пн,ср,пт 9:00-18:00 10:00-16:00
нд 9:00-15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн, ср, пт 9:00 - 18:00 10:00 - 16:00

Застосування гістерорезектоскопії дозволяє не тільки провести діагностику, а й безпечно, в межах здорових тканин і під контролем зору, провести видалення патологічних утворень ендо- та міометрія, що є великою перевагою перед «сліпим» вискоблюванням порожнини матки.

Цей метод оперативного втручання є органозберігаючим і дозволяє, в більшості випадків, усунути причини кровотеч, рясних місячних, а також маткової форми безпліддя не тільки зберігши матку, але і практично не травмувавши її здорові тканини.

ЗА ЯКИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ ПОРОЖНИНИ МАТКИ НАЙБІЛЬШ ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД гістерорезектоскопії?

 • Поліпи ендометрія і цервікального каналу
 • Субмукозні міоми матки
 • Внутрішньоматкові зрощення і синехії
 • Пороки розвитку матки – внутрішньоматкова перегородка
 • Гіперпластичні процеси ендометрія при неефективності гормональної терапії

ПЕРЕВАГИ гістерорезектоскопії В КЛІНІЦІ «ЗДОРОВ’Я Родини»

 • Устаткування експертного класу – використання гістероскопів Karl Storz діаметром 4,9 і 8,7 мм з операційним каналом і напівпровідникового лазера, в ряді випадків дозволяє видалити патологічні утворення порожнини матки і каналу шийки матки без розширення цервікального каналу – що особливо важливо для жінок, що ще не народжували.
 • Результат за одну операцію – наші фахівці проведуть огляд порожнини матки (діагностичну гістероскопію) і видалення виявленої патології (гістерорезектоскопію) в рамках однієї операції, за попередньою згодою пацієнтки. В результаті Ви економите час і оплачуєте тільки одну операцію.
 • Відсутність болісних відчуттів – проводиться високоякісний внутрішньовенний наркоз.
 • Безпека – операція проходить з використанням всього необхідного анестезіологічного обладнання під постійним контролем лікаря-анестезіолога зі стажем анестезіологічного забезпечення і проведення інтенсивної терапії понад 20 років.
 • Перебування в палаті БЕЗКОШТОВНО – після операції Ви розміщуєтесь в післяопераційній палаті до повного припинення дії анестезії.
 • Амбулаторно – вже через 1-1,5 години після операції Ви зможете залишити клініку. Весь візит в клініку для проведення операції займе у Вас не більше 3-х годин.

Повна вартість гістерорезектоскопії (Київ)*

ПослугаТривалістьВартість (фахівець)Вартість (провідний фахівець)
1.Консультація лікаря-гінеколога45 хвилин825 грн965 грнУ вас немає діагнозу:

базовая вартість 17646 / 19051 грн

2.Ультразвукова діагностика органів малого таза30 хвилин715 грн825 грн
3.Доопераційний пакет аналізів + забір матеріалу15 хвилин1 986 грн1 986 грнУ вас є діагноз:

базовая вартість 16821 / 18086 грн

4.Доопераційна консультація оперуючого гінеколога та анестезіолога30 хвилин500 грн605 грнВас направили для виконання операції і у Вас є всі аналізи:

 базовая вартість 14120 / 15275 грн

5.Анестезіологічні проби (безпосередньо перед операцією)10 хвилин0 грн0 грн
6.Внутрішньовенний наркозвід 2 670 грнвід 2 670 грн
7.Операція (гістерорезектоскопія)30 хвилинвід 10 400 грнвід 11 450 грн
9.Патогістологічне дослідження матеріалу550 грн550 грн
10.Перебування в післяопераційній палаті60-120 хвилинвід 250 грнвід 250 грн
*Дані ціни актуальні і наведені з метою ознайомлення. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта.
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта
Подивіться

Гістерорезектоскопія. Видалення поліпу лазером

ЯКІ ОБСТЕЖЕННЯ ТРЕБА ПРОЙТИ ПЕРЕД ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЄЮ?

