять, як грона винограду. Ви чудові. Дуже уважне та доброзичливе ставлення всього персоналу. Щастя, здоров'я та удачі у вашій великій добрій справі. Пацієнт Задоволені консультацією і рекомендаціями лікаря-флеболога, велике спасибі. Ольга К., 29 років У мене досить рано почала розвиватися варикозна хвороба вен - мабуть спадковість. Пробувала консервативне лікування, але не допомагало. Тоді за порадою подруги і звернулася до цієї клініки. Процедура пройшла успішно і незабаром я змогла повною мірою насолоджуватися результатами, дякую! Пацієнтка, Наталія Валеріївна Бажаю висловити вдячність лікарю Антону Семенову за чудове відношення та професійний підхід при обстеженні та якісну і грунтовно консультацію з наданням кваліфікованих висновків, порад та інформативних відповідей на всі поставлені запитання. Чудове та професійне відношення до пацієнта відчувається з перших хвилин спілкування. Всім рекомендую саме цього лікаря!!! Дуже вдячна за таку змістовну консультацію! Окремо хочу висловити подяку адміністратору клініки за додаткове нагадування про встановлений час для обстеження та гарне медобслуговування клінікою. Тетяна, 18 квітня Була на обстеженні 12 квітня 2023 р. у Семенова Антона Вадимовича. Дуже задоволена обстеженням. Уважний, досвідчений лікар. Зрозуміло та доступно роз‘яснив суть варікозу та його лікування. Дякую за корисну інформацію та за корисні поради. Бажаю лікарю здоров‘я та успіхів! Клініці - процвітання! Дорученко Валентина Євгеніївна Висловлюю щиру подяку лікарю Антону Вадимовичу! Прийшла на діагностику вен і консультацію лікаря флеболога по акції. Мало того, що це було безкоштовно, за що окрема подяка адміністрації. Привітно зустріли дівчата на рецепції. Лікар не заставив чекати, а навпаки запросив навіть раніше призначеного часу. Все розпитав, уважно вислухав, зробив УЗД і детально розповів, які перспективи здоров’я і про варіанти лікування або оперування. Дуже чуйна, інтелігентна людина і професіонал своєї справи! Успіхів клініці «Здоров’я Родини», і миру нашій Україні. 5 травня 2023 року. Дорученко Валентина Євгеніївна. Черних Нат. Вікторівна 08.05.23. Хочу подякувати лікарю-флебологу Семенову Антону Вадимовичу за такий чудовий огляд! Попала, по акції – безкоштовно. В інших клініках і за гроші не дуже ставлення до пацієнта. А він так чітко і уважно все пояснив. Лікар з великої літери. Всьому персоналу велике дякую!!! Черних Нат. Вікторівна Наталія Іванівна Вітаю. Дуже вдячна за прийом! Антон Вадимович справив чудове враження, він дуже хороший лікар. Отримала багато позитиву і передаю вам. Антон Вадимович порекомендував мамі операцію і коли спаде спека, ми звернемося до вас за вирішенням проблеми. Мені теж потрібно робити, але планую пізніше, поки за рекомендацією лікаря похожу в панчохах. Я вас буду рекомендувати всім знайомим і раджу давати рекламу і заявляти про себе. Вирішувати проблему варикозної хвороби дійсно необхідно, а Антон Вадимович цікаво розповідає і пояснює як легко її можна вирішити. Потрібно й надалі розповідати як це покращує життя. Дякую ще раз і бажаю всього найкращого! Лікувальні маніпуляції та операції 20 180 грн. Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) торцевим світловодом, одна кінцівка Лікувальні маніпуляції та операції 30 030 грн. Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) торцевим світловодом, обидві кінцівки Лікувальні маніпуляції та операції 26 700 грн. Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) радіальним світловодом, одна кінцівка Лікувальні маніпуляції та операції 39 260 грн. Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) радіальним світловодом, обидві кінцівки Кабаченко Владислав Валеріанович Лікар – судинний хірург, флеболог, лікар УЗД Стаж роботи 25 роки https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/10/kabachenko_2.