пн,ср,пт 9:00-18:00 10:00-16:00
нд 9:00-15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн, ср, пт 9:00 - 18:00 10:00 - 16:00

Гістероскопія – це ефективний метод дослідження в гінекології, що дозволяє оглянути канал шийки матки, порожнину матки та гирла маткових труб за допомогою гістероскопа. Процедура проводитиметься з метою виявлення та усунення патології.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ГІСТЕРОСКОПІЇ:

 • маткові кровотечі;
 • рясні місячні;
 • невиношування вагітності;
 • ендометріоз;
 • гіперплазія ендометрію;
 • поліп шийки матки;
 • поліп тіла матки;
 • субмукозна лейоміома матки;
 • внутрішньоматкові синехії (спайки);
 • аномалії розвитку матки;
 • стороннє тіло в порожнині матки.

ПЕРЕВАГИ ГІСТЕРОСКОПІЇ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ «Здоров’я Родини TreeAmed»

 • Професійне обладнання.

Під час операції використовується гістероскоп Karl Storz (Німеччина) діаметром 4,9 мм з операційним каналом, який дозволяє фахівцеві провести не лише огляд, а й хірургічні маніпуляції.

 

 • Рекомендовано для жінок, які ще не народжували.

Малий діаметр гістероскопа дозволяє виконувати операцію без розширення каналу шийки матки, що особливо важливо для жінок, що не народжували, оскільки дозволяє надалі уникнути одного із факторів істміко-цервікальної недостатності.

 

 • Відсутність болючих відчуттів.

Гістероскопія проводиться під високоякісним внутрішньовенним наркозом.

 

 • Безпека.

Операція відбувається з використанням всього необхідного анестезіологічного обладнання під постійним контролем лікаря-анестезіолога зі стажем анестезіологічного забезпечення та проведення інтенсивної терапії понад 20 років.

 

 • Результат за одну операцію.

У разі виявлення патології під час офісної гістероскопії наші фахівці мають можливість одразу перейти до гістерорезектоскопії – видалення виявлених утворень. Все це відбувається в рамках однієї операції та за обов’язковою попередньою згодою пацієнтки. В результаті Ви заощаджуєте час та оплачуєте лише одну операцію.

 

 • Амбулаторність.

Вже за 30 хвилин після операції Ви зможете залишити клініку. Весь візит для проведення гістероскопії займе у Вас не більше, ніж 1,5 години.

 

Повна вартість гістероскопії (Київ)*

ПослугаТривалістьВартість (фахівець)Вартість (провідний фахівець)
1.Консультація лікаря-гінеколога45 хвилин825 грн965 грнУ вас немає діагнозу:

18996/  20576 грн

2.Ультразвукова діагностика органів малого таза30 хвилин715 грн825 грн
3.Доопераційний пакет аналізів + забір матеріалу15 хвилин1 986 грн1 986 грнУ вас є діагноз:

17456/  18786 грн

4.Доопераційна консультація оперуючого гінеколога та анестезіолога30 хвилин500 грн605 грнВас направили для виконання операції і у Вас є всі аналізи:

 15470/ 16800 грн

5.Анестезіологічні проби (безпосередньо перед операцією)10 хвилин0 грн0 грн
6.Внутрішньовенний наркозвід 2 670 грнвід 2 670 грн
7.Операція (офісна/діагностична гістероскопія)30 хвилинвід 12 050 грнвід 13 275 грн
8.Перебування в післяопераційній палаті60-120 хвилинвід 250 грнвід 250 грн
*Дані ціни актуальні і наведені з метою ознайомлення. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта.
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта
Подивіться

Гінеколог про гістероскопію

ПІДГОТОВКА ДО ГІСТЕРОСКОПІЇ:

Як правило, така процедура проводиться на 6-10 день менструального циклу, оскільки в ці дні стан порожнини матки є оптимальним для дослідження. Також важливо розуміти, що гістероскопія проводиться натще, щоб уникнути ускладнень під час наркозу.

