пн-пт 8:00 - 19:00 9:00 - 16:00
нд 9:00 - 15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн-пт 8:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Виділяють наступні ступені фімозу:

I ст. фімозу (початкова стадія) – коли головка статевого члена оголюється без труднощів, і тільки під час ерекції, розкриття головки вимагає зусиль.

II ст. фімозу – головка пеніса в спокійному стані розкривається з невеликим зусиллям, а під час ерекції – головку статевого члена вивести неможливо.

III ст. фімозу – в стані спокою при відсутності стану ерекції, голівка не оголюється і для її виведення потрібні значні зусилля. Під час ерекції головка абсолютно не виводиться. Акт сечовипускання не порушено.

IV ст. фімозу – головка статевого члена не оголюється навіть в стані спокою, спостерігається утруднення при сечовипусканні.

У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ НЕБЕЗПЕКА ФІМОЗУ?

Дана патологія викликає серйозні проблеми і незручності в статевому життя чоловіки: погіршується якість сексуального життя і зникає чутливість, утруднюється, а іноді, стає абсолютно неможливою банальна гігієна чоловічого статевого органу, що створює ідеальні умови для розвитку інфекцій. Самим тяжким і небезпечним ускладненням фімозу є парафімоз. Парафімоз – це явище, при якому відбувається обмеження голівки статевого члена крайньою плоттю. Защемлена, головка статевого члена стає різко болючою, набряк головки пеніса наростає, слизова головки синіє. В такому випадку, необхідна екстрена, невідкладна медична допомога. Дизурія – наступне ускладнення фімозу, яке може з’явитися, при несвоєчасному зверненні до уролога. Зрощення крайньої плоті з головкою статевого члена – чергове ускладнення фімозу, яке можна і важливо уникнути, здійснивши візит до уролога, який огляне, прояснить ситуацію та допоможе вирішити проблему.

Безумовно, краще не допускати крайніх випадків, коли перебіг захворювання і наростаючі симптоми переходять в стадію, що вимагає екстрених дій. Для чоловіка краще звернутися до лікаря-уролога при перших ознаках фімозу, коли під час ерекції розкриття головки вимагає зусиль.

ЯКИМИ МЕТОДАМИ ЛІКУВАТИ ФІМОЗ?

Лікування фімозу – операція циркумцизія. Циркумцизія – це кругове висічення крайньої плоті статевого члена. Даний вид операції є єдиним ефективним і раціональним, оскільки досягається очікуваний результат.

У медичному центрі «Здоров’я родини TreeAmed» виконується кругове висічення крайньої плоті статевого члена за допомогою унікальної методики шляхом застосування лазера і радіохвильового ножа. Саме це поєднання дозволяє досягти позитивних результатів проведення операції, виключає кровотечу, забезпечує мінімальний безболісний післяопераційний період і отримання очікуваного результату.

Повна вартість кругового висічення крайньої плоті статевого члена (Київ) /МІСЦЕВА АНЕСТЕЗІЯ/*

Послуга Тривалість Вартість
1. Консультація лікаря-уролога 60 хвилин 550 грн У вас немає діагнозу:

базова вартість – 9 900 грн

2. Доопераційний пакет аналізів + забір крові 15 хвилин 1 730 грн У вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість – 9 350 грн

3. Забір урогенітальний 5 хвилин 50 грн
4. Мікроскопія урогенітальних виділень у чоловіків 1 роб.день 140 грн
5. Доопераційна консультація оперуючого уролога 30 хвилин 300 грн У Вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість – 7 430 грн

6. Алергопроби до препарату для місцевого знеболення (безпосередньо перед операцією) 10 хвилин 0 грн
7. Місцеве знеболення 3-5 хвилин 650 грн
8. Операція подовження короткої вуздечки статевого члена 60-90 хвилин 5 870 грн
9. Перебування в післяопераційній палаті 60-120 хвилин від 250 грн
10. Перев’язка 30 хвилин 180 грн
11. Перев’язка 30 хвилин 180 грн

Повна вартість кругового висічення крайньої плоті статевого члена (Київ) /ЗАГАЛЬНИЙ НАРКОЗ/*

