пн-пт 8:00 - 19:00 9:00 - 16:00
нд 9:00 - 15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн-пт 8:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Кіста в яєчнику – це порожнина з тонкими стінками, заповнена кров’ю, серозним вмістом, жировою або сполучною тканиною. Кіста і яєчник можуть з’єднуватися між собою вузькою ніжкою зі сполучної тканини з нервовими закінченнями, кровоносними і лімфатичними судинами. Існує дві групи кіст:

 • Функціональні кісти, пов’язані з циклічним порушенням гормонального фону жіночого організму – фолікулярні і лютеїнові;
 • Органічні, які не розсмоктуються протягом 2-3 місяців – параоваріальні, дермоідні, ендометріоїдні.

Функціональна кіста яєчника має властивість розсмоктуватися. При невеликому її розмірі і відсутності ускладнень, за нею потрібно просто спостерігати, робити УЗД органів малого таза.

Для другої групи кіст показано оперативне втручання і видалення кісти. Екстрено проводиться операція якщо:

 • кіста яєчника розірвалася;
 • кіста яєчника розташована на перекрученій ніжці і почався некроз тканин;
 • кіста яєчника змінила форму і розмір, що свідчить про можливе переродження доброякісного утворення в злоякісне.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ В КЛІНІЦІ «ЗДОРОВ’Я РОДИНИ»

У клініці «Здоров’я родини» можливе проведення одночасно з лапароскопією діагностичної гістероскопії або гістерорезектоскопії.

Операція проходить з використанням всього необхідного анестезіологічного обладнання під постійним контролем лікаря-анестезіолога зі стажем анестезіологічного забезпечення більше 20 років.

Немає необхідності перебування в стаціонарі – пацієнтка має можливість повернутися додому на наступний день після процедури.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

У медичному центрі «Здоров’я родини» використовується сучасне лапароскопічне обладнання японської фірми Olympus.

Діагностична лапароскопія – це планова операція, яка проводиться в клініці «Здоров’я родини» під загальною анестезією (наркозом) і вимагає обов’язкового попереднього обстеження пацієнта. На основі загального огляду, аналізів крові, виділень та ін. лікар нашої клініки оцінює загальний стан організму пацієнта, переконується у відсутності протипоказань до операції. Терміни проведення лапароскопії щодо менструального циклу визначає лікар у відповідності із завданнями перед операцією.

Діагностика прохідності маткових труб проводиться стандартним методом введення в порожнину матки спеціального фарбуючого розчину, виділення якого з маткових труб в порожнину матки підтверджує їх прохідність.

При виявленні в черевній порожнині спайок, кіст та інших патологічних утворень виконується їх резекція з максимальним збереженням репродуктивної функції жінки.

Після закінчення операції інструменти видаляються з черевної порожнини, а на місця розрізів накладаються внутрішньошкірні косметичні шви.

Як правило, пацієнтка виписується з клініки на наступний день після операції під амбулаторне спостереження оперуючого лікаря.

Повна вартість діагностичної лапароскопії (Київ)*

Послуга Тривалість Вартість (фахівець) Вартість (провідний фахівець)
1. Консультація лікаря-гінеколога 45 хвилин 600 грн 700 грн У вас немає діагнозу:

базова вартість – 17 538 / 21 328 грн

2. Ультразвукова діагностика органів малого тазу (трансвагінальний доступ) 30 хвилин 480 грн 550 грн
3. Розширений доопераційний пакет аналізів + забір крові 30 хвилин 2 878 грн 2 878 грн У вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість – 16 458 / 20 078 грн

4. Забір урогенітальний 5 хвилин 50 грн 50 грн
5. Цитоморфологічне дослідження матеріалу із шийки матки 1 роб.день 275 грн 275 грн
6. Мікроскопія урогенітальних виділень у жінок 1 роб.день 155 грн 155 грн
7. Доопераційна консультація оперуючого гінеколога та анестезіолога 30 хвилин 330 грн 430 грн У Вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість – 13 100 / 16 720 грн

8. Алергопроби (безпосередньо перед операцією) 10 хвилин 0 грн 0 грн
9. Внутрішньовенний наркоз 1 870 грн 1 870 грн
10. Операція діагностична лапароскопія 30-40 хвилин 10 030 грн 13 650 грн
11. Патогістологічне дослідження I категорії складності (одиниця) 10 роб. днів 500 грн 500 грн
12. Перебування в післяопераційній палаті 60-120 хвилин від 250 грн від 250 грн
13. Зняття швів 20-30 хвилин 120 грн 120 грн
*Дані ціни актуальні і наведені з метою ознайомлення. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта.
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта
Подивіться