Перед проведенням цієї процедури, як і будь-якої іншої операції, необхідно здати такі аналізи:

 • загальний аналіз крові;
 • глюкоза крові;
 • аналіз крові на ВІЛ та RW;
 • коагулограма (аналіз крові на згортання);
 • HBsAg, HCV (гепатит B, С);
 • визначення групи крові та резус-фактора;

Для пацієнток старше 40 років також додатково здаються:

 • загальний аналіз сечі;
 • ЕКГ;
 • печінкові проби.

Цей передопераційний пакет лабораторної діагностики затверджено наказом МОЗ і є єдиним та обов’язковим для проведення гістероскопії у всіх лікувальних закладах.

Ви можете прийти до нас із готовими результатами обстеження або пройти дане обстеження в нашому медичному центрі.

лабораторные исследования
Лабораторні дослідження перед гістероскопією

ЯК ПРОХОДИТЬ ГІСТЕРОСКОПІЯ:

Проводиться процедура у спеціально обладнаній операційній на гінекологічному кріслі.

— На першому етапі пацієнтка вводитиметься в медикаментозний сон,

— після проводиться обробка зовнішніх статевих органів, піхви та шийки матки антисептичними розчинами,

— далі через піхву та шийку матки в порожнину матки вводиться гістероскоп,

— під контролем оптики гістероскопа (вона виводить збільшене зображення на монітор) лікар оцінює стан внутрішніх органів, а при необхідності проводить лікувальні маніпуляції — видалення міом, поліпів, спайок, перегородок, доброякісних новоутворень, усуває анатомічні дефекти, вилучає стороннє тіло з порожнини матки.


Як проходить гістероскопія

 


Матеріал, взятий із порожнини матки, відправляється на патогістологічні дослідження, і через 20 днів, враховуючи отримані результати, лікар ставить остаточний діагноз та призначає тактику подальшого лікування.

Після операції пацієнтка розміщується у післяопераційній палаті, де перебуває протягом 30 хвилин під наглядом гінеколога та анестезіолога. Якщо стан задовільний, і пацієнтка почувається нормально, вона відправляється додому.

