пн,ср,пт 9:00-18:00 10:00-16:00
нд 9:00-15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн, ср, пт 9:00 - 18:00 10:00 - 16:00

Виділяють наступні ступені фімозу:

1 стадія фімозу (початкова стадія) – коли головка статевого члена оголюється без труднощів, і тільки під час ерекції, розкриття головки вимагає зусиль.

2 стадія фімозу — головка пеніса в спокійному стані розкривається з невеликим зусиллям, а під час ерекції — головку статевого члена вивести неможливо.

3 стадія фімозу — у спокої, при відсутності стану ерекції, голівка не оголюється і для її виведення потрібні значні зусилля. Під час ерекції головка абсолютно не виводиться. Акт сечовипускання не порушено.

4 стадія фімозу — головка статевого члена не оголюється навіть в стані спокою, спостерігається утруднення при сечовипусканні.

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ НЕБЕЗПЕКА ФІМОЗУ?

Дана патологія викликає серйозні проблеми і незручності в статевому житті чоловіка: погіршується якість сексуального життя і зникає чутливість, утруднюється, а іноді, стає абсолютно неможливою банальна гігієна чоловічого статевого органу, що створює ідеальні умови для розвитку інфекцій.

Самим тяжким і небезпечним ускладненням фімозу є парафімоз. Парафімоз — це явище, при якому відбувається обмеження голівки статевого члена крайньою плоттю. Защемлена, головка статевого члена стає різко болючою, набряк головки пеніса наростає, слизова головки синіє. В такому випадку, необхідна екстрена, невідкладна медична допомога.

Дизурія — наступне ускладнення фімозу, яке може з’явитися, при несвоєчасному зверненні до уролога.

Зрощення крайньої плоті з головкою статевого члена, яке можна і важливо уникнути, здійснивши візит до уролога, який огляне, прояснить ситуацію та допоможе розв’язувати проблему.

Безумовно, краще не допускати крайніх випадків, коли перебіг захворювання і наростаючі симптоми переходять в стадію, що вимагає екстрених дій. Для чоловіка краще звернутися до лікаря-уролога при перших ознаках фімозу, коли під час ерекції розкриття головки вимагає зусиль.

ЯКИМИ МЕТОДАМИ ЛІКУВАТИ ФІМОЗ?

Лікування фімозу — операція циркумцизія. Циркумцизія — це кругове висічення крайньої плоті статевого члена. Даний вид операції є єдиним ефективним і раціональним, оскільки досягається очікуваний результат.

У медичному центрі «Здоров’я родини TreeAmed» виконується кругове висічення крайньої плоті статевого члена за допомогою унікальної методики шляхом застосування лазера і радіохвильового ножа. Саме це поєднання дозволяє досягти позитивних результатів проведення операції, виключає кровотечу, забезпечує мінімальний безболісний післяопераційний період і отримання очікуваного результату.

Повна вартість кругового висічення крайньої плоті статевого члена (Київ) /МІСЦЕВА АНЕСТЕЗІЯ/*

ПослугаТривалістьВартість
1.Консультація лікаря-уролога60 хвилин825 грнУ вас немає діагнозу:

базова вартість – 13126 грн

2.Доопераційний пакет аналізів + забір крові15 хвилин1 986 грнУ вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість – 12301 грн

3.Забір урогенітальний5 хвилин50 грн
4.Мікроскопія урогенітальних виділень у чоловіків1 роб.день155 грн
5.Доопераційна консультація оперуючого уролога30 хвилин500 грнУ Вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість – 10110 грн

6.Алергопроби до препарату для місцевого знеболення (безпосередньо перед операцією)10 хвилин0 грн
7.Місцеве знеболення3-5 хвилин900 грн
8.Кругове висічення крайньої плоті статевого члена60-90 хвилин8 100 грн
9.Перебування в післяопераційній палаті60-120 хвилинвід 250 грн
10.Перев’язка30 хвилин180 грн
11.Перев’язка30 хвилин180 грн

Повна вартість кругового висічення крайньої плоті статевого члена (Київ) /ЗАГАЛЬНИЙ НАРКОЗ/*

