пн,ср,пт 9:00-18:00 10:00-16:00
нд 9:00-15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн, ср, пт 9:00 - 18:00 10:00 - 16:00

ЯКИМИ СИМПТОМАМИ СУПРОВОДЖУЄТЬСЯ ВИНИКНЕННЯ ПОЛІПІВ?

В більшості випадків, поліпи не мають ярко вираженої симптоматики, але якщо поліп досягає великих розмірів, він може бути причиною:

  • кров’янистих або слизових виділень з прямої кишки,
  • відчуття чужорідного тіла
  • дискомфорту в задньому проході.

Поліпи великих розмірів можуть викликати порушення перистальтики кишківника і сприяти виникненню закрепів або проносів, та анальних тріщин

Проте, прояв всієї симптоматики залежить від розмірів поліпів, їх кількості, розташування, морфологічної структури, а також наявного або відсутнього злоякісного росту.

Діагностика анального поліпа

Діагностика проводиться лікарем-проктологом в три етапи:

  • Збір анамнезу
  • Пальцеве дослідження прямої кишки
  • Ректоскопія або аноскопія

За необхідністю, лікар може призначити додаткові діагностичні процедури. Наприклад:

Колоноскопія. Введення гнучкої трубки з камерою на кінці (колоноскоп) в пряму кишку, що дозволяє оглянути всю товсту кишку. Це найбільш точний спосіб діагностики поліпів та інших патологій товстої кишки.

Біопсія. Якщо під час колоноскопії виявляється підозрілий поліп, лікар може взяти зразок тканини для дослідження під мікроскопом. Це допоможе визначити, чи є цей поліп злоякісним.

Комп’ютерна томографія (КТ) або магнітно-резонансна томографія (МРТ). Ці методи можуть бути корисними при визначенні розміру та місцезнаходження поліпа, а також при визначенні можливості поширення патології в інші органи.

симптоми та діагностика анального поліпу

 

Повна вартість лазерного видалення анального поліпа (Київ)

/МІСЦЕВЕ ЗНЕБОЛЕННЯ/*

ПослугаТривалістьВартість
1.Консультація проктолога60 хвилин825 грнУ вас немає діагнозу:

базова вартість

8015 грн

2.Аноскопія5-7 хвилин505 грн
3.Забір крові15 хвилин50 грнУ вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість

7190 грн

4.Загальний аналіз крові205 грн
5.Глюкоза крові150 грн
6.Часткова коагулограма (ПЧ, ПТІ, INR)195 грн
7.Загальний аналіз сечі160 грн
8.Алергопроби (безпосередньо перед операцією)10 хвилин0 грнУ вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість

5925 грн

9.Місцеве знеболення3-5 хвилин540 грн
10.Лазерне видалення анального поліпа60 хвилин5385 грн

 

*Дані ціни актуальні і наведені з метою ознайомлення. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

 

Повна вартість лазерного видалення анального поліпа (Київ)

/Загальний наркоз/*

ПослугаТривалістьВартість
1.Консультація проктолога60 хвилин825 грнУ вас немає діагнозу:

базова вартість

12121 грн

2.Аноскопія5-7 хвилин505 грн
3.Доопераційний пакет аналізів + забір крові15 хвилин1986 грнУ вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість

11296 грн

4.Доопераційна консультація оперуючого проктолога та анестезіолога30 хвилин500 грнУ вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість

8805 грн

5.Алергопроби (безпосередньо перед операцією)10 хвилин0 грн
6.Внутрішньовенний наркоз2670 грн
7.Лазерне видалення анального поліпа60 хвилин5385 грн
8.Перебування в післяопераційній палаті60-120 хвилинвід 250 грн

 

*Дані ціни актуальні і наведені з метою ознайомлення. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта
Подивіться

Анальний поліп: симптоми, діагностика, лікування

ЛІКУВАННЯ ПОЛІПІВ ПРЯМОЇ КИШКИ

Медикаментозного лікування поліпів кишківника не існує. Найбільш безпечними та прогресивними методами лікування є радіохвильове висічення або лазерна деструкція. Вибір того чи іншого методу в цілому залежить тільки від розмірів, форми та розташування поліпів.

Принцип оперативного втручання простий: спочатку ніжку поліпа зрізають радіохвильовим ножем, який також має високі дезінфекційні властивості. Місце зрізу потім обробляється лазером. Це робиться для прискорення загоєння рани, усунення можливих ускладнень і перешкоджання розвитку рецидивів.

Операція проводиться під місцевою анестезією і триває приблизно 30 хвилин, а після видалений поліп обов’язково досліджується на наявність злоякісних структурних матеріалів. Після операції не потрібен стаціонар і в той же день пацієнт їде додому.

 

Профілактика поліпа прямої кишки

Профілактичний огляд проктолога: якщо людина знаходиться у зоні ризику появи поліпа, рекомендовано відвідувати лікаря принаймні один раз на рік.

Підтримання здорової ваги: ожиріння може збільшувати ризик розвитку поліпів прямої кишки.

Здоровий спосіб життя: здорове харчування, відмова від куріння та обмеження алкогольного споживання.

