пн-пт 8:00 - 19:00 9:00 - 16:00
нд 9:00 - 15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн-пт 8:00 - 19:00 9:00 - 16:00

Якщо у жінки в анамнезі є перенесене запалення або є папіломавірусна інфекція, то проток залози закупорюється. Внаслідок цього він розтягується і перетворюється з трубочки в міхур, тобто в кісту, яка може досягти 10 см в діаметрі. Якщо ж вона почне гноїтися, то може статися абсцес залози, а потім і прорив при некрозі слизової. Навіть якщо розтин абсцесу проводить хірург, то велика ймовірність рецидиву. Тому розтин потрібно робити регулярно.

Наш центр допомагає вирішити цю проблему раз і назавжди.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ бартолінової залози В ЦЕНТРІ «ЗДОРОВ’Я РОДИНИ»

  • Органозберігаюча операція
  • Використовуємо атравматичний шов
  • Тривалість операції 30 хв
  • Заліза нормалізується через 3 тижні

РЕЗУЛЬТАТ ЛІКУВАННЯ КІСТИ бартолінової залози У НАС

  • Ймовірність рецидиву абсцесу абсолютно усувається в разі обробки абсцесу кісти бартолінової залози за унікальною методикою – методом дренування абсцесу з подальшою марсупілізацією;
  • Розріз перетворюється в складку розміром 0,2-0,5 см і більше ніколи не закривається;
  • Лікування кісти бартолінової залози в нашому медичному центрі зберігає її як орган.

Часто надходять пропозиції видалити кісту разом із залозою. Але ж проблеми на цьому не закінчуються. Не завжди друга заліза справляється з зволоженням слизової. Після сорока років жіночому організму однієї залози недостатньо для задоволення фізіологічних потреб організму.

Ми робимо все можливе, щоб уникнути подібних проблем. Лікування в клініці «Здоров’я родини», якщо у пацієнтки з’явилася кіста, виконується з проведенням органозберігаючих операції. Така операція називається «марсупіалізація кісти бартолінової залози». Кіста залози розкривається лазером або радіохвильовим ножем протягом 1 см. Її вміст видаляється, промивається порожнина, виконується обробка лазером країв рани. Стінки кісти зшиваються атравматичним швом біля входу в піхву зі слизової вульви. Через два-три тижні кіста залози бартолиновой спадає і повертається до свого попереднього стану протоку.

Повна вартість марсупіалізації кісти бартолінієвої залози зі збереженням її функції Київ /ЗАГАЛЬНИЙ НАРКОЗ/*

Послуга Тривалість Вартість (фахівець) Вартість (провідний фахівець)
1. Консультація лікаря-гінеколога 45 хвилин 550 грн 650 грн У вас немає діагнозу:

базова вартість – 10 930/11 130 грн

2. Доопераційний пакет аналізів + забір крові 15 хвилин 1 730 грн 1 730 грн У вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість – 10 380/ 10 480грн

3. Забір урогенітальний 5 хвилин 50 грн 50 грн
4. Цитоморфологічне дослідження матеріалу із шийки матки 1 роб.день 250 грн 250 грн
5. Мікроскопія урогенітальних виділень у жінок 1 роб.день 140 грн 140 грн
6. Доопераційна консультація оперуючого гінеколога та анестезіолога 30 хвилин 300 грн 400 грн У Вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість – 8 210 /8 310 грн

7. Алергопроби (безпосередньо перед операцією) 10 хвилин 0 грн 0 грн
8. Внутрішньовенний наркоз 1 450 грн 1 450 грн
9. Операція марсупіалізація кісти бартолінієвої залози (зі збереженням функції залози) 30 хвилин 6 090 грн 6 090 грн
10. Перебування в післяопераційній палаті 60-120 хвилин від 250 грн від 250 грн
11. Зняття швів (на 5-7 добу) 20-30 хвилин 120 грн 120 грн

Повна вартість марсупіалізації кісти бартолінієвої залози зі збереженням її функції Київ /МІСЦЕВА АНЕСТЕЗІЯ/*

Послуга Тривалість Вартість (фахівець) Вартість (провідний фахівець)
1. Консультація лікаря-гінеколога 45 хвилин 550 грн 650 грн У вас немає діагнозу:

базова вартість – 9 870/ 10 070 грн

2. Доопераційний пакет аналізів + забір крові 15 хвилин 1 730 грн 1 730 грн У вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість – 9 320/ 9 420 грн

3. Забір урогенітальний 5 хвилин 50 грн 50 грн
4. Цитоморфологічне дослідження матеріалу із шийки матки 1 роб.день 250 грн 250 грн
5. Мікроскопія урогенітальних виділень у жінок 1 роб.день 140 грн 140 грн
6. Доопераційна консультація оперуючого гінеколога та анестезіолога 30 хвилин 300 грн 400 грн У Вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість – 7 150 / 7 250 грн