Лапароскопічне видалення КІСТИ ЯИЧНИКА

Якщо у Вас все ж органічна кіста і видалити кісту потрібно, то краще це зробити за допомогою лапароскопії. Лапароскопічне видалення кісти яєчника – це два прокола в черевній стінці, через які хірург-гінеколог ендоскопічними інструментами зробить видалення кісти, максимально дбайливим способом. Як перед будь-якою операцією, необхідно зробити ряд аналізів. Якщо частина аналізів і обстежень у вас вже є і за термінами вони дійсні, то Ви здасте тільки аналізи, яких не вистачає. У клініці «Здоров’я родини» економлять ваші гроші, поважають ваш час і не роблять нічого зайвого. Вартість пакета обстеження перед операцією в клініці «Здоров’я родини» приємно здивує Вас.

Операція проводиться під загальним наркозом протягом 1,5 – 2 годин. Видалення кісти пройде для Вас абсолютно безболісно. Весь цей час Ви будете перебувати під постійним наглядом і контролем досвідченого анестезіолога і сучасної апаратури. Лапароскопія – операція вкрай безпечна і, практично, безкровна. Вся робота виконується через маленькі розрізи на животі, які стануть майже непомітні вже через пару місяців. Хід всієї операції буде відслідковуватися на моніторі, що дозволить хірургам контролювати кожен свій рух і видалити кісту яєчника з максимальною точністю, не зачепивши ні один з сусідніх органів. Відокремлена від яєчника щільна кістозна оболонка буде відправлена ​​на гістологічне дослідження.

Лапароскопія збереже вашу репродуктивну функцію і дозволить повернути збалансовану роботу гормонів. Оперативне видалення кісти яєчника, дає можливість завагітніти природним шляхом.

ПОЛІКІСТОЗ ЯЄЧНИКІВ. ЛІКУВАННЯ, ОПЕРАЦІЯ

Щомісяця кожен яєчник виконує функцію своєрідного «інкубатора» для фолікулів і дозрівають в них яйцеклітини. При нормальному перебігу циклу, після розриву дозрілого фолікула яйцеклітина готова до запліднення. Якщо ж розриву не відбувається і зрілі фолікули продовжують заповнювати тіло яєчника, вони збільшуються в розмірах, – це вже полікістоз. У даній патології немає однозначних причин. І підхід до лікування повинен бути глибоким і грамотним. Полікістозні яєчники можуть бути і наслідком гормонального дисбалансу, і вроджених змін в будові яєчника. Але найчастіше лікарі говорять про комплекс причин: неповне визрівання фолікулів, немає яйцеклітини – немає овуляції і прогестерону – порушується менструальний цикл – збільшується концентрація чоловічих гормонів – потовщується зовнішня оболонка яєчника, яка не дає розірватися наступного фолликулу, в результаті – полікістоз. Коло замикається. У клініці «Здоров’я родини» Ви отримаєте унікальну можливість розірвати це коло. Гінеколог-ендокринолог проведе повне обстеження, і ви дізнаєтеся, що допоможе вам перемогти полікістоз: консервативні методи лікування, оперативне втручання або комплексне лікування.

Лапароскопії яєчників при полікістозі

Полікістоз яєчників призводить до безпліддя. Це один з головних його проявів і найсерйозніший його наслідок. Що ж робити, якщо вам поставили діагноз «полікістоз яєчника»? Клініка «Здоров’я родини» вам пропонується сучасне рішення проблеми – лапароскопія яєчників. Залежно від результатів ваших аналізів і попередніх даних ультразвукового дослідження, лікар порекомендує той вид оперативного втручання, який найбільш підходить саме для Вас.

Ми проводимо ефективне і результативне лапароскопічне оперативне лікування безпліддя при полікістозі – це лазерний дріллінг яєчників. Після проведення даної процедури частота спонтанних овуляций значно зростає і жінки з полікістозом отримують довгоочікувану вагітність. За допомогою цього методу можна вирішити відразу три завдання:

 • перевірити прохідність маткових труб;
 • припекти множинні кісти яєчника,
 • виконати маленькі отвори в потовщеній оболонці яєчника, полегшивши вихід дозрілої яйцеклітини

Так як лапароскопічна операція відноситься до дбайливих і малотравматичних методів, то Ваш «постільний» період буде зовсім коротким – менше доби. Індивідуальний пост, окрема палата, турботливий і уважний персонал – одним словом, в клініці «Здоров’я родини» є все, щоб Ви відчували себе затишно і комфортно.

