пн,ср,пт 9:00-18:00 10:00-16:00
нд 9:00-15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн, ср, пт 9:00 - 18:00 10:00 - 16:00

Тільки це специфічна хвороба, яка іноді навіть не дає зовнішніх симптомів. Часто її виявляють, коли чоловік приходить до лікаря через проблеми з безпліддям. Така хвороба відрізняється особливостями діагностики, відсутністю візуальних симптомів і можливістю протікання в прихованому вигляді.

ЩО НЕОБХІДНО ПІД ЧАС ПЕРШОГО ВІЗИТИ В КЛІНІКУ?

 • За 2-2,5 години до візиту до лікаря утриматися від сечовипускання;
 • Очистити кишківник;
 • Взяти все матеріали, якщо проходили обстеження раніше.
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта
Подивіться

Аденома простати: симптоми, діагностика, лікування

ФОРМИ І УСКЛАДНЕННЯ ПРОСТАТИТУ

Передміхурова залоза – це невеликий орган внутрішньої секреції, який відповідає за вироблення спеціального секрету, який змішується з насіннєвою рідиною і забезпечує активність сперматозоїдів, захищає їх від несприятливих зовнішніх умов. Розташована ця залоза в малому тазі під сечовим міхуром, охоплює уретру (початковий відділ сечівника). Від її здоров’я і функцій залежить синтез чоловічих статевих гормонів, біологічно активних речовин і простатичного соку, який служить основою насінної рідини – сперми. Крім того, передміхурова залоза – це клапан, який перекриває сечовивідні шляхи під час статевого акту. Ну і, звичайно, нервові закінчення в передміхуровій залозі впливають на силу і яскравість відчуттів під час статевого акту.

Коли така заліза запалюється, то відразу виникає простатит. Таке захворювання несе за собою проблеми з сечовипусканням, знижується лібідо, настає порушення ерекції. Якщо не здійснювати лікування простати, в половині випадків настає безпліддя. Симптоми простатиту можуть бути аналогічними з такими хворобами, як рак і аденома передміхурової залози. Лікування простатиту в Києві може запропонувати безліч клінік, тому що воно відрізняється своєю простотою. Тільки потрібно постійно перебувати під наглядом свого лікуючого лікаря.

Розрізняють декілька форм простатиту: гострий простатит бактеріальний, простатит хронічний бактеріальний, простатодінія і не бактеріальний простатит. Як видно з форм захворювання, всі вони несуть на собі бактеріальну причину. Таких збудників може бути досить багато: хламідії, тріхомони, збудники гонореї. Серед хворих середньої вікової групи досить часто діагностують саме бактеріальний гострий простатит, а ось в людей старшої групи – простатит хронічний. Навіть якщо немає явних ознак наявності бактерій як збудника хвороби, не потрібно вважати, що їх там немає. Поки немає повноцінних аналізів – висновки робити рано. Тому, коли вже доктор призначає лікування простатиту спочатку він повинен чіткоз’ясувати причини його виникнення, хто саме став збудником хвороби, чи має пацієнт якісь протипоказання на застосування тих чи інших препаратів.

ЯКІ МОЖЛИВІ УСКЛАДНЕННЯ ПРОСТАТИТУ?

На перший погляд, це не така небезпечна хвороба, як вважають  багато чоловіків. Але проблема полягає в тому, що якщо лікування простатиту не проводити або робити це в неповному обсязі, то можливе виникнення ускладнень і деякі з яких можуть привести до смерті пацієнта. Серед ні варто відзначити основні:

 • Зміна форми простатиту з гострою на хронічну;
 • Зміна структури сечового міхура з подальшими болісними затримками сечовипускання;
 • Розвиток безпліддя;
 • Цистит різних форм;
 • Пієлонефрит або тромбофлебіт через погану пропускну здатність нирок;
 • Абсцес простати;
 • Виникнення сепсису (гангрени внутрішніх тканин залози, які не отримують необхідного харчування з крові).

ПЕРЕБІГ ХВОРОБИ:

Гострий простатит: біль, погіршення потенції, дискомфорт в промежині, дискомфорт при сечовипусканні.

Хронічний простатит: зниження статевого потягу, значне погіршення потенції, раннє сім’явиверження.

Ускладнення простатиту: везикулит, цистит, нефрит (запалення нирок). Імпотенція і безпліддя.