Послуга Тривалість Вартість
1. Консультація лікаря-уролога 60 хвилин 550 грн У вас немає діагнозу:

базова вартість – 11 350 грн

2. Доопераційний пакет аналізів + забір крові 15 хвилин 1 730 грн У вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість – 10 800 грн

3. Забір урогенітальний 5 хвилин 50 грн
4. Мікроскопія урогенітальних виділень у чоловіків 1 роб.день 140 грн
5. Доопераційна консультація оперуючого уролога та анестезіолога 30 хвилин 300 грн У Вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість – 8 880 грн

6. Алергопроби (безпосередньо перед операцією) 10 хвилин 0 грн
7. Внутрішньовенний наркоз 2 100 грн
8. Операція кругового висічення крайньої плоті статевого члена 60-90 хвилин 5 870 грн
9. Перебування в післяопераційній палаті 60-120 хвилин від 250 грн
10. Перев’язка 30 хвилин 180 грн
11. Перев’язка 30 хвилин 180 грн

 

*Дані ціни актуальні і наведені з метою ознайомлення. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта.
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта
Подивіться

ЕФЕКТИВНЕ ЛІКУВАННЯ ФІМОЗУ – ОПЕРАТИВНЕ ВТРУЧАННЯ

У медичному центрі «Здоров’я родини TreeAmed» операція щодо усунення фімозу виконується в сучасно обладнаній операційній. Хірург-уролог виконує кругове хірургічне видалення крайньої плоті лазером і апаратом радіохвильової хірургії (радіохвильовим ножем) безболісно і безкровно. Після операції пацієнт переводиться в палату для післяопераційного перебування і спостереження. Лікар-уролог здійснить огляд для підтвердження, що операція пройшла успішно та всі післяопераційні ускладнення відсутні, після чого пацієнт може покинути клініку. В ході лікування фімозу обов’язкові перев’язки проводяться протягом декількох днів після операції.

БЕЗБОЛІСНЕ КРУГОВЕ ВИСІЧЕННЯ ЛАЗЕРОМ І РАДІОХВИЛЬОВИМ НОЖЕМ

  • Безболісне кругове висічення лазером і радіохвильовим ножем
  • Тривалість операції по усуненню фімозу – 60-90 хвилин
  • Відсутність необхідності в госпіталізації в стаціонарне відділення
  • Операція циркумцизія виконується під місцевою анестезією. За необхідності і за бажанням пацієнта оперативна процедура може виконуватися під загальним наркозом.
  • Немає обмежень у пересуванні.
  • Тривалість статевого акту після усунення фімозу збільшується, а сексуальні відчуття стають яскравішими
  • Вартість операції 5 100 грн.

Під час операції використовується методика, яка вимагає тонкої хірургічної техніки і забезпечує високий косметичний результат. При необхідності і за бажанням пацієнта крайня плоть може бути видалена повністю або частково.

Якщо пацієнт бажає, щоб його статевий орган не виглядав «обрізаним» і була збережена крайня плоть, ми пропонуємо метод косметичної пластики крайньої плоті.

Під час операції використовується шовний матеріал, що розсмоктується самостійно, і в знятті швів немає необхідності.

Фімоз – операція проводиться із застосуванням місцевої анестезії і триває близько півгодини. Повне загоєння відбувається протягом двох – трьох тижнів. При бажанні пацієнта, операція циркумцизія може бути виконана під загальним наркозом. Вартість загального наркозу оплачується додатково. Досвідчений анестезіолог, сучасне анестезіологічне обладнання виключають напругу і нервозність, які досить часто присутні під час операції.

Своєчасне звернення до лікаря-уролога дозволить уникнути ускладнень і повернути гостроту і яскравість в чоловіче сексуальне життя.

ЯКЕ ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНЕ ОБСТЕЖЕННЯ НЕОБХІДНО ВИКОНАТИ ПЕРЕД ОПЕРАЦІЄЮ З ПРИВОДУ ФІМОЗУ?

