пн,ср,пт 9:00-18:00 10:00-16:00
нд 9:00-15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн, ср, пт 9:00 - 18:00 10:00 - 16:00
Коментарі
Доброго дня В мене був надрив фолікулярної кісти 3 місяці тому ,5 днів капали кровоспинне та кололи антибіотики,виписали Циклодинон 2табл на день,і Регулон на три місяці Вчора була на УЗД кіста зменшилася майже в половину,сказали пити ще 3 міс тільки Регулон Вагітність не настає вже пару років, УЗД щитовидної залози не робили аналізи на гормони не брали, але кажуть що після лікування зможу завагітніти,чи можливо так?
На Регулоні вагітність виключається, після відміни препарата ймовірність вагітності така сама, як і до надрива Фолікулярноі кісти.
Добрий вечір. Скажіть будь-ласка у мене вагітність 12 тижнів. Була на скринінгу і виявили фолікулярну кіста на правому яєчнику 3 см. А нанаступний день вийшло виділення. Скажіть це був розрив кісти?
При вагітності може бути кіста жовтого тіла. Потрібен очний огляд та узд діагностика, щоб виключити інші патології.
Була затримка в 4 дні, потім 5 днів місячних і через 9 днів почалася кровотеча як при місячних. Тест на вагітність - негативний. На УЗД виявили кисту. Лікар назначив протизаплідні. Це нормально?
Це один з підходів профілактики фоллікулярних та кіст жовтого тіла. Можуть бути призначені оральні контрацептиви з попереднім дообстеженням.
Дякую за статтю. У мене ось яка ситуація: три роки тому видалили матку з трубами , доброякісна міома. Яєчники залишили. Рік тому відчула сильний біль в районі лобка,промежини.. різі при сечовипусканні, нудота..домішки свіжої крові у виділеннях з піхви. Хірург на швидкій відправив додому, бо " не моє". Уролог і узі нирок та сечового патологій не виявили. Це був вихідний, до гінеколога потрапити не вдалося. Зробила висновок, що яєчник, бо раніше гінеколог виявив кісту , здала онкомаркер - в нормі. Заспокоїлась. Біль був нестерпний,але поступово слабшав після знеболювального. Піднялась невелика температура, але стан поступово нормалізувався до вечора. В жовтні наступного року після цьго випадку на обстеженні знову кіста, за рекомендацією лікаря епігалін і три місяці нагляду. Сьогодні знову схожі симптоми але слабші. випила знеболювальне. Полегшало. Бігти до гінеколога?
Так, потрібен огляд та узд
Доброго дня. Маю проблему з яєчниками,кісти лопають і знову з'являються але ніяких болів ніколи не відчувала.Зараз є ниюча біль в низу живота,здуття,віддає на задній прохід і з'явились коричневі зі слиззю виділення ( може бути що кіста лопнула)?На цей раз не маю можливості звернутися до лікаря.Дякую за відповідь.
Так, може, рекомендуємо вам звернутись до гінеколога та виконати УЗД малого тазу.
Доброго дня! Була затримка місячних 10 днів. Я звернулась до лікаря гінеколога і мені діагностували кісту лівого яєчника. Прописали лікування. Я зверталась до 2 різних лікарів і кожен виписав різне лідування. Також другий лікар сказав що кіста вже лопнула і прописала ліки для розсмоктування рідини що вилилась з кісти, а операції ніякої не призначала. Болі внизу живота є, але вони пульсуючі і майже не відчуваються. Чи дійсно рідина розсмокчеця сама? Дякую
Анастасія, деякі види кіст дійсно можуть з часом зникати самостійно. Головне – постійне спостереження: гінекологічний огляд і УЗД.
Мені сьогодні поставили діагноз КИСТА Великого розміру яичника. ЧИ можна обійтись без операції?
Доброго дня! я вагітна, був перекрут кісти 720° робили операцію, була гематома. З останнього УЗД все добре і з дитиною і яєчники і немає гематоми.. але! я відчуваю пульсуючі болі інколи+ при нажатті на живіт на тому місці де була киста відчутно місце...після операції пройшло три тижні. на УЗД ніби нічого температури теж немає...що це може бути? чому саме пульсація?