ХРОНІЧНИЙ ПРОСТАТИТ СИМПТОМИ І ПРОФІЛАКТИКА

Щоб вчасно виявити хворобу, потрібно знати основні симптоми простатиту:

 • Розлад сечового апарату: біль у нижній частині живота, часті і хворобливі позиви до сечовипускання;
 • Підвищена нервозність і занепокоєння;
 • Розлад статевих функцій.

Лікарі рекомендують чоловікам максимально уважно ставитися до свого здоров’я і дотримуватися рекомендацій, які зможуть уберегти Вас від захворювання передміхурової залози.

Активність, рух, повноцінне сексуальне життя, правильне харчування, фізичні навантаження і відмова від шкідливих звичок дозволять Вам уберегти себе від небезпеки. Кожен чоловік повинен постійно проводити прості дії, щоб профілактика простатиту була ефективною і без побічних ефектів. Якщо ж Ви входите в групу людей, які мають високі фактори ризику, варто завести звичку – щорічно відвідувати лікаря – уролога-андролога з метою обстеження, виявлення і своєчасної профілактики захворювань. Профілактика простатиту повинна увійти в щоденний звід правил кожного чоловіка.

Якою має бути ефективна профілактика?

 • Не допускати переохолоджень організму (наприклад, не сидіти на холодній поверхні);
 • Вести регулярне статеве життя;
 • Регулярно обстежувати стан простати 1-2 рази на рік;
 • Не зловживати алкоголем, смаженою, консервованою і гострою їжею.

ХРОНІЧНИЙ ПРОСТАТИТ СИМПТОМИ І ПРОФІЛАКТИКА ПРОСТАТИТУ

При відсутності своєчасного ефективного лікування гострий і хронічний простатит, симптоми яких можуть проявитися не відразу, часто призводять до поширення запалення на навколишні органи і тканини (сечовий міхур, сечовипускальний канал, сечоводи і навіть нирки). При цьому запалення може розвиватися як під впливом мікробних збудників, так і без них – внаслідок порушення місцевого кровообігу, а також порушення відтоку секрету простати. Таким чином, якщо в чоловіка з’явилися перші симптоми простатиту лікування потрібно починати негайно, інакше результат може бути дуже плачевним для здоров’я пацієнта.

Адже може розвинутися гіперплазія і склероз передміхурової залози, що впливає на стан всього організму чоловіка. Занедбаність хвороби веде до безпліддя та імпотенції. Але ще більшу небезпеку несе виникає психологічне підгрунтя. Чоловік, що страждає захворюваннями статевих органів і тимчасовою втратою здатності до статевого акту, може отримати імпотенцію, що розвинулася на тлі психологічних проблем. А це вилікувати неймовірно складно. Також варто пам’ятати, що хронічний простатит може і не мати симптомів, адже це хвороба вже в запущеному стані. А ось гостра форма простатиту може мати яскраво виражені симптоми.

Лікування простатиту в Києві медичному центрі «Здоров’я родини» виконується із застосуванням комплексного підходу, який включає в себе зняття запалення, відновлення обмінних процесів в залозі, а також дренажної функції простати. При цьому застосовується масаж простати і призначаються антибактеріальні і спазмолітичні препаратів, які поліпшують мікроциркуляцію.

При візиті до медичного центру «Здоров’я родини», для лікування простати Вам потрібно пройти:

 • Консультацію уролога (включає збір анамнезу, огляд, призначення обстеження, постановку попереднього діагнозу) – 750 грн
 • Здачу аналізу (мазок урогенітальний) – 140 грн
 • УЗД (в разі необхідності) – 610 грн

ЛІКУВАННЯ ПРОСТАТИТУ

Тепер варто докладніше зупинитися на методиках лікування різних видів простатиту. Адже підхід до кожного пацієнта повинен бути індивідуальним, в залежності від особливостей його стану. Ще з давніх часів найкращим методом лікування такого захворювання був масаж простати з використанням спеціальних мазей з трав. Як показала сучасна практика, стародавні лікарі були абсолютно праві, використовуючи саме такий метод лікування. Зараз його успішно застосовують, як додатковий спосіб вилікувати простату і відновити її функції. Лікування простати в основному базується на використанні антибактеріальної терапії за допомогою різних медикаментів.

Варто пам’ятати, що таке захворювання дуже делікатне, тому багато чоловіків задаються питанням, де краще провести лікування простатиту в Києві. І наша клініка «Здоров’я родини» готове надати кожному нашому пацієнтові спеціальний догляд та індивідуальне обслуговування. Ми маємо в штаті досвідчених лікарів-урологів, які можуть підібрати оптимальне лікування в залежності від стадії захворювання. Зрозуміло, що вдаватися до хірургічного втручання ми станемо тільки в крайньому випадку, коли всі інші методи лікування не допомагають.