ПослугаТривалістьВартість
1.Консультація лікаря-уролога60 хвилин825 грнУ вас немає діагнозу:

базова вартість – 14896 грн

2.Доопераційний пакет аналізів + забір крові15 хвилин1 986 грнУ вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість – 14071 грн

3.Забір урогенітальний5 хвилин50 грн
4.Мікроскопія урогенітальних виділень у чоловіків1 роб.день155 грн
5.Доопераційна консультація оперуючого уролога та анестезіолога30 хвилин500 грнУ Вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість – 11880 грн

6.Алергопроби (безпосередньо перед операцією)10 хвилин0 грн
7.Внутрішньовенний наркозвід 2 670 грн
8.Кругове висічення крайньої плоті статевого члена60-90 хвилин8 100 грн
9.Перебування в післяопераційній палаті60-120 хвилинвід 250 грн
10.Перев’язка30 хвилин180 грн
11.Перев’язка30 хвилин180 грн
*Сайт в стадії оновлення. З актуальними цінами можна ознайомитися в розділі “прайс”. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта.
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта
Подивіться

ЛІКУВАННЯ ФІМОЗУ

ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ФІМОЗУ – ОПЕРАТИВНЕ ВТРУЧАННЯ

В медичному центрі «Здоров’я родини TreeAmed» операція щодо усунення фімозу виконується в сучасно обладнаній операційній. Хірург-уролог виконує кругове хірургічне видалення крайньої плоті лазером і апаратом радіохвильової хірургії (радіохвильовим ножем) безболісно і безкровно. Після операції пацієнт переводиться в палату для післяопераційного перебування і спостереження. Лікар-уролог здійснить огляд для підтвердження, що операція пройшла успішно та всі післяопераційні ускладнення відсутні, після чого пацієнт може покинути клініку. В ході лікування фімозу обов’язкові перев’язки проводяться протягом декількох днів після операції.

БЕЗБОЛІСНЕ КРУГОВЕ ВИСІЧЕННЯ ЛАЗЕРОМ І РАДІОХВИЛЬОВИМ НОЖЕМ

  • Безболісне кругове висічення лазером і радіохвильовим ножем.
  • Тривалість операції по усуненню фімозу – 60-90 хвилин.
  • Відсутність необхідності в госпіталізації в стаціонарне відділення.
  • Операція циркумцизія виконується під місцевою анестезією. За необхідності і за бажанням пацієнта оперативна процедура може виконуватися під загальним наркозом.
  • Немає обмежень у пересуванні.
  • Тривалість статевого акту після усунення фімозу збільшується, а сексуальні відчуття стають яскравішими.

Під час операції використовується методика, яка вимагає тонкої хірургічної техніки і забезпечує високий косметичний результат. При необхідності і за бажанням пацієнта крайня плоть може бути видалена повністю або частково.

Якщо пацієнт бажає, щоб його статевий орган не виглядав «обрізаним» і була збережена крайня плоть, ми пропонуємо метод косметичної пластики крайньої плоті.

Під час операції використовується шовний матеріал, що розсмоктується самостійно, і в знятті швів немає необхідності.

Фімоз – операція проводиться із застосуванням місцевої анестезії і триває близько півгодини. Повне загоєння відбувається протягом двох – трьох тижнів. При бажанні пацієнта, операція циркумцизія може бути виконана під загальним наркозом. Вартість загального наркозу оплачується додатково. Досвідчений анестезіолог, сучасне анестезіологічне обладнання виключають напругу і нервозність, які досить часто присутні під час операції.

Своєчасне звернення до лікаря-уролога дозволить уникнути ускладнень і повернути гостроту і яскравість в чоловіче сексуальне життя.

ЯКЕ ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНЕ ОБСТЕЖЕННЯ НЕОБХІДНО ВИКОНАТИ ПЕРЕД ОПЕРАЦІЄЮ З ПРИВОДУ ФІМОЗУ?

