пн,ср,пт 9:00-18:00 10:00-16:00
нд 9:00-15:00 (call center)

вул. Новокостянтинівська 15/15

Телефонуйте нам 044 299-28-00
067 521-49-29
пн, ср, пт 9:00 - 18:00 10:00 - 16:00

Якщо у жінки в анамнезі є перенесене запалення або є папіломавірусна інфекція, то проток залози закупорюється. Внаслідок цього він розтягується і перетворюється з трубочки в міхур, тобто в кісту, яка може досягти 10 см в діаметрі. Якщо ж вона почне гноїтися, то може статися абсцес залози, а потім і прорив при некрозі слизової. Навіть якщо розтин абсцесу проводить хірург, то велика ймовірність рецидиву. Тому розтин потрібно робити регулярно.

Наш центр допомагає вирішити цю проблему раз і назавжди.

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ бартолінової залози В ЦЕНТРІ «ЗДОРОВ’Я РОДИНИ»

  • Органозберігаюча операція
  • Використовуємо атравматичний шов
  • Тривалість операції 30 хв
  • Заліза нормалізується через 3 тижні

РЕЗУЛЬТАТ ЛІКУВАННЯ КІСТИ бартолінової залози У НАС

  • Ймовірність рецидиву абсцесу абсолютно усувається в разі обробки абсцесу кісти бартолінової залози за унікальною методикою – методом дренування абсцесу з подальшою марсупілізацією;
  • Розріз перетворюється в складку розміром 0,2-0,5 см і більше ніколи не закривається;
  • Лікування кісти бартолінової залози в нашому медичному центрі зберігає її як орган.

Часто надходять пропозиції видалити кісту разом із залозою. Але ж проблеми на цьому не закінчуються. Не завжди друга заліза справляється з зволоженням слизової. Після сорока років жіночому організму однієї залози недостатньо для задоволення фізіологічних потреб організму.

Ми робимо все можливе, щоб уникнути подібних проблем. Лікування в клініці «Здоров’я родини», якщо у пацієнтки з’явилася кіста, виконується з проведенням органозберігаючих операції. Така операція називається «марсупіалізація кісти бартолінової залози». Кіста залози розкривається лазером або радіохвильовим ножем протягом 1 см. Її вміст видаляється, промивається порожнина, виконується обробка лазером країв рани. Стінки кісти зшиваються атравматичним швом біля входу в піхву зі слизової вульви. Через два-три тижні кіста залози бартолиновой спадає і повертається до свого попереднього стану протоку.

Повна вартість марсупіалізації кісти бартолінієвої залози зі збереженням її функції Київ /ЗАГАЛЬНИЙ НАРКОЗ/*

ПослугаТривалістьВартість (фахівець)Вартість (провідний фахівець)
1.Консультація лікаря-гінеколога45 хвилин825 грн965 грнУ вас немає діагнозу:

базова вартість – 15236/15481 грн

2.Доопераційний пакет аналізів + забір крові15 хвилин1 986 грн1 986 грнУ вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість – 14411/ 14516 грн

3.Забір урогенітальний5 хвилин50 грн50 грн
4.Цитоморфологічне дослідження матеріалу із шийки матки1 роб.день275 грн275 грн
5.Мікроскопія урогенітальних виділень у жінок1 роб.день155 грн155 грн
6.Доопераційна консультація оперуючого гінеколога та анестезіолога30 хвилин500 грн605 грнУ Вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість – 11945 /12050 грн

7.Алергопроби (безпосередньо перед операцією)10 хвилин0 грн0 грн
8.Внутрішньовенний наркоз2 670 грн2 670 грн
9.Операція марсупіалізація кісти бартолінієвої залози (зі збереженням функції залози)30 хвилин8 405 грн8 405 грн
10.Перебування в післяопераційній палаті60-120 хвилинвід 250 грнвід 250 грн
11.Зняття швів (на 5-7 добу)20-30 хвилин120 грн120 грн

Повна вартість марсупіалізації кісти бартолінієвої залози зі збереженням її функції Київ /МІСЦЕВА АНЕСТЕЗІЯ/*

ПослугаТривалістьВартість (фахівець)Вартість (провідний фахівець)
1.Консультація лікаря-гінеколога45 хвилин825 грн965 грнУ вас немає діагнозу:

базова вартість – 13106/ 13351 грн

2.Доопераційний пакет аналізів + забір крові15 хвилин1 986 грн1 986 грнУ вас є діагноз, але немає аналізів:

базова вартість – 12281/ 12386 грн

3.Забір урогенітальний5 хвилин50 грн50 грн
4.Цитоморфологічне дослідження матеріалу із шийки матки1 роб.день275 грн275 грн
5.Мікроскопія урогенітальних виділень у жінок1 роб.день155 грн155 грн
6.Доопераційна консультація оперуючого гінеколога та анестезіолога30 хвилин500 грн605 грнУ Вас є діагноз та всі аналізи:

