пн-пт 8:00 - 19:00 9:00 - 16:00
нд 9:00 - 15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн-пт 8:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Офісні (діагностична) гістероскопія Київ – це ефективний метод дослідження в гінекології, що дозволяє оглянути канал шийки матки, порожнину матки і гирла маткових труб за допомогою гістероскопа.

Гістероскоп – спеціальний прилад, оснащений оптичною системою, який вводиться в канал шийки матки і дозволяє оцінити стан ендометрія, виявити новоутворення порожнини матки, а також будь-які аномалії розвитку і провести їх точну діагностику.

Можливості офісна гістероскопія матки значно розширюються при використанні діагностичного гістероскопа з операційним каналом, через який можливо проведення хірургічних маніпуляцій, таких як взяття біопсії, видалення внутрішньоматкової спіралі, діагностика гістероскопії вартість київ і т.д.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ОФІСНОЇ (ДІАГНОСТИЧНОЇ) ГІСТЕРОСКОПІЇ В КИЄВІ

 • безпліддя;
 • маткові кровотечі;
 • рясні місячні;
 • підготовка до проведення ЕКО, ІКСІ;
 • невиношування вагітності;
 • ендометріоз;
 • поліп тіла матки;
 • субмукозна лейоміома матки;
 • внутрішньоматкові синехії (спайки);
 • аномалії розвитку матки;
 • чужорідні тіла в порожнині матки (внутрішньоматкова спіраль).

Переваги офісної гістероскопії в клініці «Здоров’я Родини TreeAmed»

 • Професійне обладнання – під час операції використовується гістероскоп Karl Storz (Німеччина) діаметром 4,9 мм з операційним каналом, який дозволяє фахівцеві провести не тільки огляд, але і хірургічні маніпуляції.
 • Рекомендовано для тих жінок, які ще не народжували – малий діаметр гистероскопа дозволяє виконувати операцію без розширення каналу шийки матки, що особливо важливо для жінок, які не народжували, так як дозволяє в подальшому уникнути такого ускладнення як невиношування вагітності.
 • Відсутність болісних відчуттів – проводиться високоякісний внутрішньовенний наркоз.
 • Безпека – операція проходить з використанням всього необхідного анестезіологічного обладнання під постійним контролем лікаря-анестезіолога зі стажем анестезіологічного забезпечення і проведення інтенсивної терапії понад 20 років.
 • Результат за одну операцію – в разі виявлення патології під час офісної гістероскопії київ наші фахівці мають можливість відразу перейти до гістерорезектоскопії – видалення виявлених утворень. Все це проходить в рамках однієї операції і ща обов’язковою попередньою згодою пацієнтки. В результаті Ви економите час і оплачуєте тільки одну операцію.
 • БЕЗКОШТОВНЕ перебування в палаті – після операції Ви розташовуєтесь в післяопераційній палаті до повного припинення дії анестезії.
 • Амбулаторно – вже через 1-1,5 години після операції Ви зможете залишити клініку. Весь візит в клініку для проведення гистероскопия поліп забере у Вас не більше 3-х годин.
 • Доступна ціна – від 4 830 грн.

Повна вартість гістепроскопії (Київ)*

Послуга Тривалість Вартість (фахівець) Вартість (провідний фахівець)
1. Консультація лікаря-гінеколога 45 хвилин 600 грн 700 грн У вас немає діагнозу:

базова вартість 11111/ 12586 грн

2. Ультразвукова діагностика органів малого таза 30 хвилин 520 грн 600 грн
3. Доопераційний пакет аналізів + забір матеріалу 15 хвилин 1 986 грн 1 986 грн У вас є діагноз:

базова вартість 9991 / 11286 грн

4. Доопераційна консультація оперуючого гінеколога та анестезіолога 30 хвилин 330 грн 430 грн Вас направили для виконання операції і у Вас є всі аналізи:

 базова вартість 8005/ 9300 грн

5. Анестезіологічні проби (безпосередньо перед операцією) 10 хвилин 0 грн 0 грн
6. Внутрішньовенний наркоз від 1 870 грн від 1 8700 грн
7. Операція (офісна/діагностична гістероскопія) 30 хвилин від 5 555 грн від 6 750 грн
8. Перебування в післяопераційній палаті 60-120 хвилин від 250 грн від 250 грн
*Дані ціни актуальні і наведені з метою ознайомлення. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта.
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта

ПІДГОТОВКА ДО ПРОЦЕДУРИ ОФІСНОЇ ГІСТЕРОСКОПІЇ:

Як правило, офісна гістероскопія проводиться на 6-10 день менструального циклу, так як в ці дні стан маткової порожнини оптимальний для дослідження.