КІСТА ЯЄЧНИКА і вагітність

Вагітність – особливий стан жінки. В цей час вона і сильна, як ніколи, але і по-особливому вразлива. Якщо вагітність протікає нормально, і у вас виявили кісту – це не привід для паніки. У переважній більшості випадків, кіста у вагітної не є загрозою ні для самої матусі, ні для майбутньої дитини. У жінки, яка чекає дитину, найчастіше зустрічається два види кістозних утворень:

 • функціональна кіста;
 • ендометріоїдна кіста

Поява функціональних кіст (фолікулярної і лютеїнової), як правило, не вимагає оперативного втручання і завдання видалити їх – не стоїть. Такі утворення здатні саморуйнуватись. Ендометріоїдні кісти ніяк не впливають на овуляцію, запліднення, вагітність і розвиток плоду. Але будь-яка кіста, протягом усього терміну виношування, повинна знаходитися під постійним наглядом лікаря. Якщо розмір кісти яєчника перевищив 5 см і ви відчуваєте біль в тазовій області, здуття живота і помічаєте набряки – це тривожний сигнал. Можливо, буде потрібно видалення кісти. Перекрут ніжки кісти або її розрив сигналізують про себе появою болів внизу живота, можливо з наростаючим ефектом, підвищенням температури, нудотою. У цих випадках необхідна операція, щоб видалити кісту.

Вагітність не виключає лапароскопічне оперативне втручання. Операція лапароскопія не має негативних наслідків для матері і майбутньої дитини. Якщо у Вас знову з’явилася кіста, а операція в минулому вже була, з приводу її видалення, на жаль, не дивлячись на вагітність, повторна операція неминуча. Оперативне втручання можна провести на 14-16 тижні. Якщо ж термінових показань до операції немає, то краще віддати перевагу спостереженню, консервативного лікування і спокійно доносити вагітність.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ операція з видалення КІСТИ ЯЄЧНИКА

Ми використовуємо всі можливості, які надає лапароскопія. А це не тільки видалення кісти яєчника. У нашій клініці дана методика оперативного втручання демонструє відмінні результати при ендометріозі, міомі, видаленні вузлів спайок, непрохідності маткових труб і позаматкової вагітності. Вартість проведення лапароскопії в медичному центрі «Здоров’я родини» – від 7 600 грн.

Клініка «Здоров’я родини»:

 • проводить лапароскопічні операції на сучасному медичному обладнанні японської фірми «OLYMPUS»;
 • має можливість об’єднати лапароскопічне втручання і діагностичну гістероскопію або гістерорезектоскопії;
 • застосовує новітні анестезіологічні препарати;
 • забезпечує вас комфортним післяопераційним періодом;
 • гарантує постійне спостереження лікаря-анестезіолога і чергової медсестри.

Запишіться на прийом
Дані не будуть передані третім особам
Схожi статті
Вартість послуг
Лікувальні маніпуляції та операції 10 030 грн. Діагностична лапароскопія Аблялімова Альбіна Шевкетівна Лікар - акушер-гінеколог, лікар УЗД Стаж роботи 13 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/09/al3.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/09/al3-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/ablyalimova-albina-shevketovna-ua/ Шкута Анатолій Миколайович Лікар - гінеколог вищої категорії Стаж роботи 27 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/09/0000_SHkuta-1.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/09/0000_SHkuta-1-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/shkuta-anatolij-mikolajovich/ https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/05/banner_statya_kista_ukr.jpg Провідний гінеколог медичного центру розповідає про найпоширеніше новоутворення в гінекології. https://familyhealth.ua/ua/content/kista-ya%d1%94chnika/ Симптоми кісти яєчника та методи лікування https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/05/ash_statya.jpg Якими бувають кісти яєчника? Який метод лікування обрати? Консервативний чи оперативний? Треба зачекати? https://familyhealth.ua/ua/content/vidi-kisti-ya%d1%94chnika-ta-individualnij-metod-%d1%97h-likuvannya/ Види кісти яєчника та індивідуальний метод їх лікування https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/05/baner-uskladnennya.png Дуже часто жінки відкладають лікування кісти яєчника. Розповідаємо, чому цього робити не треба. https://familyhealth.ua/ua/content/shho-bude-yakshho-kistu-ya%d1%94chnika-ne-likuvati-naslidki-ta-uskladnennya/ Що буде, якщо кісту яєчника не лікувати? Наслідки та ускладнення.

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.

оберіть мову сайту
x