Доброго дня, якщо біль не дуже сильний і всі діагностичні показники вказують на відсутність патології, Ви можете деякий час поспостерігати за інтенсивністю — біль посилюється, чи стає меншим. Якщо стан погіршиться, пройдіть повторну діагностику. Також Ви можете проконсультуватись з сімейним лікарем, і він дасть направлення до профільного лікаря, який може провести додаткову діагностику.
Доброго дня. У мене кіста лівого яєчника 5 ми. Вчора увечері почали дуже сильно боліти яєчники з двох сторін і поперек. Сьогодні з'явилося багато виділень коричневого кольору. Що це може означати?
Доброго дня, такі симптоми можуть бути ознакою того, що кіста розірвалась чи перекрутилась. Якщо до того ж у Вас сильні болі і не допомогають знеболюючі, то Вам потрібно викликати швидку.  
Доброго вечора,скажіть будь ласка,а що означає термін "кіста,що вскрилась жовтого тіла лівого яєчника"?як це розуміти,вскрилась?в мене не було ніяких болів,одним з симптомів це відсутність менструацій
Євгенія, це розрив кісти на лівому яєчнику. Зазвичай, розрив кісти супроводжується болями, але ж бувають вийняткові ситуації, бо організм жінок реагую по різному. Якщо у Вас є сумніви, пройдіть повторну діагностику.
Я зробила діагностику кісти,67*29*44 розмір,чи потрібна операція, так як я не в країні до лікаря звернутись неможу ???
Лідія, тільки по розміру кісти важко відповісти на Ваше питання. Треба бачити структуру. Можу запропонувати Вам онлайн-консультацію лікаря-гінеколога. Записатись можна тут же на сайті, через форму запису.
Добрий вечір . Вагітна на 4 тижні ,були болі знижу живота, два дні пили '"німесил" не допомогло звернулась на УЗД Сказали що в мене лопнула кіста ,але у вас все добре ,вона розійдеться сама, нічого не потрібно ітд. Вагітності не завадить. Чи це справді не є так не безпечно? І через скільки часу воно пройде , болі всеодно ще є .
Залежить від того, які розміри кісти були й наскільки сильні болі. В більшості випадків, кіста дійсно з часом розходиться сама і не потребує додаткового лікування, але рекомендація — постійний контроль у лікаря.
Доброго дня, у мене був розрив кісти з крововиливом в живіт 9 місяців тому, була проведена операція. На днях виявили на УЗД, що з'явилася нова кіста на тому ж яєчнику приблизно 4 см, сказали прийти ще раз на огляд вже після місячних. Яка вірогідність, що вона сама розсмокчеться, бо страшно тепер, щоб знову не розірвалась як минулого разу?
Марія, все залежить від виду кісти. Наприклад, фолікулярна кіста, що утворюється під час місячних, може розсмоктатись протягом 3 циклів. Але лікар не може дати гарантії, що саме так станеться. У такому випадку потрібен контроль лікаря гінеколога — спостереження за кістою.
Доброго дня. На днях виявили розрив кісти на правій стороні і відповідно внутрішній крововолив. Болі нестерпні. Пройшла необхідні узі та мені зробили пап тест і відправили додому, бо аналізи в нормі, а болі так і не припинилися, бо кров ніхто не зупинив. Приписали 3 дні пити обезболюючі/протизапальні і тиждень спокою. Що робити у випадку якщо біль не зникає, а навпаки здається що лише сильніший стає. Лікувалася за кордоном
Юлія, Вам треба повторно звернутись до лікаря і пояснити, що больові відчуття залишились, та кожного дня стають все сильніше. Пояснити детально, що дуже погано себе відчуваєте. Обов'язково треба зробити повторне "Ультразвукове дослідження органів малого тазу - вагінальним датчиком".
Доброго вечора. Місяць назад лопнула киста на яєчнику,рідина розмокталась сама операцію не робили.Пила тільки протизапальні таблетки. Цього місяця маю затримку 2 дні, овуляція цього місяця була за пару днів до очікуваних місячних,чи може таке бути що збився цикл через кисту. Виділень немає ніяких, живіт як на місячні трохи ниє вже 2 дні...
Іра, розрив кісти - це дуже серйозне питання. Терміново зверніться до лікаря-гінеколога! Тільки гінекологічний огляд та УЗД можуть дати відповіді на Ваші питання!