Для здійснення цієї операції, як і перед будь-який інший операції, необхідно скласти наступні аналізи:

 • загальний аналіз крові;
 • глюкоза крові;
 • аналіз крові на ВІЛ і RW;
 • коагулограма (аналіз крові на згортання);
 • HbsAg, HCV (гепатит В, С);
 • визначення групи крові і резус-фактора;

Для пацієнток старше 40 років також додатково здаються:

 • загальний аналіз сечі;
 • ЕКГ;
 • печінкові проби.

Даний передопераційний пакет лабораторної діагностики затверджений наказом МОЗ і є єдиним і обов’язковим для проведення офісної (діагностичної) гистероскопии у всіх лікувальних установах.

Ви можете прийти до нас з готовими результатами обстеження або пройти дане обстеження в нашому медичному центрі.

Існує багато різних методів діагностики матки, але всі вони пов’язані з можливим травматизмом органу. Тому, кожен лікар-гінеколог зобов’язаний максимально акуратно проводити діагностику, щоб виключити можливий травматизм.

КОМУ ПОТРІБНО ПРОВОДИТИ ОФІСНУ ГІСТЕРОСКОПІЮ?

Найпопулярніший серед докторів метод діагностики – це метод гістероскопії. Основна його перевага в тому, що таким методом можна не тільки діагностувати захворювання, але і контролювати хід проведення внутрішньоматкової хірургічної операції.

Такий метод, як діагностична гістероскопія ідеально підходить для тих жінок, які ще не народжували, тому що дає можливість припинити в майбутньому таке ускладнення, як невиношування вагітності.

Завдяки з’єднанню приладу по оптико-волоконної трубці з приймачем, хірург може в найдрібніших деталях бачити все, що він робить в шийці матки, а це значить повна відсутність зайвого травматизму. Методика гістероскопії ідеально себе показала при видаленні доброякісних новоутворень, адже можна в найдрібніших деталях вивчити саму ніжку поліпа, акуратно її зрізати і потім дезінфікувати утворилася рану без пошкодження інших здорових тканин.

Особливе значення гістероскопія має для виявлення причин порушення менструального циклу, тривалих, фарбує кров’яних виділень, рясних або хворобливих місячних, безпліддя, звичного невиношування.

МЕТОД ОФІСНОЇ ГІСТЕРОСКОПІЇ

Це сучасний метод дослідження в гінекології, який дає можливість оглянути стан внутрішніх стінок матки з допомогою багаторазового збільшення та освітлення спеціальним приладом – гістероскопом. Помітна особливість методу в тому, що гістероскоп настільки малий у розмірах, що вводиться в шийку матки без попереднього розширення. Прилад має спеціальну гнучку оптичну трубку з діаметром до 5 мм. Метод можуть застосовувати під місцевою анестезією, але в більшості випадків знеболююче взагалі не використовують, тому що метод не болючий. Тут все залежить від настрою самої жінки і особливостей її організму. Гістероскопія і вартість невисока, тому що сама методика не травматична, обстеження робиться в максимально стислі строки. Але якщо подібний метод використовується під час операції, то вартість цієї послуги може бути трохи вище.

Варто розуміти, що значна частина клінік і приватних гінекологічних кабінетів спекулюють на пацієнтках, пропонуючи практично однакові ціни на гістероскопія в місті Київ. Але це зовсім не означає, що проведуть вони обстеження в повній відповідності з правилами, в максимально стерильних умовах. Іноді буває, що після такого обстеження потрібно негайно виконувати хірургічне втручання (наявність поліп матки, розвиток сепсису, розриви стінок), а приватні доктора просто не мають необхідних умов для проведення таких оперативних втручань. Тому, краще відразу звертатися в спеціалізовану клініку. Зрозуміло, що в них гістероскопія і вартість в Києві може бути трохи дорожче, ніж в інших лікарів, але все пацієнтки будуть знати, що їх оглянуть найкращі лікарі, а при необхідності відразу підготують операційну.