послеоперационная палата
Після операції під наглядом 15-30 хвилин

Запишіться на прийом

Дані не будуть передані третім особам

Схожi статті
Вартість послуг
Запитання-Вiдповiдь
Після гістероскопії призначається ще й медикаментозне лікування?
+
Так. Воно залежить від патогістологічного висновку.
Скільки не можна займатися сексом після гістероскопії?
+
Мінімум 2 тижні.
Може бути гістероскопія небезпечною?
+
Як і при будь-яких операціях і маніпуляціях, в поодиноких випадках, можливі ускладнення. Головне завдання пацієнтки в післяопераційному періоді — дотримуватися підготовлених рекомендацій лікаря та дотримуватись деяких обмежень.
Яка анестезія при гістероскопії?
+
При гістероскопії використовується внутрішньовенний наркоз.
Надія 31 рік Чотири роки тому в мене був викидень… три роки не думала про діток… було страшно, що повториться... а коли нарешті почали пробувати - півроку безуспішно - звернулися до лікаря. Ми в цей час якраз переїхали - і оселилися поблизу клініки Здоров’я родини . При діагностиці ультразвуком було виявлено внутрішні зрощення…які, в принципі, могли б бути причиною попереднього викидня. Я радію з того, що причину було установлено та прооперовано. Бо тепер надія засіяла яскраво і по-новому. Бажаю всім жінкам репродуктивного здоров’я. Христина 29 років Видаляли мамі поліп у цьому центрі. Начебто все сподобалося, чекаємо на результат гістології. Переживала я, мабуть, більше, ніж мама. Задоволені, що звернулися саме сюди. Ала, 44 роки Від клініки – гарне враження! У мене в рідному місті на УЗД побачили новоутворення в матці, і сказали, що незрозуміло, що там, можна зробити діагностику-гістероскопію, але у нас такого обладнання немає, і одразу запропонували вискребання наосліп. Морок. Так я потрапила до Києва в Здоров'я Родини. Не буду вдаватися в деталі - там був поліп. відразу 2 плюси: 1- не "викачали" грошей, як могли б - подивитися, і призначити ще одну операцію - вже по видаленню; 2 - здоровіше буду, тому що менше наркозу і втручань. Ірина Н., 27 років Здрастуйте, мені 27 років. Рік тому у мене виявили міому матки. Далі почала пошуки місця, де мені допоможуть її позбутися. Вийшла на клініку "ЗР". Видаляла під загальним наркозом. Страшно не було, я не з боягузливих, і біляче теж, не принцеса ж. Усі - 2 медсестри та лікар, який робив операцію, та лікар, що вводив анестезію-професіонали вищої категорії. Дуже незабутній досвід - і на каталці покатали і вертольотики половила (наркоз хороший, але я трошки не всі поради з підготовки виконала - когось звинувачувати J). У палаті дали відлежатися з годинку-другу, додому відправили на таксі. Дякую клініці! Тетяна, 22 роки Робили діагностичну гістероскопію. Було страшно, все-таки наркоз та операція. Як пройшла сама операція: дали анестезію-через півгодини прокинулась у палаті. Ніби нічого не було. Головне виконувати розпорядження лікаря-анастезіолога. У тілі матки був невеликий поліпчик, його одразу і видалили) Олена К., 34 роки Добрий день. У клініці "ЗР", з підозрою на поліп ендометрію, робили офісну гістероскопію. Перед цим з лікарем обмовили, що якщо поліп там виявиться - його видалять під час процедури, щоб не травмувати організм ще одним наркозом і втручанням. Все так і сталося. Операцію записували на відео. Після операції лікар показав і розповів, що в мене було і як видаляли - робота дуже тонка. Окрема подяка - Петрусю Ігореві Васильовичу, лікарю-анестезіологу, так легко від наркозу я ще ніколи не відходила! Дякую ще раз, Ви – майстри своєї справи. Людмила Хочу подякувати Аблялімовій Альбіні Шевкетівні та Петрусю Ігорю Васильовичу, а також медсестрам і адміністраторам за високий рівень професіоналізму, за підтримку та чуйність. Дякую. Зоя, 30 Після відвідування клініки залишилися лише позитивні емоції. Дуже вдячна лікарю Аблялімовій Альбіні Шевкетівні за її професіоналізм і чуйність. Вона швидко поставила мені діагноз, назначила операцію. Перед оперативним втручанням я дуже хвилювалася, але мене підтримувала медсестра, після її слів ставало спокійніше. Операція пройшла швидко, вихід з наркозу був легким, за що окрема вдячність анестезіологу. Післяопераційний період пройшлов без ускладнень, з впевненістю можу сказати, що у Альбіни Шевкетівни "золоті" руки. Після розмови з нею відчуваєш спокій і впевненість, що тепер все буде добре, а саме такі почуття допомагають пацієнтам швидше ставати здоровими. Велике спасибі лікарю і всьому персоналу клініки за доброту і професіоналізм! Ольга У., 33 роки Дуже дякую доктору Коваленко Олені! Чудова людина та найкращий лікар!! Я дуже рада що тепер я в надійних руках) безумовно рекомендую спеціаліста та клініку! Олена, 42 роки За направленням робила тут гістеро. Процедура пройшла успішно. Персонал кол-центру чуйний, на ресепшені зустріли привітні дівчатка. Лікар теж сподобалася – все пояснила, про все розповіла, заспокоїла. Інга 35 років Дуже вдячні лікарям цієї клініки за хороше ставлення, людяність та увагу. Я зробила тут операцію з видалення поліпа. Дуже довго морально готувалася до процедури, але зробили все за кілька годин. Спасибі вам! Наташа T., 29 років Видаляла поліп цервікального каналу. Клініку обрала через розташування – близько до будинку. Вартість операції середньостатистична. Усі видалили чисто. Ходила на огляд до гінеколога подруги для контрольної перевірки. Наркоз трохи дорогувато, але після того, як я прокинулася, зрозуміла чому. Талановита робота. Я пережила вже кілька операцій – і лише вперше так легко відійшла. Кілька днів трохи похнюпився живіт, помазалося. І все тепер маю добре. Серветник Лариса Сергіївна Лікар - акушер - гінеколог вищої категорії, гінеколог-ендокринолог, лікар УЗД СТАЖ РОБОТИ 29 РОКІВ https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2020/11/doc01.