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/10/kabachenko_2-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/kabachenko-vladislav-valerianovich-2/ https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/lechenie_optimizirovano.jpg Ретикулярний варикоз – це різновид простого варикозного розширення вен нижніх кінцівок, при якому відбувається розширення дрібних вен. https://familyhealth.ua/ua/content/retikulyarnyj-varikoz-2/ Ретикулярний варикоз https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/9002685_s.jpg Кількість людей, які страждають від варикозної хвороби ніг, стає дедалі більше. Причиною тому найчастіше - сидячий спосіб життя. https://familyhealth.ua/ua/content/varikozna-hvoroba-nizhnih-kintsivok/ Варикозна хвороба нижніх кінцівок https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/conservative-treatment-of-varicose-veins.jpg «Як позбутися від варикозу вдома?» - це ключове питання, яким задаються багато людей, коли помічають на ногах синюватого кольору сіточку або великі вени, що випирають над шкірою. Сьогодні будемо говорити про те "Як вилікувати варикоз вдома" - правда це чи міф? https://familyhealth.ua/ua/content/yak-vilikuvati-varikoz-vdoma-ta-inshi-poshireni-mifi_ua/ «Як вилікувати варикоз вдома» та інші поширені міфи https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/klippel-trenone-syndrome-as-a-ridkishna-pathology.jpg Судинний хірург і флеболог клініки "Здоров'я родини TreeAmed" розповідає про рідкісну вроджену патологію. Симптоми, діагностика та методи лікування. https://familyhealth.ua/ua/content/sindrom-klippelya-trenone-yak-ridkisna-patologiya-z-yakoyu-likari-gotovi-borotisya/ Синдром Кліппеля-Треноне як рідкісна патологія, з якою лікарі готові боротися https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/thin-vessels-appear-on-the-legs-of-a-young-woman.jpg Які причини виникнення варикозу ніг, основні симптоми та сучасні підходи в лікуванні. Лікар флеболог склав для Вас ТОП-7 причин розвитку варикозу. https://familyhealth.ua/ua/content/faktori-riziku-rozvitku-varikozu/ Фактори ризику розвитку варикозу https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/06/statya.jpg Які ускладнення можуть виникати при ігноруванні варикозу чи неправильно підібраному лікуванні? Рекомендації лікаря про те, як цього уникнути. https://familyhealth.ua/ua/content/uskladnennya-varikozno%d1%97-hvorobi/ Ускладнення варикозної хвороби https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/young-man-has-pain-his-leg-he-massages-one-leg.jpg Люди, які страждають на варикоз, відкладають візит до моменту, коли хвороба вже сильно прогресувала і викликала тяжкі ускладнення. https://familyhealth.ua/ua/content/osnovni-uskladnennya-varikozu/ Основні ускладнення варикозу https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/ultrasound-diagnostics-of-legs.jpg Доплерографія є однією з найпоширеніших та інформативних методик діагностики варикозної хвороби вен нижніх кінцівок. У чому суть даного методу, що ґрунтується на ефекті Доплера? https://familyhealth.ua/ua/content/uzd-ven-nizhnih-kinczivok-osoblivosti-proczeduri/ УЗД вен нижніх кінцівок: особливості процедури https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/12/phlebologist-doctor-sitting-in-the-office-of-the-medical-center-familyhealth.jpg Прості профілактичні дії, які збережуть здоров'я ваших судин. Рекомендації лікаря-флеболога на зимовий період. https://familyhealth.ua/ua/content/7-porad-vid-flebologa-vzimku/ 7 порад від флеболога взимку https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/what-do-legs-look-like-with-varicose-veins.jpg Самі собою венозні судини – м'які й еластичні, тому їх стінка легко розширюється і розтягується, але водночас з такою ж легкістю вени можуть і передавлюватися. https://familyhealth.ua/ua/content/shho-mi-zna%d1%94mo-pro-veni-ta-yak-voni-praczyuyut/ Що ми знаємо про вени та як вони працюють? https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2023/01/doctors-face-close-up-during-the-operation-in-the-background-the-monitor-of-the-ultrasound-machine-with-the-image-of-a-blood-clot.jpg Спостереження лікаря флеболога виявили дивну поведінку тромбів у поверхневих венах нижніх кінцівок, та імовірний зв’язок росту випадків прихованих тромбозів із COVID-19. https://familyhealth.ua/ua/content/tihi-vbivczi-yaki-zhivut-u-venah/ «ТИХІ ВБИВЦІ», які живуть у венах

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.

оберіть мову сайту
x