 • загальний аналіз крові;
 • глюкоза крові;
 • аналіз крові на ВІЛ і RW;
 • коагулограма (аналіз крові на згортання);
 • HbsAg, HCV (гепатит В, С);
 • визначення групи крові і резус-фактора;

Для пацієнток старше 40 років також додатково здаються:

 • загальний аналіз сечі;
 • ЕКГ;
 • печінкові проби.

Даний передопераційний пакет лабораторної діагностики затверджений наказом МОЗ і є єдиним і обов’язковим для безпечного проведення гістерорезектоскопії у всіх лікувальних закладах. Ви можете прийти до нас з готовими результатами обстеження або пройти дане обстеження в нашому медичному центрі.

ОСНОВНІ ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЇ

 • Поліпи ендометрія матки. Ендометрій матки – це внутрішня оболонка. Поліп на шийці матки лікування проводиться завдяки гістерорезектоскопії. Таким же чином лікується поліп цервікального каналу або поліпоз ендометрія. Лікування поліпа проводиться за допомогою видалення петлею гістерорезектоскопії або світоволокном лазера, а «ніжка» поліпа (тобто, його підстава) «припікається» (коагулюється), щоб уникнути рецидивів. Протягом лише 2011 року в клініці «Здоров’я родини» виконано більше 120 гістероскопічних поліпектомій, більше двох третин з яких виконувалися за допомогою напівпровідникового лазера.
 • Субмукозная (підслизова) міома матки діаметром <5 см. Гістерорезектоскопія широко застосовується в клініці «Здоров’я родини» при виявленні субмукозного вузла міоми. Крім кровотеч, це захворювання може стати причиною безпліддя і невиношування вагітності. Вузол зрізається з боку порожнини матки, причому рубець не залишається, що важливо для жінок, які планують вагітність. В даний час даний метод є реальною альтернативою видаленню матки при підслизовій локалізації міом.
 • Пороки розвитку матки: внутрішньоматкова перегородка. Внутрішньоматкова перегородка, при якій порожнина матки розділена на дві половини, пов’язана з різними причинами. Це може бути дія будь-яких факторів в перші місяці внутрішньоутробного розвитку плода або може бути генетичним пошкодженням. Перегородка часто стає причиною безпліддя або невиношування вагітності. Щоб обсяг порожнини матки став достатнім для виношування вагітності, роблять розтин внутрішньоматкової перегородки.
 • Внутрішньоматкові зрощення або синехії. Внутрішньоматкові зрощення або синехії, що утворюються внаслідок травми або запальних захворювань слизової оболонки матки. Вони можуть привести до порушення менструальної і репродуктивної функції. Такі проблеми, як аменорея, безпліддя, невиношування вагітності можуть бути внаслідок наявності синехій. У цьому випадку проводиться розсічення синехій під контролем зору за допомогою гістерорезектоскопії без травматизації ендометрію.
 • Захворювання ендометрія при неефективності гормональної терапії або при наявності абсолютних протипоказань до останньої. У клініці «Здоров’я родини» крім гістероскопічного контролю ефективності лікування гіперпластичних процесів ендометрія (візуальний контроль плюс біопсія) за показаннями виконується резекція ендометрія. Ендометрій матки повністю видаляється з допомогою гистероскопа, після чого маткова кровотеча стає просто фізично неможливим. Гістерорезектоскопія відгуки як про спосіб лікування дуже хороші.