Для виконання операції циркумцизія кожному пацієнту потрібно виконати передопераційне обстеження: загальний аналіз крові, глюкоза крові, коагулограма, група крові і резус-фактор, обстеження крові на гепатит В, С, обстеження на сифіліс. При виборі анестезії у вигляді загального наркозу додатково необхідно провести обстеження крові на ниркові, а так само печінкові проби, ЕКГ.

Операція з приводу фімозу під загальним наркозом виконується натщесерце, тобто, перед операцією забороняється приймати будь-яку їжу і пити воду.

Запишіться на прийом

Дані не будуть передані третім особам

Етапи лікування
1

КОНСУЛЬТАЦІЯ УРОЛОГА - збір анамнезу, огляд, план обстеження, вибір методу анестезії.

2

ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНЕ ОБСТЕЖЕННЯ - є можливість повного обстеження в стінах клініки.

3

ОПЕРАЦІЯ «ЦИРКУМЦИЗІЯ» - виконується в операційній з використанням лазерної та радіохвильової апаратури - 30 хвилин.

4

ВІДНОВЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ - переведення в комфортну палату післяопераційного перебування.

Схожi статті
Вартість послуг
Запитання-Вiдповiдь
Що таке фімоз?
+
Стан, коли головку статевого члена відкрити неможливо або вона відкривається з затрудненням при зміщенні крайньої плоті до основи статевого члена.
Як виявити (визначити) фімоз?
+
Необхідно зробити зовнішній огляд. Для цього досить зрушити крайню плоть з головки статевого члена. Якщо при цьому є будь-які труднощі - це може свідчити про те, що у Вас фімоз. В такому випадку слід звернутися до лікаря-уролога для професійного огляду і постановки правильного діагнозу.
Як починається фімоз?
+
Фімоз може зберегтися з дитячих років, а може виникнути в зрілому віці. Виникає він найчастіше після перенесених запалень головки і крайньої плоті статевого члена. Часто фімоз розвивається у пацієнтів з діабетом.
Чим загрожує фімоз? Чим небезпечний фімоз?
+
Фімоз значно збільшує ризик розвитку запальних захворювань статевого члена. Зростає ймовірність передракових захворювань і раку статевого члена. При фімозі 1-2 ступеня, коли головка з утрудненням відкривається при ерекції, виникає ризик парафімоза - стану, при якому відкрита головка здавлюється крайньою плоттю, що змістилася під головку. Це призводить до порушення кровотоку в голівці і її можливого відмирання.
Що робити, коли фімоз?
+
При правильно поставленому діагнозі - фімоз, показано хірургічне лікування, а саме видалення крайньої плоті. В нашій клініці «Здоров'я родини TreeAmed» - це операція одного дня і госпіталізація не потрібна. Після операції Ви самостійно залишаєте клініку в той же день.
До якого лікаря, залежно від віку, звертатися для лікування фімозу?
+
Від 0 до 7 років - фімоз у хлопчиків вважається фізіологічним процесом і не потребує лікування. Від 7 до 17 років якщо фімоз зберігся необхідно звернутися до дитячого уролога. Після 18 років при наявності фімозу слід звертатися до лікаря-уролога.
Чи можна вилікувати фімоз НЕ хірургічним шляхом - медикаментозно (таблетками, мазями і т.п.)?
+
Не хірургічне лікування можливе тільки в дитячому та підлітковому віці і не завжди має ефект. У дорослому віці лікування фімозу ми рекомендуємо і проводимо тільки хірургічним шляхом.
Мені 13 років і у мене фімоз. Це норма в такому віці?
+
У всіх хлопчиків при народженні є фізіологічний фімоз, але до 7-ми років голівка статевого члена повинна вільно відкриватися. У 1% хлопчиків стан фімозу зберігається. В такому випадку необхідно звернутися до дитячого уролога. У дитячому та підлітковому віці для лікування фімозу може застосовуватися консервативне лікування (НЕ хірургічне, медикаментозне).