Регулярна фізична активність: мінімум 30 хвилин на день.

 

Запишіться на прийом

Дані не будуть передані третім особам

Етапи лікування
1

Збір анамнезу

2

Пальцеве дослідження

3

Ректороманоскопія

4

Радіохвильове висічення або лазерна деструкція поліпа

Схожi статті
Вартість послуг
Запитання-Вiдповiдь
Як лікувати поліпи прямої кишки?
+
Поліпи прямої кишки рекомендовано лікувати оперативно – проводиться їх видалення безкровними та малотравматичними методами.
Чи потрібно видаляти поліпи прямої кишки?
+
Так, поліпи прямої кишки рекомендовано видаляти, оскільки дана патологія має безліч неприємних проявів і може ускладнюватися — малигнізуватись (перероджуватись у ракову пухлину).
Чим небезпечні поліпи прямої кишки?
+
Поліпи прямої кишки небезпечні тим, що вони можуть надриватися і викликати кровотечі, що, своєю чергою, може викликати інфекційний процес. Однак найнебезпечнішим ускладненням поліпів прямої кишки є їх переродження в злоякісне утворення.
Які бувають поліпи прямої кишки?
+
Поліпи прямої кишки бувають декількох видів: ⠀1) гладкі плоскі вирости слизової оболонки, ⠀2) гладкі поліпи, ⠀3) дольчасті поліпи, ⠀4) ворсинчасті поліпи.
Як виявляються поліпи прямої кишки?
+
Поліпи прямої кишки проявляються свербінням, болем при акті дефекації, запорами, появі убогих кров'яних виділень у калі.
Ала 32 роки Добридень! Хочу подякувати Тарасюку Г.П. і попередити людей з такими ж симптомами, як були у мене, і з таким самим складом характеру - сором і боязнь лікарів. Як виявилося біль, дискомфорт та кров – це не обов'язково геморой, і не завжди це можна прибрати гелем чи свічками. Поки я нарешті дісталася лікаря - поліп був уже близько трьох сантиметрів у діаметрі! Видаляли лазером ендоскопічним способом, благо тест показав, що з ним все нормально, а міг би виявитися і рак! Може я трохи драматизую, але хочу попередити тих, хто боїться і відкладає лікування: є симптоми - БІГОМ ДО ЛІКАРЯ! Кіра 36 років Видаляла поліп у клініці Здоров'я родини через терміновість. Робота така, що прохолоджуватись тиждень у поліклініці немає можливості. Операція зайняла хвилин двадцять, від наркозу відійшла за годину, вдома була за дві. Робила операцію у п'ятницю – у понеділок уже працювала з мінімальним дискомфортом. Валерій, 35 років Користувався послугами проктолога клініки - Геннадія Пилиповича через виникнення поліпа. Звернувся до нього за відгуками і не помилився - пишуть правду. Лікар добрий. Операція пройшла легко швидко і можна сказати безболісно. Клініка сама по собі нормальна – поганого нічого не скажу, головне-що персонал уважно підбирають. Гідна клініка. Тетянна, 41 рік Хоч і спеціалізація клініки більш гінекологічна, але там працює просто чудовий та шалено талановитий лікар-проктолог Тарасюк Г.Ф.! У мене анальна тріщина з'явилася після пологів. За призначенням лікаря використовувала для лікування ванни, мазі, свічки. Начебто б допомагало. Але потім назад починало хворіти та кровити. За рекомендацією знайомих прийшла на прийом до Тарасюка. Тріщина виявилася хронічною та медикаментозне лікування не настільки ефективним. Дила проведена операція з висічення лазером. Валерій В., 35 років Звернувся до проктолога клініки проктолога - Геннадія Пилипповича з причини поліпа. Звернувся за відгуками і не програв - вони писали правду. Лікар хороший. Операція пройшла швидко і легко, і можна сказати безболісно. Сама клініка нормальна - я не скажу нічого поганого, головне - те, що персонал ретельно відібраний. Гідна клініка. https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/i.jpg До лікаря потрібно звернутися, якщо Вас турбує свербіж, неприємні відчуття, біль в задньому проході https://familyhealth.ua/ua/content/koli-potribno-zvertatisya-do-proktologa/ Коли потрібно звертатися до проктолога? https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/hip-pain.jpg Давайте поговоримо про геморої. Не дуже приємна тема, чи не так? Але незручність теми - ніщо в порівнянні з незручністю і болем, які приносить це захворювання. https://familyhealth.ua/ua/content/gemoroj-simptomi-prichini-likuvannya-profilaktika/ ГЕМОРОЙ: СИМПТОМИ, ПРИЧИНИ, ЛІКУВАННЯ, ПРОФІЛАКТИКА https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/familyhealth-proctology.jpg Захворювання, що зачіпають анальний отвір, вирішуються, як правило, не вчасно. Дискомфорт і біль ігноруються, візит до лікаря затягується максимально. Не допускайте такої помилки https://familyhealth.ua/ua/content/aanalna-trishhina/ Тріщина заднього проходу

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.

оберіть мову сайту
x