З огляду на особливості такої хвороби та якщо в пацієнта можливий хронічний простатит, на який вказують симптоми – пацієнт проходить обстеження не тільки в нашого уролога, а й в фізіотерапевта, імунолога, хірурга і психотерапевта.

Кожен з цих фахівців виконує конкретну функцію в лікуванні простатиту Київ. Фізіотерапевт стежить за загальним станом здоров’я пацієнта і при найменшій можливості може призначити масаж простати. А ось імунолог вивчає роботу імунної системи хворого з метою виявити приховані чинники. Які впливають на збій її роботи і виникнення хвороби. Хірург проводить операції з видалення гнійних формувань, а психотерапевт допомагає пацієнтові нейтралізувати стреси через збій в статевого життя.

Лікування хронічного простатиту вимагає терпіння. Крім звичайної медикаментозної підтримки, кожен пацієнт повинен регулярно робити собі масаж передміхурової залози. Тільки варто розуміти, що саме на такій стадії стандартне лікування антибіотиками може бути вже не ефективним. У таких випадках в нашій клініці використовується малоінвазійних метод – це температурний вплив, який за один сеанс повністю знімає біль і відновлює кровообіг. Зрозуміло, що таку процедуру потрібно проводити регулярно, щоб не виникли ускладнення.

Які процедури ми надаємо пацієнту, якщо необхідне лікування простатиту гострої форми?

Терміни лікування часто залежать від загального стану хворого і як він дотримується приписів лікаря. Суть лікування зводяться до кількох основних етапів:

 • Антибактеріальна терапія. В цьому випадку використовуються антибіотики селективного дії, причому потрібно спочатку зробити всі аналізи, щоб виявити самого збудника і його ідентифікувати.
 • Фізіотерапія – це масаж передміхурової залози з метою не допустити виникнення тромбів і відновити нормальний кровообіг.
 • Фітотерапія – використання різних трав і масел, які полегшують загальний стан пацієнта і дозволяють йому краще боротися із зараженням.
 • Застосування імуностимуляторів – спеціальних ліків, які спрямовані на активацію захисних сил організму.

ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД ВИНИКНЕННЯ ПРОСТАТИТУ?

Як виявилося на практиці, профілактика простатиту досить проста. Лише поодинокі чоловіки зможуть постійно робити все саме так, щоб хвороба не атакувала в самий невідповідний момент. А адже чоловік навіть не розуміє, що простата – це дуже вразлива заліза, на яку досить впливати навіть переохолодженням і вона запалиться. Таким чином, простатит профілактика полягає в наступних діях:

 • Не допускати сильного або регулярного переохолодження організму;
 • Не зловживати алкоголем, сигаретами, тому що вони сильно вбивають імунітет;
 • Намагатися мінімізувати використання гострої і консервованої їжі;
 • Вести постійне статеве життя, щоб тримати передміхурову залозу в постійному тонусі;
 • Регулярно проходити огляд у уролога;
 • Не допускати формування хронічних запальних процесів: бронхіту, уретриту;
 • Постійно перевірятися на наявність венеричних хвороб, особливо якщо вести активне статеве життя з багатьма партнерками;
 • Дотримуватися гігієни.

Запишіться на прийом

Дані не будуть передані третім особам

Етапи лікування
1

Призначення індивідуальної схеми лікування

2

Консультаційний контроль лікаря (3 консультації)

3

Лазеро- вібраційне лікування (15 процедур)

4

Лікувальні медсестринські процедури

Схожi статті
Вартість послуг
А, 28 років Дуже відповідальний підхід до лікування показує Євген Євгенович Сторожов. Для того щоб поставити діагноз - так, довелося здавати купу аналізів, пройти узі і тільки потім було призначено схему лікування хронічного простатиту. Влетіло в копійчину, але лікування дало результат. Хороша якісна медицина коштує грошей. Нік 32 роки Досить ефективну методику лікування від хронічного простатиту мені призначили лише тут. Дуже радий, що є ще лікарі, які знають свою справу. Сторожев Євген Євгенович Лікар - уролог-андролог, лікар УЗД Стаж роботи 29 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/0000_DSC_0123.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/07/0000_DSC_0123-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/storozhev-yevhen-yevhenovych/

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.

оберіть мову сайту
x