Запишіться на прийом

Дані не будуть передані третім особам

Схожi статті
Вартість послуг
Запитання-Вiдповiдь
Скільки триває гістерорезектоскопія?
+
Процедура гістерорезектоскопії триває від 7 до 30 хвилин. Загальний час перебування в клініці 2-3 години.
Що таке гістерорезектоскопія?
+
Гістерорезектоскопія - це ефективний і безпечний метод лікування патологічних утворень порожнини матки: поліпів, міом, гіперплазії, спайок і т.д. Суть процедури полягає у введенні гистероскопа в порожнину матки і видаленні під контролем зору патологічних утворень. Гістерорезектоскопія на сьогодні є «золотим стандартом» малоінвазивної хірургії порожнини матки.
Коли (при яких діагнозах) необхідно робити гістерорезектоскопію?
+
Гістерорезектоскопію показано робити, коли є: - невиношування вагітності, повторний викидень, безпліддя; - порушення у жінки менструального циклу (ювенільного, репродуктивного, перименопаузального); - кров'янисті виділення в період постменопаузи; - наявність внутрішньоматкової патології: поліпи ендометрію, субмукозна міома матки (подслизистое розташування міоматозного вузла), внутрішньоматкова перегородка, внутрішній ендометріоз (аденоміоз), порок розвитку матки і тд; - гіперпластичні процеси ендометрія та рак ендометрія; - необхідність зробити дослідження порожнини матки після перенесених операцій на ній.
Як проводиться гістерорезектоскопія?
+
Під загальною анестезією, без розширення цервікального каналу в порожнину матки вводиться спеціальний апарат гістерорезекотоскоп. Видалення патологічного ділянки проводиться під контролем зору за допомогою лазера і / або електронного хірургічного ножа.
Як підготуватися до гістерорезектоскопії?
+
Напередодні процедури бажано виключити статеве життя на 2 дня. Перед операцією - збрити волосся на лобку, статевих губах і промежині. Решта рекомендацій стосуються правильно підготовки до проведення наркозу: - напередодні процедури легку вечерю (виключити жирне, смажене і гостре); - за 6 годин до операції на є; - за 4 години до операції не пити.
На який день менструального циклу краще робити гістерорезектоскопію?
+
У більшості випадків, гістерорезектоскопії рекомендують проводити в першу фазу циклу, відразу після закінчення менструації, частіше на 5 - 12 день, коли ендометрій ще тонкий, а кровоточивість його мінімальна. На тлі гормональної терапії, або в періменопаузальном періоді, гістерорезектоскопії можна виконувати в будь-який день менструального циклу.
Альбіна 34 роки Півроку тому у клініці «Здоров'я родини» робили гістерорезектоскопію при поліпі. Все пройшло вдало, за що вдячна команді медичного персоналу клініки. І лікарі та медсестри впоралися на відмінно, ще й заспокоїти змогли – а я дуже переживальна, що стосується здоров'я. Нехай Ваші руки ніколи не болять! Дякую. Катерина Д., 27 років Робила гістерорезектоскопію в Здоров'я родини. Вирішила не ризикувати з лікарнями, а йти до приватної клініки. Знайшла Здоров'я родини. Перед операцією моторошно переживала. Але коли переступила поріг клініки, просто забула, що треба боятися) Персонал клініки в хорошому сенсі слова просто «взяли в обіг» і не давали задуматися про майбутнє) Загалом пробула в клініці півтори години. Жодних тривалих відходняків та лікарняних жахів. Ана, 28 років Робили у клініці діагностичну гістероскопію, були підозри на поліп. Дуже боялася, виявилося даремно абсолютно))) Дали легенький наркозик - прокинулася в палаті, пішла додому через годину-другу))) Фахівці в клініці начебто хороші, апаратура сучасна, багато рекомендацій від знайомих отримала-це стало основою вибору місця)) Олена, 38 років Причина звернення до клініки – гістерорезектоскопія поліпа. Чому саме ця клініка – тому, що сподобалося з першої хвилини спілкування з колл-центром. Коли зателефонувала - дівчина зрозуміло, з цінами, розповіла що буде потрібно, коли і як проходитиме. Дзвонячи в інші приватні клініки, отримувала відповідь на кшталт: «Записуйтесь на консультацію, лікар Вам там все розповість» (ну звідки мені знати, що з мене не здеруть у три ціни?!). Загалом, перший плюс - відкрита цінова політика. Другий плюс - здала всі аналізи в клініки за досить доступними цінами, швидко. Чем кажу). Четвертий плюс - якісно зроблено. Це друге видалення мого поліпа. Рецидив після першого-2 місяці. Рецидив після цього - ні (пройшло вже більше півроку). Можу ще написати про затишок і чистоту в клініці, хороших лікарів та медсестрах, т.