Олександр 22 роки Мав проблеми з фімозом, після операції вони зникли. Жити стало простіше. Я задоволений, що зважився. Лідія 27 років Хочу подякувати урологу Сторожєву Євгену Євгеновичу! У чоловіка була проблема – фімоз. Він, звичайно, заперечував, казав, що так було завжди і що операція не потрібна. Так ось, спасибі саме цьому лікареві - єдиному, хто зміг переконати чоловіка, і хто чудово провів операцію та простежив відновлення. Ана, 44 роки Лікували в цій клініці фімоз моєму чоловікові. «Здоров'я родини» знайшла за відгуками в інтернеті. Операцію зробили, зараз уже все зажило, проблему вирішено. Дякую лікарю! Клініка порадувала — привітний персонал, затишна, зовсім не лікарняна обстановка та нормальні ціни. Сергій, 38 років Доброго дня! Мій брат успішно прооперувався в цій клініці. У них навіть є подвійна операція з подовження вуздечки та усунення фімозу.)) Так вийшло, що в нього тоді одна болячка потягла за собою іншу, чи ще те, наскільки знаю це в нашій родині спадково(((( Загалом, тепер у нього все добре – це головне)) Олексій, 28 років Зазнавав величезного дискомфорту під час збудження, особисте життя почало страждати. Виявилось, що це фімоз. Друг порадив сходити до Сторожова до цієї клініки. Поки що враження лише добрі. Зробили операцію, зажило досить швидко. Тепер нічого не болить і не турбує. Загалом – гідний лікар, ціни в клініці середні, сервіс на рівні. Олег, 27 років Доброго часу доби. Хочу висловити подяку талановитому лікарю Сторожеву Є.Є. за успішну операцію з видалення фімозу. Ви подарували мені нормальне інтимне життя без болю. Сергій, 23 роки Прийшов до Сторожова. Поставив діагноз фімоз. Через три дні прооперував, за кілька тижнів зажило. Все на рівні зроблено. Мінус тільки в тому, що довелося їхати аж на Новокостянтинівську, мені ближче до м. Університету. Ну ось і весь відгук. Всім дякую. Зіновій Григорович Я в захваті! Мені 72 роки! Я мало бував у лікарнях, але те, що побачив і випробував тут, не підлягає жодним описам. Яка увага, яка доброзичливість! Особливо хочу висловити подяку лікарю – хірургу Сторожеву Євгену Євгеновичу. Це лікар від Бога! З теплотою хочеться відзначити анастазеолога Толстуха Ярослава Костянтиновича. А дівчатка-медсестри, це точно ангели – Швець Наталія Миколаївна та Адамчук Олена Сергіївна. З повагою до Вас усіх, Зіновію Григоровичу. 23.10.2022 Спасибі що ви є! Анонімний пацієнт Дякую лікарю Сторожеву Е. Е. за реабілітацію після операційну, та консультацію. Бажаю багато клієнтів та міцного здоров'я, і щиро дякую за таке ввічливе ставлення. Володя, 26 років Довго відтягував похід до лікаря, доки не прочитав, що це може спричинити повну або часткову імпотенцію. Побіг, як ошпарений! За порадою друга «побіг» саме до лікаря Сторожова. У клініці надали привітний прийом і все зробили за вищим розрядом. Від себе всім порада – не затягуйте мужики! В'ячеслав Дякуємо Сторожеву Євгену Євгеновичу за добре проведену операцію та уважне післяопераційне ставлення. Ігор Олексійович Доброго дня, я Ігор Олексійович. Я пацієнт Євгена Євгеновича Сторожова. Звернувся до клініки "Здоров'я родини TreeAmed" і був, щиро кажучи, приємно здивований. Приємно здивований ставленням персоналу, ставленням лікаря до пацієнта, до ситуації, фінансової сторони питання, що важливо за нинішніх часів. Тому звертайтеся, рекомендую на власному досвіді. Олександр Я пройшов консультацію та операцію в цій клініці. Хочу заявити, що персонал професіонали – як лікарі, так і медсестри. Персонал дуже добрий, ввічливий та спокійний. Також хотілося б подякувати за прекрасний результат операції та післяопераційний період, і перев’язки, консультації ітд. Дуже радий, що звернувся саме до цієї клініки. Дуже Вам дякую. Таня та Андрій Записувала чоловіка до уролога до клініки «Здоров'я родини». Чоловік чинив опір