7. Алергопроби до препарату для місцевого знеболення (безпосередньо перед операцією) 10 хвилин 0 грн 0 грн
8. Місцеве знеболення 3-10 хвилин 390 грн 390 грн
9. Операція марсупіалізація кісти бартолінієвої залози (зі збереженням функції залози) 30 хвилин 6 090 грн 6 090 грн
10. Перебування в післяопераційній палаті 60-120 хвилин від 250 грн від 250 грн
11. Зняття швів (на 5-7 добу) 20-30 хвилин 120 грн 120 грн
*Дані ціни актуальні і наведені з метою ознайомлення. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта.
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта
Подивіться

Докладно про кисту бартолінової залози

Іноді залоза підводить своїх власниць і у них виникає таке неприємне захворювання, як запалення бартолінової залози. Давайте розберемося, що ж це.

Перед піхвою у жінок розташовуються так звані бартолінові залози, що відповідають за її зволоження під час статевого акту і пологів. Це важлива функція, що забезпечує поверхні піхви еластичність і уберігає її від пошкоджень, пов’язаних з загрозою фізичної взаємодії. Але іноді залози запалюються, що викликає порушення їх функції і появу в піхві болісних відчуттів. Подальше запалення  бартолінової залози приймає таку форму, як абсцес, або ж захворювання «бартолініт».

Бартолініт часто з’являється як ускладнення при венеричних захворюваннях – гонореї, трихомоніазі, хламідіозі та ін. Втім, запалення залози може виникати і «завдяки» іншим мікроорганізмам – стафілококи, стрептококи, кишкова паличка і ін. Мікроби через вивідний канал проникають всередину бартолінової залози і починається запальний процес. Це – справжній абсцес. Іноді заліза залишається «чистою», а запалення виникає в вивідному протоці. Це – помилковий абсцес. Виявляються вони, втім, аналогічно. Абсцес супроводжується набряком і болючістю ураженої області, з виділенням невеликої кількості гною при натисканні. Подальший розвиток захворювання пов’язаний із закупоркою вивідного каналу. Запалена заліза збільшується в розмірах, утворюючи «шишку». Це явище називається «кіста залози бартолінової».

Інші симптоми, якими супроводжується кіста, характерні для запальних захворювань статевих органів: набряклість статевих губ, збільшення в розмірах пахових лімфовузлів, підвищена тепература (близько 38 градусів), слабкість, озноб, біль пульсуючого характеру в ураженому місці. Запалені залози можуть виділяти жовтувато-зеленуватий гній. Якщо відсутнє своєчасне лікування кісти залози, захворювання може приймати форму хронічного. Вона має періоди ремісії, коли захворювання як би зникає, і рецидиви, коли проявляється знову.

Бартолінова залоза, будучи ураженої, надає статевим губам характерного вигляду, за яким лікар може легко діагностувати захворювання. Почервоніння і набряклість залози, болючість при пальпації, гнійні виділення – це типові симптоми бартолініту.

Перед тим як призначити лікування кисти бартолінової залози, лікар призначає додаткові діагностичні процедури: мазок, ПЛР, бакпосів і бакдослідження гною. Лікування бартолініта буває різним. По-перше, існують народні методи лікування бартолинита. Це, перш за все, сидячі ванни з відварами лікарських рослин – ромашки, евкаліпта, календули. Але, ці підходи борються лише з симптомами захворювання, а причину його не усувають. Їх можна рекомендувати як заходи, які супроводжують основне лікування.

Більш ефективним є хірургічне лікування абсцесу і кісти бартолінової залози. Вони спрямовані на розкриття вогнища запалення, видалення його вмісту і обробку дезинфікуючими розчинами. Після цього рана дренується трубкою для відведення гною, яка видаляється приблизно на п’яту добу. Більш радикальне хірургічне втручання може застосовуватися, якщо бартолініт прийняв хронічну форму. Може створюватися штучний вивідний канал, а також практикується видалення бартолінової залози.

Запишіться на прийом
Дані не будуть передані третім особам
Етапи лікування
1

Кіста розкривається лазером, вміст видаляється, а порожнина промивається

2

Обробляються краї рани

3

Стінки кісти зшиваються, формуючи новий проток

4

Через 2-3 тижні залоза відновлюється

Схожi статті
Вартість послуг
Аблялімова Альбіна Шевкетівна Лікар - акушер-гінеколог, лікар УЗД Стаж роботи 13 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/09/al3.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/09/al3-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/ablyalimova-albina-shevketovna-ua/ Шкута Анатолій Миколайович Лікар - гінеколог вищої категорії Стаж роботи 27 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/09/0000_SHkuta-1.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2019/09/0000_SHkuta-1-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/shkuta-anatolij-mikolajovich/

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.