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2020/11/doc01-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/servetnik-larisa-serhiivna/ Семенова Аліна Олегівна Лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД СТАЖ РОБОТИ 5 роки https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/08/ao_dlya-sajta.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/08/ao_dlya-sajta-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/semenova-alina-olegivna/ Коваленко Олена Геннадіївна Провідний лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД СТАЖ РОБОТИ 16 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/08/eg_dlya-sajta.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/08/eg_dlya-sajta-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/kovalenko-olena-gennadi%d1%97vna/ https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/o-gynecologist-facebook.jpg Сьогодні ми поговоримо з Вами про поліпи, їх діагностику, причини появи та методи лікування. https://familyhealth.ua/ua/content/vidalennya-polipa-matki/ Видалення поліпа матки https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2023/05/panty-liners-on-a-pink-background.jpg Основні причини кровотеч у середині циклу. https://familyhealth.ua/ua/content/krov-mizh-cziklami-chi-varto-perezhivati/ Кров між циклами: чи варто переживати? https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/intimnaya_plastika.jpg Внутрішньоматкові синехії або синдром Ашермана - це перегородки, що розростаються в порожнині матки, які призводять до зменшення обсягу матки, її зрощення і безпліддя. https://familyhealth.ua/ua/content/vnutrishnomatkovi-sinehiyi/ Внутрішньоматкові синехії https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/pochemy_bolit_niz_zhivota_u_zhenzhin.jpg Фіброміома матки - це найпоширеніша доброякісна пухлина жіночих статевих органів, яка зустрічається у 20-30% жінок репродуктивного віку. https://familyhealth.ua/ua/content/fibromioma-matki-ua/ Фіброміома матки https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/maxresdefault_0.jpg Аденоміоз є різновидом ендометріозу. Щоб зрозуміти, що це за стан, згадаємо, що собою являє ендометріоз. https://familyhealth.ua/ua/content/adenomioz-ua/ Аденоміоз https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/ent_114_01.jpg Продовжуємо розмову про гістероскопію. Перш ніж познайомити Вас із хірургічною гістероскопією розглянемо цей дивовижний інструмент – гістероскоп. https://familyhealth.ua/ua/content/gisteroskop-hirurgichna-gisteroskopiya/ Гістероскоп. Хірургічна гістероскопія https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/images.jpg Гістерорезектоскопія - це мінімально інвазивна гінекологічна процедура, при якій оптичний прилад вводиться через шийку матки в порожнину матки для хірургічного лікування різних типів внутрішньоматкової патології. https://familyhealth.ua/ua/content/gisterorezektoskopiya-ua/ Що таке гістерорезектоскопія https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/istock_53050534_large.jpg Женский организм – механизм сложный и хрупкий. Десятки факторов могут влиять на его функции и не всегда это влияние положительное. https://familyhealth.ua/ua/content/gisteroskopiya-i-bezpliddya/ Гістероскопія і безпліддя https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/depositphotos_9410241-stock-photo-doctor-and-family.jpg Термин этот имеет греческие корни. В переводе «гистеро» – матка,«скопия» – осматривать. https://familyhealth.ua/ua/content/gisteroskopiya-matki-ua/ Гістероскопія матки https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/shutterstock_168167666.jpg Аномаліями називають вроджені порушення анатомічної структури органів - відхилення величини, форми, пропорцій, симетрії і розташування. https://familyhealth.ua/ua/content/anomaliyi-rozvitku-matki/ Аномалії розвитку матки https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/82853833-hello-sehat.jpg Яку небезпеку може становити для вас міома матки? Це новоутворення щедро забезпечено кровоносними судинами з дуже тонкими стінками. https://familyhealth.ua/ua/content/mioma-matki-ua/ Міома матки https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/08/izbavitsya-ot-vzdutiya-i-gazov.jpg Ендометріоз — це доброякісне гормонозалежне захворювання, поширене в гінекології, при якому клітини ендометрію (внутрішньої оболонки матки) розростаються за межами цієї оболонки. https://familyhealth.ua/ua/content/endometrioz-ua/ Ендометріоз https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/colon_polyps_removal.jpg Поліпи ендометрію є розростання внутрішньої оболонки матки, і відносяться до доброякісних процесів у середовищі слизової оболонки. https://familyhealth.ua/ua/content/polip-v-mattsi/ Поліп в матці

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.

оберіть мову сайту
x