Для виконання операції циркумцизія кожному пацієнту потрібно виконати передопераційне обстеження: загальний аналіз крові, глюкоза крові, коагулограма, група крові і резус-фактор, обстеження крові на гепатит В, С, обстеження на сифіліс. При виборі анестезії у вигляді загального наркозу додатково необхідно провести обстеження крові на ниркові, а так само печінкові проби, ЕКГ.

Операція з приводу фімозу під загальним наркозом виконується натщесерце, тобто, перед операцією забороняється приймати будь-яку їжу і пити воду.

Запишіться на прийом
Дані не будуть передані третім особам
Етапи лікування
1

КОНСУЛЬТАЦІЯ УРОЛОГА - збір анамнезу, огляд, план обстеження, вибір методу анестезії.

2

ПЕРЕДОПЕРАЦІЙНЕ ОБСТЕЖЕННЯ - є можливість повного обстеження в стінах клініки.

3

ОПЕРАЦІЯ «ЦИРКУМЦИЗІЯ» - виконується в операційній з використанням лазерної та радіохвильової апаратури - 30 хвилин.

4

ВІДНОВЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД ПІСЛЯ ОПЕРАЦІЇ - переведення в комфортну палату післяопераційного перебування.

Схожi статті
Вартість послуг
Запитання-Вiдповiдь
Що таке фімоз?
+
Стан, коли головку статевого члена відкрити неможливо або вона відкривається з затрудненням при зміщенні крайньої плоті до основи статевого члена.
Як виявити (визначити) фімоз?
+
Необхідно зробити зовнішній огляд. Для цього досить зрушити крайню плоть з головки статевого члена. Якщо при цьому є будь-які труднощі - це може свідчити про те, що у Вас фімоз. В такому випадку слід звернутися до лікаря-уролога для професійного огляду і постановки правильного діагнозу.
Як починається фімоз?
+
Фімоз може зберегтися з дитячих років, а може виникнути в зрілому віці. Виникає він найчастіше після перенесених запалень головки і крайньої плоті статевого члена. Часто фімоз розвивається у пацієнтів з діабетом.
Чим загрожує фімоз? Чим небезпечний фімоз?
+
Фімоз значно збільшує ризик розвитку запальних захворювань статевого члена. Зростає ймовірність передракових захворювань і раку статевого члена. При фімозі 1-2 ступеня, коли головка з утрудненням відкривається при ерекції, виникає ризик парафімоза - стану, при якому відкрита головка здавлюється крайньою плоттю, що змістилася під головку. Це призводить до порушення кровотоку в голівці і її можливого відмирання.
Що робити, коли фімоз?
+
При правильно поставленому діагнозі - фімоз, показано хірургічне лікування, а саме видалення крайньої плоті. В нашій клініці «Здоров'я родини TreeAmed» - це операція одного дня і госпіталізація не потрібна. Після операції Ви самостійно залишаєте клініку в той же день.
До якого лікаря, залежно від віку, звертатися для лікування фімозу?
+
Від 0 до 7 років - фімоз у хлопчиків вважається фізіологічним процесом і не потребує лікування. Від 7 до 17 років якщо фімоз зберігся необхідно звернутися до дитячого уролога. Після 18 років при наявності фімозу слід звертатися до лікаря-уролога.
Чи можна вилікувати фімоз НЕ хірургічним шляхом - медикаментозно (таблетками, мазями і т.п.)?
+
Не хірургічне лікування можливе тільки в дитячому та підлітковому віці і не завжди має ефект. У дорослому віці лікування фімозу ми рекомендуємо і проводимо тільки хірургічним шляхом.
Мені 13 років і у мене фімоз. Це норма в такому віці?
+
У всіх хлопчиків при народженні є фізіологічний фімоз, але до 7-ми років голівка статевого члена повинна вільно відкриватися. У 1% хлопчиків стан фімозу зберігається. В такому випадку необхідно звернутися до дитячого уролога. У дитячому та підлітковому віці для лікування фімозу може застосовуватися консервативне лікування (НЕ хірургічне, медикаментозне).
Сторожев Євген Євгенович Лікар - уролог-андролог, лікар УЗД Стаж роботи 27 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/0000_DSC_0123.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/0000_DSC_0123-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/storozhev-yevhen-yevhenovych/

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.