пн,ср,пт 9:00-18:00 10:00-16:00
нд 9:00-15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн, ср, пт 9:00 - 18:00 10:00 - 16:00

Як результат, оболонка яєчка набухає, стає гарячою і твердої на дотик. Згодом в новоутворенні може розвинутися гнійний процес (абсцес), який в результаті може повністю зруйнувати яєчка. Таке захворювання виникає практично в будь-якої людини за віком, починаючи від немовляти і закінчуючи старим.

ПРИЧИНИ РОЗВИТКУ ВОДЯНКИ ЯЄЧКА

  • Незарощення зв’язку між черевною порожниною і вагінальної оболонкою яєчка, яке буває вродженим;
  • Водянка яєчка причини і ураження тазових і пахових лімфовузлів (наприклад, паразитарними хворобами – такими як філляріоз – метастазами пухлини);
  • Запальний процес яєчка і його придатків;
  • Травми мошонки;
  • Важка серцева недостатність.

ВИДИ І СИМПТОМИ ВОДЯНКИ ЯЄЧКА

Водянка яєчок буває набутою або вродженої. Вроджена патологія обумовлюється збоєм при формуванні статевого органу при порушенні нормальної циркуляції поживних речовин і рідини між стінками яєчка і кровоносними судинами. Набута водянка яєчок виникає після перенесеної травми або як ускладнення після перенесених деяких захворювань. Як показує практика, водянка може виникнути навіть після незначної травми, на яку чоловік не звертає уваги.

Хронічна водянка відрізняється від гострої тим, що її практично неможливо виявити хворому. Адже вона не створює дискомфорту протягом декількох років, поки не утвориться припухлість. Її можна виявити тільки після спеціального обстеження або при виникненні труднощів при сечовипусканні, різних статевих розладах, виникненні великої пухлини в районі яєчка. Гостра водянка проявляється на тлі інших захворювань, таких як гонорея, туберкульоз і несе за собою різкі болі в районі яєчка, розлад сечовипускання.

Залежно від типу хвороби та її протікання, водянка на яєчках симптоми може мати різні. Якщо хвороба протікає гостро, то пацієнта мучать часті спонтанні болі в районі мошонки, які можуть віддавати на праве підребер’я. Крім самих болів, при огляді виявляється припухлість, характерне почервоніння шкірних покривів. На дотик можна відчути тверде утворення, яке може бути досить гарячим, яєчко зміщене вниз і назад.

Повна вартість видалення водянки яєчка за Бергманом або Вінкельманом (Київ)

/ЗАГАЛЬНИЙ НАРКОЗ/*

ПослугаТривалістьВартість
1.Консультація лікаря-уролога60 хвилин825 грнУ вас немає діагнозу:

базова вартість

18856 грн

2.Доопераційний пакет аналізів + забір крові15 хвилин1 986 грнУ вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість

18031 грн

3.Забір урогенітальний5 хвилин50 грн
4.Мікроскопія урогенітальних виділень у чоловіків1 роб.день155 грн
5.Доопераційна консультація оперуючого уролога та анестезіолога30 хвилин500 грнУ вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість

15840 грн

6.Алергопроби (безпосередньо перед операцією)10 хвилин0 грн
7.Внутрішньовенний наркоз2 670 грн
8.Операція видалення водянки яєчка за Бергманом або Вінкельманом60-90 хвилин12 060 грн
9.Перебування в післяопераційній палаті60-120 хвилинвід 250 грн
10.Перев’язка30 хвилин180 грн
11.Перев’язка30 хвилин180 грн

 

*Дані ціни актуальні і наведені з метою ознайомлення. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

 

Повна вартість видалення водянки та кісти придатка яєчка (Київ)

/ЗАГАЛЬНИЙ НАРКОЗ/*

ПослугаТривалістьВартість
1.Консультація лікаря-уролога60 хвилин825  грнУ вас немає діагнозу:

базова вартість

24736 грн

2.Доопераційний пакет аналізів + забір крові15 хвилин1 986 грнУ вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість

23911 грн

3.Забір урогенітальний5 хвилин50 грн
4.Мікроскопія урогенітальних виділень у чоловіків1 роб.день155 грн
5.Доопераційна консультація оперуючого уролога та анестезіолога30 хвилин500 грнУ Вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість

21720 грн

6.Алергопроби (безпосередньо перед операцією)10 хвилин0 грн
7.Внутрішньовенний наркоз2 670 грн
8.Операція видалення водянки та кісти придатка яєчка90-120 хвилин17 940 грн
9.Перебування в післяопераційній палаті60-120 хвилинвід 250 грн
10.Перев’язка30 хвилин180 грн
11.Перев’язка30 хвилин180 грн

 

*Дані ціни актуальні і наведені з метою ознайомлення. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта

ДІАГНОСТИКА

Діагностика такого захворювання обмежується УЗД і зовнішнім оглядом мошонки пацієнта лікарем-урологом. У більшості випадків, такого огляду досить для виявлення хвороби. Фактично, постановка діагнозу відбувається безпосередньо під час огляду пацієнта, з урахуванням всіх скарг хворого. Одного тільки виявлення новоутворення в районі мошонки вже може бути достатньо для постановки правильного діагнозу. Водянка може маскуватися під деякі інші хвороби: грижа або пухлина. Тільки в першому випадку досить вправити грижу в черевну порожнину. А ось в іншому випадку проводиться пункція пухлини і робиться повний аналіз вмісту набряклих тканин.

Основні методи діагностики водянки:

  • огляд;
  • діафаноскопія;
  • УЗД мошонки;
  • пальпація або обмацування мошонки.

У нашому медичному центрі «Здоров’я родини TreeAmed» є спеціальне відділення оперативної урології, яке займається лікуванням такого захворювання. Причому лікування гідроцеле завжди починається з повного огляду хворого, під час якого застосовується не тільки візуальний огляд хворого та його геніталій, а й проведення УЗД. За даними обстеження наші лікарі приймають рішення: використовувати медикаментозне лікування або хірургічне втручання. Оскільки наші фахівці вважають недоцільним даремно застосовувати хірургію, якщо можна використати медичні препарати.

Більш того, діагностика та лікування проходять максимально швидко та комфортно для пацієнта. Адже ми займаємося оперативною хірургією та лікуванням, тому всі наші пацієнти виходять з нашої клініки повністю здорові за обмежений період часу (найчастіше за 3-4 години після постановки діагнозу).

Ми гарантуємо якість і оперативність нашого лікування, забезпечуємо максимальний комфорт і затишок для кожного пацієнта, даємо рекомендації, як в подальшому займатися лікуванням такого захворювання. Таким чином, лікування водянки на яєчках (або лікування гідроцеле) в нас пройде дуже швидко і практично непомітно для пацієнта, а вартість наших послуг приємно здивує кожного відвідувача.

ЛІКУВАННЯ ВОДЯНКИ ЯЄЧКА

Лікування водянки зводиться до медикаментозного впливу в більшості випадків. Якщо хвороба виявлена у дітей з віком 1-5 років, то за ними доглядає доктор уролог (андролог). У разі великого скупчення рідини в порожнині, проводиться пункція з метою її видалення. Іноді таку процедуру доводиться повторити по кілька разів.

Якщо в пацієнта виявлена травматична водянка лікування вимагає повну діагностику стану яєчка, якщо воно залишилося ціле після травми, – за розвитком патологічного процесу спостерігає уролог і контролює перебіг хвороби медикаментами. Оперативне втручання при водянці яєчка використовується якщо немає поліпшення стану пацієнта.

Лікування гідроцеле буде істотно відрізнятися від класичного в разі виникнення захворювання після операцій на черевній порожнині або варикоцеле. Цей варіант водянки яєчка називається лімфоцеле. У більшості випадків лікування лімфоцеле хірургічне втручання не використовується, тому що воно може дати несприятливий ефект. Пацієнт з таким захворюванням проходить повне медикаментозне лікування, причому стан і рецесію хвороби відстежують протягом півроку або навіть довше за допомогою УЗД дослідження стану мошонки.

В процесі діагностики водянки яєчка дуже важливо правильно встановити причину її виникнення, адже, коли гідроцеле є наслідком розвитку інших захворювань (запалення, інфекції та ін.), то необхідно спочатку провести лікування саме цих захворювань. Так, пацієнти з водянкою яєчка, що виникла на тлі статевої інфекції, потребують обов’язкового медикаментозного лікування. При виявленні ІПСШ призначаються, як правило, антибіотики. Терапевтичний курс призначається з урахуванням конкретного захворювання, наявності тих чи інших його проявів, протипоказань, віку і стану здоров’я пацієнта.