д. і т.п. З мінусів – затримка прийому. Іноді доводилося чекати 5-10 хвилин. Але ситуації бувають різні, всі ми люди і зі своїми складнощами)) Олена, 30 років У мене не настає вагітність вже 4 роки...думаю, сама винна...це покарання за аборт...але так вийшло, що не могла залишити ту дитину-годувала грудьми, та й чоловік роботу втратив...намагаюся виправдатися. ..перед собою. Маточне безпліддя... це я вже знаю про це, допомогли розібратися лікарі цієї клініки. Після того, що я зробила-з'явилися маткові спайки-синехії, як їх називають вони. Вже провели гістерорезектоскопічну операцію, тепер залишається чекати та сподіватися. Я дуже вдячна всім людям, які працюють у клініці, з якими я перетиналася, за підтримку та якісну роботу, яка дає мені ще один шанс. Ріта, 26 років Доброго дня! Мені проводили тут гістерорезектоскопію при синехіях матки. Все пройшло вдало. Зараз із чоловіком пробуємо зачати дитинку. Олена Днями у клініці мені зробили гістероскопію. Хочу подякувати гінекологу Коваленко Олені за професіоналізм та чуйне ставлення до пацієнтів, анестезіолога Петруся Ігоря Васильовича за найкращий наркоз, який у мене був, головного лікаря клініки Семенову Анжелу Дмитрівну за відмінну організацію роботи клініки та уважний персонал. Ана 35 років У мене рясні місячні були спровоковані поліпом у матці. Завдяки роботі спеціалістів медичного центру – вчасно поставленого діагнозу за допомогою УЗД, якісного проведення гістерорезектоскопії та призначеного лікування я зараз здорова. Людмила, 56 років Велике спасибі всьому персоналу клініки за ввічливе, уважне ставлення до пацієнтів. Величезна подяка за якісну роботу при наданні допомоги у вирішенні моїх проблем зі здоров'ям. Операція пройшла успішно, вже на другий день почувала себе чудово! Особлива велика подяка справжнім лікарям та чудовим чуйним людям лікареві Коваленко Олені Генадієвні та анестезіологу ПЕТРУСЬ І.В.!!! Таке чуйне ставлення до себе від лікарів ще не зустрічала! Рекомендую всім лікаря та клініку! Пацієнтка В. Ідеальне враження від усього: персонал, лікар, ідеальна чистота… Все на 10 із 10!! Буду рекомендувати, дякую! Пацієнтка Б, 21 рік Коваленко Олена – фахівець від Бога! Дуже добра, чуйна та делікатна, і при цьому чудовий гінеколог! Те, що ви зробили для мене, це справжнє диво. І Ви справжній Ангел! Усього Вам найкращого! Спасибі що ви є! Наталі, 29 років Видаляла поліп цервікального каналу. Клініку обрала через розташування – близько до будинку. Вартість операції середньостатистична. Все видалили чисто. Ходила на огляд до гінеколога подруги для контрольної перевірки. Наркоз трохи дорогувато, але після того, як я прокинулася, зрозуміла чому. Талановита робота. Я пережила вже кілька операцій – і лише вперше так легко відійшла. Кілька днів трохи похнюпився живіт, помазалося. І все тепер маю добре. Аблялімова Альбіна Шевкетівна Лікар - акушер-гінеколог, лікар УЗД Стаж роботи 16 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/09/al3.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/09/al3-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/ablyalimova-albina-shevketovna-ua/ https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/o-gynecologist-facebook.jpg Сьогодні ми поговоримо з Вами про поліпи, їх діагностику, причини появи та методи лікування. https://familyhealth.ua/ua/content/vidalennya-polipa-matki/ Видалення поліпа матки

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.

оберіть мову сайту
x