Доброго вечора! 8 місяців тому народила донечку. Сьогодні було 3 тренування у спортивному залі, дала сильне навантаження, кардіо та силове тренування. Після повернення додому з‘явилась нестерпна біля внизу живота, тільки через 3год стало трохи легше. М. Тільки за 10 днів повинна прийти. До цього була 26 червня та 11 липня.
Крістіна, якщо Ви відчуваєте нестерпний біль внизу живота, не треба орієнтуватись на місячні, тим паче якщо дійсно були силові навантаження. Треба звернутись до лікаря гінеколога у першу чергу!
Доброго дня! Був розрив кісти яєчника, рідина залишилась всередині. На узі лікар сказала чекати місячних, з ними вийде кров, яка залишилась після розриву. Затримка вже 4-й день. Чи може бути затримка в такій ситуації? Чекати місячних чи іти ще до одного врача?
Катерина, яка процедура була проведена з приводу розриву кісти?
Доброго дня Біль в низу живота та в задньому проході. Під час сексу заболіло, а після сексу став не стерпний біль, і Тепер навіть як кашлю, болить низ живота сильно. До цього моменту нічого не боліло. Затримка місячних 16 днів
Віка,рекомендуємо звернутися до гінеколога і провести УЗД, щоб виявити патологію, яка викликала ці хворобливі відчуття!
Такі самі симптоми і ситуація що робити як нема можливості з'явитися до гінеколога?
Добрий вечора. Підкажіть будь ласка: у мене фолікулярна кіста правого яєчника ( десь до 8 см ), сьогодні дала сильне навантаження на тіло в цілому і періодично боліло місце де є тіста зараз не зрозуміло що відчуваю, ніби щось чи гаряче чи холодне приклали до того місця але воно не те щоб боліло просто якось не звично..Що робити
Яна, Вам необхідна консультація лікаря-гінеколога. Відчуття при такому діагнозі у різних жінок бувають різні, тому щоб знати напевно – зверніться до лікаря!
Доброго вечора.Сьогодні на огляді сказали розрив кісти лівого яєчника,та рідина у малому тазу.Приписали :циклолинон по 1 т.на добу 3 місяці; діаспертаза по 1 на ніч 6 днів; діклобер по 1 на 3дні;дуфастон по 1*2 р.в день на три місяці.У березні була втрата дитини на третьому місяці.
Наталья, скажіть де саме Ви були на консультації і у якого лікаря? У випадку розриву кісти лікар назначає УЗД малого тазу, проводить огляд. Пацієнт робить всі необхідні аналізи, після чого як найшвидше проводиться операція. Розрив кісти - це дуже серозно, не лікуєтся таблетками, а потребує негайного огляду спеціаліста!
м.Мукачево ;клініка Медіусі; лікар Багликова Алла Едуардівна
Доброго дня! Болі в низу живота та почок. Часта тошнота, болі періодичні, але гострі, під час останнього спостереження виявлено кісту. Чи може це свідчити про її розрив? Кровотеч не виявлено!
Доброго дня! Головна ознака розрива кісти - це нестерпимий біль у низу живота. Вам потрібно звернутись до лікаря і виявити, що саме є причиною Вашого стану.
Доброго вечора!У мене болить низ живота, віддає справа та на нирки.В мене вже один раз при огляді гінеколога тріснула киста.Чи може бути зараз теж саме?
Доброго вечора, Вам потрібно терміново звернутися до лікаря. Кіста може з’являтися повторно, тому потрібен гінекологічний огляд та УЗД.
Доброго вечора!У мене болить низ живота, віддає справа та на нирки.В мене вже один раз при огляді гінеколога тріснула киста.Чи може бути зараз теж саме?
Доброго вечора, Вам потрібно терміново звернутися до лікаря. Кіста може з'являтися повторно, тому потрібен гінекологічний огляд та УЗД.
Доброго дня! Якщо встановлено на КТ фолікулярна кіста до 10 см. є можливість що сама розсмокчеться? Якщо робити лапараскопічно... до якого терміну то потрібно зробити?
Доброго дня, без діагностичних даних та гінікологічного огляду важко щось сказати. Вам потрібно на прийом до лікаря.