Для всіх інших різновидів водянки яєчка метод лікування – хірургічний. Тимчасову і швидку допомогу хворому можна надати шляхом пункції водянки спеціальною голкою і забору водяночної рідини за допомогою шприцу. Однак пункція водянки закінчується її рецидивом в 100% випадків. Єдиним радикальним способом, що дозволяє позбутися від гідроцеле назавжди, є хірургічна операція.

В якості основних ускладнень гідроцеле можуть виникати: порушення ерекції, зниження статевого потягу, здавлювання яєчок з подальшим розвитком безпліддя, передчасна еякуляція, некроз яєчка. Прогноз при своєчасному зверненні до фахівця сприятливий.

Запишіться на прийом

Дані не будуть передані третім особам

Етапи лікування
1

Огляд лікаря

2

УЗД органів мошонки

3

Передопераційне обстеження

4

Оперативне лікування водянки яєчка

Схожi статті
Вартість послуг
Запитання-Вiдповiдь
Як відбувається лікування водянки яєчка?
+
Лікування водянки виконується оперативним шляхом. У тих випадках, коли операція неможлива (вік, супутні захворювання) застосовується пунціонне видалення вмісту водянки.
Чим небезпечна водянка яєчка?
+
Небезпека водянки залежить від причин, які привели до її розвитку (часто розвивається при онкологічних захворюваннях). Сама по собі водянка призводить до порушення функції яєчка.
Чи можливо лікування водянки яєчка без операції?
+
Ні, лікування проводиться оперативним шляхом.
Чи проходить сама водянка яєчка у дітей?
+
Залежить від віку дитини і причини виникнення водянки. Обов'язкова консультація дитячого уролога.
Може бути рецидив водянки яєчка після операції?
+
Це залежить від причин виникнення водянки, методу і особливостей виконаного оперативного втручання.
Іван 35 років Водянка яєчка з'явилася кілька років тому. Шукав, де прооперуватися, але без лежання в лікарні. Знайшов цей медичний центр у Києві. Усі обговорили дистанційно, обстежився на операцію вдома, аналізи інтернетом надсилав лікарю Сторожову Євгену Євгеновичу. Приїхав за годину до операції та через 3 години вже поїхали додому (300 км). Все чітко організовано, людяно. Дякую лікарю! Юлія 26 років Чоловікові тут робили операцію щодо водянки яєчка, все пройшло вдало. Дорогувато, але краще заплатити – щоб усе було зроблено за вищим рівнем. Головне – чоловік тепер здоровий. І на пляж не соромиться ходити! ))) Дякую клініці. Христина, 42 роки Всі ніяк руки не доходили написати пару слів подяки лікарям зі Здоров'я родини. Хотіла сказати спасибі лікарю за те, що допоміг моєму чоловікові позбутися гідроцілі. Сама вже довго спостерігаюсь у цій клініці, була у кількох лікарів, поганого сказати не можу нічого! Колектив докторів зібраний хороший - всі ставляться по-людськи, медичні питання вирішуються на рівні, і непорозумінь у нас не виникало. Ілля, 31 рік У Здоров'я родини мені допомогли швидко позбавитися неприємної проблеми. Лікування варикоцеле все відкладав на потім, доки нарешті не припекло. Дякую Сторожеву! Маленький розріз і за годину позбавився проблеми. Олег, 42 роки Хочу висловити свою подяку Сторожеву Євгену Євгеновичу, урологові цього медичного центру. Страждав на водянку. Почалося все з травми, потім почала збиратися рідина. Звертався до лікаря за місцем проживання, неодноразово видаляли мені рідину, але через якийсь час все повторювалося знову. Коли додалося ще й запалення, почав шукати тямущого лікаря. У «Здоров'я родини» мене прооперували. Все зажило, рецидивів не було. Тепер з усіх питань звертатимуся тільки туди. Пацієнт Дуже вдячний клініці та Євгену Євгеновичу – все дуже професійно, доступно та корисно. Дякую! Сторожев Євген Євгенович Лікар - уролог-андролог, лікар УЗД Стаж роботи 29 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/0000_DSC_0123.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/0000_DSC_0123-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/storozhev-yevhen-yevhenovych/

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.

оберіть мову сайту
x