 базова вартість – 9815/ 9920 грн

7.Алергопроби до препарату для місцевого знеболення (безпосередньо перед операцією)10 хвилин0 грн0 грн
8.Місцеве знеболення3-10 хвилин540 грн540 грн
9.Операція марсупіалізація кісти бартолінієвої залози (зі збереженням функції залози)30 хвилин8 405 грн8 405 грн
10.Перебування в післяопераційній палаті60-120 хвилинвід 250 грнвід 250 грн
11.Зняття швів (на 5-7 добу)20-30 хвилин120 грн120 грн
*Дані ціни актуальні і наведені з метою ознайомлення. У таблиці вказаний базовий пакет послуг для даної операції, який застосовується в більшості випадків. Однак, він може відрізнятися, в залежності від складності лікування та індивідуальних особливостей кожного конкретного пацієнта.
Наші переваги

В арсеналі нашого медичного центру - сучасне діагностичне та лікувальне обладнання. Лабораторні дослідження проводяться на базі власної діагностичної лабораторії.

Лікування проводиться тільки відповідно до міжнародних рекомендацій і стандартів ВООЗ, стандартами діагностики та лікування міністерства охорони здоров'я України, з огляду на світовий досвід провідних фахівців.

З першого дня роботи ми дотримуємося індивідуального підходу до проблеми кожного клієнта, так як переконані, що це запорука ефективного лікування і мінімальний ризик появи ускладнень.

Прийом і лікування проводять висококваліфіковані фахівці. Ми приділяємо особливу увагу підбору персоналу, а також створюємо всі умови для їх професійного зростання і вдосконалення.

Нас рекомендують своїм близьким, а значить - довіряють. Більше 50% пацієнтів приходять до нас за рекомендацією своїх близьких, рідних або знайомих.

Терміни та результати можуть відрізнятися, в залежності від організму пацієнта
Подивіться

Докладно про кисту бартолінової залози

Іноді залоза підводить своїх власниць і у них виникає таке неприємне захворювання, як запалення бартолінової залози. Давайте розберемося, що ж це.

Перед піхвою у жінок розташовуються так звані бартолінові залози, що відповідають за її зволоження під час статевого акту і пологів. Це важлива функція, що забезпечує поверхні піхви еластичність і уберігає її від пошкоджень, пов’язаних з загрозою фізичної взаємодії. Але іноді залози запалюються, що викликає порушення їх функції і появу в піхві болісних відчуттів. Подальше запалення  бартолінової залози приймає таку форму, як абсцес, або ж захворювання «бартолініт».

Бартолініт часто з’являється як ускладнення при венеричних захворюваннях – гонореї, трихомоніазі, хламідіозі та ін. Втім, запалення залози може виникати і «завдяки» іншим мікроорганізмам – стафілококи, стрептококи, кишкова паличка і ін. Мікроби через вивідний канал проникають всередину бартолінової залози і починається запальний процес. Це – справжній абсцес. Іноді заліза залишається «чистою», а запалення виникає в вивідному протоці. Це – помилковий абсцес. Виявляються вони, втім, аналогічно. Абсцес супроводжується набряком і болючістю ураженої області, з виділенням невеликої кількості гною при натисканні. Подальший розвиток захворювання пов’язаний із закупоркою вивідного каналу. Запалена заліза збільшується в розмірах, утворюючи «шишку». Це явище називається «кіста залози бартолінової».

Інші симптоми, якими супроводжується кіста, характерні для запальних захворювань статевих органів: набряклість статевих губ, збільшення в розмірах пахових лімфовузлів, підвищена тепература (близько 38 градусів), слабкість, озноб, біль пульсуючого характеру в ураженому місці. Запалені залози можуть виділяти жовтувато-зеленуватий гній. Якщо відсутнє своєчасне лікування кісти залози, захворювання може приймати форму хронічного. Вона має періоди ремісії, коли захворювання як би зникає, і рецидиви, коли проявляється знову.

Бартолінова залоза, будучи ураженої, надає статевим губам характерного вигляду, за яким лікар може легко діагностувати захворювання. Почервоніння і набряклість залози, болючість при пальпації, гнійні виділення – це типові симптоми бартолініту.

Перед тим як призначити лікування кисти бартолінової залози, лікар призначає додаткові діагностичні процедури: мазок, ПЛР, бакпосів і бакдослідження гною. Лікування бартолініта буває різним. По-перше, існують народні методи лікування бартолинита. Це, перш за все, сидячі ванни з відварами лікарських рослин – ромашки, евкаліпта, календули. Але, ці підходи борються лише з симптомами захворювання, а причину його не усувають. Їх можна рекомендувати як заходи, які супроводжують основне лікування.

Більш ефективним є хірургічне лікування абсцесу і кісти бартолінової залози. Вони спрямовані на розкриття вогнища запалення, видалення його вмісту і обробку дезинфікуючими розчинами. Після цього рана дренується трубкою для відведення гною, яка видаляється приблизно на п’яту добу. Більш радикальне хірургічне втручання може застосовуватися, якщо бартолініт прийняв хронічну форму. Може створюватися штучний вивідний канал, а також практикується видалення бартолінової залози.