йти не хотів, боявся :))). Після візиту до лікаря думка чоловіка докорінно змінилася про медицину. Доступно проконсультував, призначив лікування і через місяць лікування, ми знову прийшли на консультацію. І, ура, у нас все вийшло – ми здорові! Велике спасибі Сторожеву Євгену Євгеновичу за успішну роботу. Клініці також бажаємо успіхів та процвітання! Альоша, 29 років Як на мене так дорого. Щоб скласти схему лікування, довелося окремо від консультації заплатити за прайсом. Але лікування було приписано ефективне, тому нема на що скаржаться. Христина, 39 років У клініці, до мене виявили справді шикарний підхід. Мало того, що процедура проводиться швидко, то ще й результат який! А що найбільше сподобалося, так це ставлення персоналу клініки, дякую! Роман_урологія Хочу висловити слова подяки лікарю-урологу Сторожеву Є.Є. за оперативне лікування кісти придатка яєчка. Все пройшло чудово та безболісно. Також дякую всім хто брав участь у операції, Тарасюку Г.П.,анестезіологу та медсестрам. Все було на вищому рівні. Рекомендую клініку та лікарів. Чередніченко Микола Олександрович Дуже сподобався Медичний Центр "Здоров'я родини"! Мій тато після інсульту і зявилася водянка, від якої дуже хотіли позбутися так як спичиняла йому дискомфорт! Персонал дуже привітний, зробили всі аналізи УЗД, все розповіли, показали, прийняли рішення і зробили операцію! Євген Євгенович Сторожев, Генадій Пилипович Тарасюк та анестезіолог Товстуха Ярослав Костянтинович лікарі екстра класу за що ім дуже велика подяка! Всі дуже вічливі, людяні та професіонали своєї справи! Також велика подяка операційній медсестрі Швець Наталії Миколаївні та старшій медсестрі Адамчук Альоні Сергіївні! Дівчата супер молодці та професіонали! Ціни також приємно здивували! Операція пройшла успішно не зважаючи на труднощі, які могли виникнути після інсульту, тому тато та я (його син) дуже задоволені, що звернулись саме до медичного центру "Здоров'я родини"! Бажаємо Вам процвітання, мирного неба та міцного здоров'я всьому персоналу! Успіхів Вам! Михайло, 33 роки Була проблема фімозу, і короткої вуздечки, з цією проблемою жив по суті все життя, і ось нарешті наважився зробити операцію. Дякую, всьому медперсоналу, медсестрам, і лікарю Сторожеву, Є.Є. Клініка дуже хороша, ціни приємні. Всім хто думає, варто чи ні робити операцію, краще не тягнути і робити її якомога раніше. Сторожев Євген Євгенович Лікар - уролог-андролог, лікар УЗД Стаж роботи 29 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/0000_DSC_0123.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/0000_DSC_0123-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/storozhev-yevhen-yevhenovych/ https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2022/10/doctor-urologist-storozhev-evgeny.jpg Лікар уролог зі стажем роботи понад 30 років проводить консультацію з приводу фімозу у дітей та дорослих, відповідаючи на популярні питання пацієнтів. https://familyhealth.ua/ua/content/konsultacziya-likarya-urologa-z-pitan-fimozu/ КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ УРОЛОГА З ПИТАНЬ ФІМОЗУ https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/fimoz-lechenie.jpg Фимоз - это неспособность полного открытия головки полового члена в связи с сужением крайней плоти. https://familyhealth.ua/ua/content/shho-take-fimoz-i-parafimoz-vidi-i-stadi%d1%97-blog-treeamed/ Що таке Фімоз? https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/yellow-maize-912332.jpg У цій частині ми будемо говорити про те, якими ж методами можна боротися з фимозом. https://familyhealth.ua/ua/content/yak-pozbutisya-vid-fimoza/ Як позбутися від Фімоза?

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.

оберіть мову сайту
x