• ru
 • ua
  • пн-пт 8:00 - 20:00 8:00 - 18:00
   нд 9:00 - 15:00
   Телефонуйте нам 044 500 33 03
    пн-пт 8:00 - 20:00 8:00 - 18:00
    Телефонуйте нам 044 500 33 03

    Гай
    Ольга
    Іванівна

    Лікар-кардіолог, кандидат медичних наук

    СТАЖ РОБОТИ 7 РОКІВ

    Ольга Іванівна спеціалізується в області діагностики, лікування і профілактики серцево–судинних захворювань. Має успішну практику лікування пацієнтів, що страждають на аритмії серця.

    Освіта:

    • 1997 рік – закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України.
    • 1997-1998 рр. – проходила інтернатуру на базі Київського міського онкологічного центру за спеціальністю «Променева терапія»; онкологія.
    • 2005 рік – пройшла спеціалізацію за фахом «Кардіологія» в КМАПО імені П.Л.Шупика.
    • 2006 – 2009 рр. – навчання в очній аспірантурі за фахом «Кардіологія» в ННЦ «Інститут кардіології імені М.Д. Стражеска».
    • 2011 рік - захистила кандидатську дисертацію на тему: «Використання телемедичних технологій моніторингу ЕКГ при веденні хворих з фібриляцією та тріпотінням передсердь».

    Основні напрямки в роботі:

    Ольга Іванівна має значний досвід роботи з пацієнтами, що страждають на сердечно-судинні захворювання, як на базі відділення клінічної лікарні, так і в приватних клініках, де вела консультативний прийом.

    Проводить діагностику та лікування пацієнтів з аритміями серця, гіпертонічною хворобою, серцевою недостатністю, кардіопатіями, ішемічною хворобою серця та іншими кардіологічними проблемами.

    Допомагає спланувати профілактичні заходи, які дозволять зменшити ризик сердечно-судинних захворювань в майбутньому (рекомендації з харчування, корекція режиму дня та фізичного навантаження тощо).

    Постійно підвищує свій професійний рівень, відвідуючи освітні заходи в Україні та закордоном. Є автором 12 наукових праць, посібника для лікарів, патенту на корисну модель та методичних рекомендацій МОЗ України.

    Запишіться на прийом

    Рыбным текстом называется текст, служащий для временного наполнения макета в публикациях или производстве веб-сайтов, пока финальный текст еще не создан. Рыбный текст также известен как текст-заполнитель или же текст-наполнитель. Иногда текст-«рыба» также используется композиторами при написании музыки.
    Сидоров Федор Михайлович
    Статті