На думку ВООЗ (Всесвітньої Організації Охорони здоров’я) цей метод є «золотим стандартом» діагностики захворювань і патологічних станів порожнини матки, що підтверджує безпеку, інформативність, достовірність, оперативність, а також економічність даного методу дослідження. Таким чином, діагностика гистероскопии в Києві набрала більшу популярність і вважається найкращим діагностичним методом дослідження різних органів. Більш того, практично всі пацієнтки дали тільки позитивні гистероскопия відгуки, що вважається еталоном якості і надійності такого методу досліджень. Якщо цікавить, де можна отримати кращу діагностичне обстеження, то клініка «Здоров’я Родини TreeAmed» вважається однією з найбільш прийнятних.

ПЕРЕВАГИ ДІАГНОСТИКИ В КЛІНІЦІ «ЗДОРОВ’Я РОДИНИ TREEAMED»:

У медичному центрі «Здоров’я родини TreeAmed» цей метод виконується офісним операційним гістероскопом Bettochy Karl Storz (Німеччина).

Цей прилад має невеликий зовнішній діаметр і зручну овальну форму, тому легко входить в шийку матки. Завдяки таким особливостям конструкції, діагностика та сама операція проводиться повністю безболісно і без травматизму. Саме тому, гістероскопія відгуки має тільки позитивні від пацієнтів.

Перевагою гистероскопа Bettochy Karl Storz, що застосовується в медичному центрі «Здоров’я родини TreeAmed» є те, що крім огляду порожнини матки він дозволяє виконати видалення дрібних поліпів, розсічення дрібних спайок, в ряді випадків відновити прохідність маткових труб.

Особливість такого методу також полягає в особливостях використання приладу. Адже дає можливість максимально точно лікувати ряд захворювань матки. Наприклад, ця методика надає можливість хірургу з ювелірною точністю видаляти поліпи, припікати лазером місце зрізу і не шкодити іншим оточуючим здоровим тканинам.

Особливо важливою перевагою проведення гістероскопії в клініці «Здоров’я родини TreeAmed» є те, що в разі виявлення патологічних утворень (поліпів, синехий, спайок, субмукозних міом і т. Д.) В процесі операції, за попередньою згодою пацієнтки, який оперуючий гінеколог відразу видаляє такі утворення. Це виключає необхідність проведення окремої операції з видалення виявлених патологічних утворень, що є найбільш щадним для організму, і, звичайно ж, значно економить Ваші час і кошти. Більш того, саме в нашій клініці кожна пацієнтка спочатку може дізнатися, чи зможе вона собі дозволити гістероскопія шийки матки вартість як діагностичний метод. Адже при хірургічному втручанні прилад використовується в більшості випадків.

ДОДАТКОВО МОЖЕТЕ ознайомитися зі статтями ПО ТЕМІ «ОФІСНА гістероскопія»:

1. Аденоміоз.

2. Гістероскопія і безпліддя.

3. Гістероскоп. Хірургічна гістероскопія.

4. Гістероскопія матки.

5. Видалення поліпа матки.

6. Поліп в матці.

7. Питання які варто задати гінеколога перед операцією.

Запишіться на прийом
Дані не будуть передані третім особам
Схожi статті
Вартість послуг
Запитання-Вiдповiдь
Після гістероскопії призначається ще й медикаментозне лікування?
+
Так. Воно залежить від патогістологічного висновку.
Скільки не можна займатися сексом після гістероскопії?
+
Мінімум 2 тижні.
Може бути гістероскопія небезпечною?
+
Як і при будь-яких операціях і маніпуляціях, в поодиноких випадках, можливі ускладнення.
Яка анестезія при гістероскопії?
+
При гістероскопії використовується внутрішньовенний наркоз.
Аблялімова Альбіна Шевкетівна Лікар - акушер-гінеколог, лікар УЗД Стаж роботи 13 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/09/al3.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/09/al3-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/ablyalimova-albina-shevketovna-ua/ Шкута Анатолій Миколайович Лікар - гінеколог вищої категорії Стаж роботи 27 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/09/0000_SHkuta-1.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/09/0000_SHkuta-1-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/shkuta-anatolij-mikolajovich/ Хоменко Ганна Володимирівна Лікар - акушер - гінеколог Стаж роботи - 4 роки https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/02/av2.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/02/av2-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/homenko-ganna-volodimirivna/

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.