Доброго дня підкажіть будь ласка після розриву кісти яєчника можливо повторне наростання кісти бути на тому ж самому місці? І чому біль ще є якщо лікування після розриву був понад 3 місяці тому..
Так, кіста може наростати повторно, би це лише наслідок серозної гормональної патології. Якщо у Вас є болі, то треба звернутись до лікаря.
Чудова стаття.У мене є питання,а жінка потім може мати дітей?
Надія, дуже дякую за Ваше питання! У більшості випадків, жінка може мати дітей після розрива кісти яєчника. Дуже багато залежить від того, чи вчасно була надана допомога пацієнту. Тож пам’ятайте, що при перших ознаках захворювання звертайтесь до лікаря. Ми дуже цінуємо Вашу увагу до матеріалу. Велика подяка!
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
Оцінити статтю
Дані не будуть передані третім особам
Схожi статті
https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/bol-vo-vremya-mesyachnih-1024x1024.jpg Багато жінок відчувають біль під час менструації. https://familyhealth.ua/ua/content/bolisni-misyachni-potribno-terpiti-abo-mozhna-vilikuvati/ Болісні місячні - потрібно терпіти або можна вилікувати? https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/38663453-l_5232-x0y0xx1920yy1280.jpg Жіночі гормони – що це таке і як вони впливають на наш настрій, поведінку, зовнішність, фізичну активність та взагалі на наше життя. https://familyhealth.ua/ua/content/zhinocha-garmoniya-chi-vse-pro-menstrualnij-tsikl/ Жіноча гармонія чи все про менструальний цикл https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/1454025621_vospalenie-pridatkov-matki.jpg Запалення органів малого тазу може привести до віддалених ускладнень, таких як безпліддя, позаматкова вагітність, хронічний біль в області тазу. https://familyhealth.ua/ua/content/zapalennya-pridatkiv/ Запалення придатків https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/20140211114048_0.jpg Лікар запропонував Вам лапароскопічну операцію. Ви хвилюєтеся і переживаєте? Ми можемо розповісти Вам про хід операції https://familyhealth.ua/ua/content/laparoskopiya-v-ginekologiyi/ Лапароскопія в гінекології https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/konsult_online.jpg Лапароскопічна операція гарантовано позбавить Вас від больового синдрому, дозволить жити і працювати в звичному для Вас ритмі https://familyhealth.ua/ua/content/laparoskopiya-matki-ua/ Лапароскопія матки https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/ginekolog-v-krasnoyarske11.jpg Ця стаття продовжує тему лапароскопії та її застосування в лікуванні жінки. https://familyhealth.ua/ua/content/laparoskopiya-matkovih-trub/ Лапароскопія маткових труб https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/roza2.jpg Сьогодні поговоримо про те, чим може допомогти лапароскопія в рішенні проблем придатків (маткових труб і яєчників). https://familyhealth.ua/ua/content/laparoskopiya-yayechnikiv/ Лапароскопія яєчників https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/01.jpg Що ви знаєте про свою бартолиновой залозі? Навіть якщо не знаєте нічого, то з роботою цієї залози знайомі дуже добре. https://familyhealth.ua/ua/content/marsupializatsiya-kisti-bartolinovoyi-zalozi/ Марсупіалізація кісти бартолінової залози https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/ovulation-discharge3.jpg Ви пройшли обстеження у свого гінеколога та з'ясували, що Вам необхідне проведення операції. https://familyhealth.ua/ua/content/pitannya-yaki-varto-zadati-ginekologu-pered-operatsiyeyu/ Питання, які варто задати гінекологу перед операцією. https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/2-23_1.jpg Варто розібратися, що таке менструальний нормальний цикл. Нормальним менструальним циклом вважається 28 днів +/- 7 днів. https://familyhealth.ua/ua/content/porushennya-menstrualnogo-tsiklu/ Порушення менструального циклу https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/23113515.jpg Це грізне ускладнення може підстерігати кожну жінку, якій було поставлено діагноз кіста яєчника. https://familyhealth.ua/ua/content/rozriv-kisti-yayechnika-simptomi-i-naslidki/ Розрив кісти яєчника. Симптоми і наслідки

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.

оберіть мову сайту
x