пн-пт 8:00 - 19:00 9:00 - 16:00
нд 9:00 - 15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн-пт 8:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Застосування гістерорезектоскопії дозволяє не тільки провести діагностику, а й безпечно, в межах здорових тканин і під контролем зору, провести видалення патологічних утворень ендо- та міометрія, що є великою перевагою перед «сліпим» вискоблюванням порожнини матки.

Цей метод оперативного втручання є органозберігаючим і дозволяє, в більшості випадків, усунути причини кровотеч, рясних місячних, а також маткової форми безпліддя не тільки зберігши матку, але і практично не травмувавши її здорові тканини.

ЗА ЯКИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ ПОРОЖНИНИ МАТКИ НАЙБІЛЬШ ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД гістерорезектоскопії?

 • Поліпи ендометрія і цервікального каналу
 • Субмукозні міоми матки
 • Внутрішньоматкові зрощення і синехії
 • Пороки розвитку матки – внутрішньоматкова перегородка
 • Гіперпластичні процеси ендометрія при неефективності гормональної терапії

ПЕРЕВАГИ гістерорезектоскопії В КЛІНІЦІ «ЗДОРОВ’Я Родини»

 • Устаткування експертного класу – використання гістероскопів Karl Storz діаметром 4,9 і 8,7 мм з операційним каналом і напівпровідникового лазера, в ряді випадків дозволяє видалити патологічні утворення порожнини матки і каналу шийки матки без розширення цервікального каналу – що особливо важливо для жінок, що ще не народжували.
 • Результат за одну операцію – наші фахівці проведуть огляд порожнини матки (діагностичну гістероскопію) і видалення виявленої патології (гістерорезектоскопію) в рамках однієї операції, за попередньою згодою пацієнтки. В результаті Ви економите час і оплачуєте тільки одну операцію.
 • Відсутність болісних відчуттів – проводиться високоякісний внутрішньовенний наркоз.
 • Безпека – операція проходить з використанням всього необхідного анестезіологічного обладнання під постійним контролем лікаря-анестезіолога зі стажем анестезіологічного забезпечення і проведення інтенсивної терапії понад 20 років.
 • Перебування в палаті БЕЗКОШТОВНО – після операції Ви розміщуєтесь в післяопераційній палаті до повного припинення дії анестезії.
 • Амбулаторно – вже через 1-1,5 години після операції Ви зможете залишити клініку. Весь візит в клініку для проведення операції займе у Вас не більше 3-х годин.
 • Доступна ціна – від 6 850 грн.

Повна вартість гістерорезектоскопії (Київ)*

Послуга Тривалість Вартість (фахівець) Вартість (провідний фахівець)
1. Консультація лікаря-гінеколога 45 хвилин 550 грн 650 грн У вас немає діагнозу:

базовая вартість 12 060/13 020 грн

2. Ультразвукова діагностика органів малого таза 30 хвилин 480 грн 550 грн
3. Доопераційний пакет аналізів + забір матеріалу 15 хвилин 1 730 грн 1 730 грн У вас є діагноз:

базовая вартість 11 030 /11 820 грн

4. Доопераційна консультація оперуючого гінеколога та анестезіолога 30 хвилин 300 грн 400 грн Вас направили для виконання операції і у Вас є всі аналізи:

 базовая вартість 9 300 /10 090 грн

5. Анестезіологічні проби (безпосередньо перед операцією) 10 хвилин 0 грн 0 грн
6. Внутрішньовенний наркоз від 1 450грн від 1 450грн
7. Операція (гістерорезектоскопія) 30 хвилин від 6 850 грн від 7 540 грн
9. Патогістологічне дослідження матеріалу 450 грн 450 грн
10. Перебування в післяопераційній палаті 60-120 хвилин від 250 грн від 250 грн
*Дані ціни актуальні і наведені з метою ознайомлення. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта.
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта
Подивіться

Гістерорезектоскопія. Видалення поліпу лазером

ЯКІ ОБСТЕЖЕННЯ ТРЕБА ПРОЙТИ ПЕРЕД ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЄЮ?

 • загальний аналіз крові;
 • глюкоза крові;
 • аналіз крові на ВІЛ і RW;
 • коагулограма (аналіз крові на згортання);
 • HbsAg, HCV (гепатит В, С);
 • визначення групи крові і резус-фактора;

Для пацієнток старше 40 років також додатково здаються:

 • загальний аналіз сечі;
 • ЕКГ;
 • печінкові проби.

Даний передопераційний пакет лабораторної діагностики затверджений наказом МОЗ і є єдиним і обов’язковим для безпечного проведення гістерорезектоскопії у всіх лікувальних закладах. Ви можете прийти до нас з готовими результатами обстеження або пройти дане обстеження в нашому медичному центрі.