Запишіться на прийом

Дані не будуть передані третім особам

Етапи лікування
1

Кіста розкривається лазером, вміст видаляється, а порожнина промивається

2

Обробляються краї рани

3

Стінки кісти зшиваються, формуючи новий проток

4

Через 2-3 тижні залоза відновлюється

Схожi статті
Вартість послуг
Віра, 33 роки В "Здоров'я родини" робила операцію, у мене була кіста бартолінової залози. Спочатку в лікарні лікарка сказала, що треба видаляти все, разом із самою залозою. Довго і нудно я хотіла відтягнути цей момент, кілька разів запалення проходило, тому вже через рік, назбиравши інформації, пішла на марсупілізацію. Нарешті вирішила проблему, яка довго дошкуляла. Причому залозу просто почистили, ніхто нічого не вирізав. Ана, 27 років Кілька місяців тому робила операцію у Здоров'я Родини. У мене була кіста бартолінової залози. Залізу не видаляли, а чистили, сама ця процедура називається "марсупілізація". Боялася дивитись «туди» після операції. Але коли таки зважилася, нічого страшного не побачила)) Дівчата, вистачить страждати від періодичних запалень залози та всіх цих незручностей, не чекайте з неба погоди! Хто б мені самої вчасно стусана дав))) Сама операція проходить дуже швидко, а в результаті чекає повноцінне життя!! Рося, 26 років За 24 роки я зверталася до лікарні 3 рази з проблемами захворювань бартолінової залози – абсцесами. І коли я прийшла вчетверте зі схожими симптомами - мій лікар, яка до цього постійно розкривала їх та чистила, сказала, що там 2 кості, шкіра розміром з грецький горіх і що залозу потрібно удалити, і точка. Добре, що ми живемо в Інтернеті. Ввела «видалення кісти бартолінової залози зі збереженням залози» - і випало посилання на клініку «Здоров'я родини». Після операції і залоза ціла залишилася, і проблеми мої поки що не повторювалися. Дякую за небайдужість та талант лікарям клініки. Наталі, 32 роки Потрібно бути дуже уважними та обережними з вибором клініки, де збираєтеся проходити лікування. Мій колишній гінеколог поставила мені діагноз - кіста бартолінової залози і запропонувала видалити залозу разом із кістою у своїй клініці. Дуже рада, що знайшла «ЗР», де лазером розкрили кісту – а заліза залишилася недоторканою. Десь за місяць вона була вже працездатною. Просте людське Вам дякую за Вашу роботу. Аліна, 25 років У мене кісту бартолінієвої залози виявили у жіночій консультації, коли прийшла стала на облік. Сказали треба видаляти під місцевим наркозом, щоби не нашкодити дитині. Я відмовилася взагалі проводити якісь втручання під час вагітності. Сказали, що даремно, що може завадити народити, лякали, лякали. Добре, що я виросла на фразі "довіряй, але перевіряй". Як зараз пам'ятаю, що загуглила клініку на адресу ближче до консультації, і за назвою обрала «Здоров'я родини». Записалася у єдине вікно до лікаря. Прийшла на прийом, ще довелося почекати трохи, бо операція затримувалася, якийсь складний випадок. А після прийому від душі відлягло: «Народжуйте. І за місяць-другий приходьте. Тут нема чого хвилюватися». Я прийшла два місяці після пологів. Лікар навіть мене згадав, про дитинку розпитував. Робили під загальною анестезією, до речі, анестезіолог Петрусь дуже добрий фахівець, взагалі нічого не крутилося, не нудило, просто геніальний. Зробили марсупіалізацію кісти, ну взагалі все. Всім дякую. Віта, 34 роки Дуже намучилася зі своїм діагнозом - двосторонній хронічний баролініт, що рецидивується. Кілька разів розкривали абсцеси, але поверталося. У МЦ «Здоров'я родини» провели діагностику – на бартолінієвих залозах із двох сторін були кісти досить великого розміру. Провели марсупіалізацію. Загоєння було досить довгим, подробицями мучити не буду. Але зараз скаржитися нема на що. Ірина, 29 років З власної дурості і через страх запустила після запальних процесів - кіста на бартолінової залозі, як сказав лікар - аж 3 см наросла і могла розірватися! Хворіла жахливо. Зараз уже все гаразд, вчасно встигли прооперувати. Але раджу всім вчасно звертатися до гінеколога, а краще планово, щоб без нервів. Любов, 41 рік Робила марсупіалізацію у вашій клініці, хочу подякувати весь медичний персонал, всі уважні та ввічливі. Велике спасибі всім та анестезіологу Петрусю І.В., прекрасні люди та фахівці. Здоров'я всім! Аблялімова Альбіна Шевкетівна Лікар - акушер-гінеколог, лікар УЗД Стаж роботи 16 років https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/09/al3.png https://familyhealth.ua/wp-content/uploads/2021/09/al3-300x272.png https://familyhealth.ua/ua/doctors/ablyalimova-albina-shevketovna-ua/

Файли cookies

Для персоналізації сервісів ми використовуємо файли cookies. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з цим. Подробиці про файлах cookies і про обробку ваших даних - в Політиці конфіденційності.

оберіть мову сайту
x