ОСНОВНІ ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ГІСТЕРОРЕЗЕКТОСКОПІЇ

 • Поліпи ендометрія матки. Ендометрій матки – це внутрішня оболонка. Поліп на шийці матки лікування проводиться завдяки гістерорезектоскопії. Таким же чином лікується поліп цервікального каналу або поліпоз ендометрія. Лікування поліпа проводиться за допомогою видалення петлею гістерорезектоскопії або світоволокном лазера, а «ніжка» поліпа (тобто, його підстава) «припікається» (коагулюється), щоб уникнути рецидивів. Протягом лише 2011 року в клініці «Здоров’я родини» виконано більше 120 гістероскопічних поліпектомій, більше двох третин з яких виконувалися за допомогою напівпровідникового лазера.
 • Субмукозная (підслизова) міома матки діаметром <5 см. Гістерорезектоскопія широко застосовується в клініці «Здоров’я родини» при виявленні субмукозного вузла міоми. Крім кровотеч, це захворювання може стати причиною безпліддя і невиношування вагітності. Вузол зрізається з боку порожнини матки, причому рубець не залишається, що важливо для жінок, які планують вагітність. В даний час даний метод є реальною альтернативою видаленню матки при підслизовій локалізації міом.
 • Пороки розвитку матки: внутрішньоматкова перегородка. Внутрішньоматкова перегородка, при якій порожнина матки розділена на дві половини, пов’язана з різними причинами. Це може бути дія будь-яких факторів в перші місяці внутрішньоутробного розвитку плода або може бути генетичним пошкодженням. Перегородка часто стає причиною безпліддя або невиношування вагітності. Щоб обсяг порожнини матки став достатнім для виношування вагітності, роблять розтин внутрішньоматкової перегородки.
 • Внутрішньоматкові зрощення або синехії. Внутрішньоматкові зрощення або синехії, що утворюються внаслідок травми або запальних захворювань слизової оболонки матки. Вони можуть привести до порушення менструальної і репродуктивної функції. Такі проблеми, як аменорея, безпліддя, невиношування вагітності можуть бути внаслідок наявності синехій. У цьому випадку проводиться розсічення синехій під контролем зору за допомогою гістерорезектоскопії без травматизації ендометрію.
 • Захворювання ендометрія при неефективності гормональної терапії або при наявності абсолютних протипоказань до останньої. У клініці «Здоров’я родини» крім гістероскопічного контролю ефективності лікування гіперпластичних процесів ендометрія (візуальний контроль плюс біопсія) за показаннями виконується резекція ендометрія. Ендометрій матки повністю видаляється з допомогою гистероскопа, після чого маткова кровотеча стає просто фізично неможливим. Гістерорезектоскопія відгуки як про спосіб лікування дуже хороші.

Запишіться на прийом
Дані не будуть передані третім особам
Схожi статті
Вартість послуг
Запитання-Вiдповiдь
Скільки триває гістерорезектоскопія?
+
Процедура гістерорезектоскопії триває від 7 до 30 хвилин. Загальний час перебування в клініці 2-3 години.
Що таке гістерорезектоскопія?
+
Гістерорезектоскопія - це ефективний і безпечний метод лікування патологічних утворень порожнини матки: поліпів, міом, гіперплазії, спайок і т.д. Суть процедури полягає у введенні гистероскопа в порожнину матки і видаленні під контролем зору патологічних утворень. Гістерорезектоскопія на сьогодні є «золотим стандартом» малоінвазивної хірургії порожнини матки.
Коли (при яких діагнозах) необхідно робити гістерорезектоскопію?
+
Гістерорезектоскопію показано робити, коли є: - невиношування вагітності, повторний викидень, безпліддя; - порушення у жінки менструального циклу (ювенільного, репродуктивного, перименопаузального); - кров'янисті виділення в період постменопаузи; - наявність внутрішньоматкової патології: поліпи ендометрію, субмукозна міома матки (подслизистое розташування міоматозного вузла), внутрішньоматкова перегородка, внутрішній ендометріоз (аденоміоз), порок розвитку матки і тд; - гіперпластичні процеси ендометрія та рак ендометрія; - необхідність зробити дослідження порожнини матки після перенесених операцій на ній.
Як проводиться гістерорезектоскопія?
+
Під загальною анестезією, без розширення цервікального каналу в порожнину матки вводиться спеціальний апарат гістерорезекотоскоп. Видалення патологічного ділянки проводиться під контролем зору за допомогою лазера і / або електронного хірургічного ножа.
Як підготуватися до гістерорезектоскопії?
+
Напередодні процедури бажано виключити статеве життя на 2 дня. Перед операцією - збрити волосся на лобку, статевих губах і промежині. Решта рекомендацій стосуються правильно підготовки до проведення наркозу: - напередодні процедури легку вечерю (виключити жирне, смажене і гостре); - за 6 годин до операції на є; - за 4 години до операції не пити.
На який день менструального циклу краще робити гістерорезектоскопію?
+
У більшості випадків, гістерорезектоскопії рекомендують проводити в першу фазу циклу, відразу після закінчення менструації, частіше на 5 - 12 день, коли ендометрій ще тонкий, а кровоточивість його мінімальна. На тлі гормональної терапії, або в періменопаузальном періоді, гістерорезектоскопії можна виконувати в будь-який день менструального циклу.
Аблялімова Альбіна Шевкетівна Лікар - акушер-гінеколог, лікар УЗД Стаж роботи 13 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/09/al3.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/09/al3-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/ablyalimova-albina-shevketovna-ua/ Шкута Анатолій Миколайович Лікар - гінеколог вищої категорії Стаж роботи 27 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/09/0000_SHkuta-1.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/09/0000_SHkuta-1-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/shkuta-anatolij-mikolajovich/ Хоменко Ганна Володимирівна Лікар - акушер - гінеколог Стаж роботи - 4 роки https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/02/av2.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/02/av2-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/homenko-ganna-volodimirivna/

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.